Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne moze Dabregas uz Xhaku da igra. Dva jako spora fudbalera sa vrunskim pasom.

    Arsenalu treba veznjak tipa Remzike sa kvalitetnijim prijemom i da se manje povredjuje.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Može, može. 4-2-3-1 formacija, sa Alexisom, Ozilom i Mahrezom i cepaj
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Mislim da ce ostati ova ista formacija i sledece godine, bas je pricao o Kolasincu kako ce ga koristiti po levom boku. Danas Marez odgovara Vengeru kako mu prijaju komentari

        Comment


        • Nakon onakvog nacina na koji je otisao treba ga vratiti. Neki stvarno brzo zaboravljaju.

          Svakako su i Xhaka i Ramsey trenutno bolji igraci.

          Comment


          • ^Imam utisak da si pogrešno napisao treba ga vratiti
            Ja bi ga licno vratio ali Venegeru ne pada napamet da nekoga vraca to je vec dobro poznato.

            Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

            Comment


            • Neće ga vratiti,imao je do sad 2 prilike za to i nije hteo,slična priča je bila sa Hlebom koji je bukvalno molio agenta da mu sredi povratak al Wenger nije hteo.Jedini izuzetak je Anri i Leman onda kad nam je bila frka za golmane.
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Originally posted by Lord Gangara View Post
                Neće ga vratiti,imao je do sad 2 prilike za to i nije hteo,slična priča je bila sa Hlebom koji je bukvalno molio agenta da mu sredi povratak al Wenger nije hteo.Jedini izuzetak je Anri i Leman onda kad nam je bila frka za golmane.
                I Flamini . Ja ne znam gde je karakter onima koji bi da vrate Fabregasa

                Comment


                • Originally posted by Princoni View Post
                  I Flamini . Ja ne znam gde je karakter onima koji bi da vrate Fabregasa
                  Da i njega sam zaboravio,on se uvukao na foru hoce da trenira sa nama nema gde i prc ovaj ga potpise ponovo zato sto je pokidao na treninzima
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Originally posted by Lord Gangara View Post
                    Da i njega sam zaboravio,on se uvukao na foru hoce da trenira sa nama nema gde i prc ovaj ga potpise ponovo zato sto je pokidao na treninzima
                    Secam se tada da smo svi prizeljkivali Luiz Gustava koji je tada igrao za Bajern i Vengerica dovede Flaminija za dz.

                    Comment


                    • Originally posted by Princoni View Post
                      I Flamini . Ja ne znam gde je karakter onima koji bi da vrate Fabregasa
                      Gdje god bio, kod moralista ga nema
                      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                      Comment


                      • Originally posted by Princoni View Post
                        Secam se tada da smo svi prizeljkivali Luiz Gustava koji je tada igrao za Bajern i Vengerica dovede Flaminija za dz.
                        I to ga Flamini izvozao onako muški Al dobro uvek sam ja gotivio Flaminija jeste bio paljevina i sve ali imao je tu neku agresivnost koju mi danas u ekipi prosto nemamo.
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Ma kakav crni Lakazet.

                            Meni se on nimalo ne svidja kao igrac. Malo bolji finisher of Welbecka.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Ma kakav crni Lakazet.

                              Meni se on nimalo ne svidja kao igrac. Malo bolji finisher of Welbecka.
                              Bolji od Morate.

                              Comment


                              • Svi su oni za Ziku mala djeca 😁

                                Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X