Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Volim i ja Berbatova pa necu reci da je bolji od Stoickova kojeg ne mogu da smislim inace
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by krele90 View Post
      A ko juce da je bilo kad je bilo prvenstvo i ja komentarisao ovde na forumu da je Ziru bolji od Benze kad su me ispljuvali Vladan i kompanija To je najbolja moguca stvar sto se desila francuskoj repki da izbaci Benzemu iz repke, mnogo bolje izgledaju od tada. Strasni su u svakoj liniji po meni jedan od favorita sledece god na svetskom.

      Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
      Sve strucnjak do strucnjaka brate moj Dobar je maneken,uvideo sam to prosle i ove sezone stvarno izvlaci neke poteze svaka mu dala.Steta sto se ne koristi malo vise.
      Last edited by Lord Gangarić; 09-06-17, 21:27.
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Gangice volim te, mudoviste jedno

        Prijavi, daj negativnu, napadni zenu i oceraj je sa pdfa, ajde nesto uradi bar, samo da vidim reakciju.
        sigpic

        Comment


        • Evo golcine i iz drugog ugla
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Sezona završena u velikom stilu sa 9 pobeda u poslednji 10 tekmi a igraci nastavljaju u visokom ritmu za svoje klubove. Giru, Ox pa i Xhaka su bili strelci za svoje reprezentacije.

            Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

            Comment


            • Evo ga i Mustafi
              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

              Comment


              • Moze

                sigpic

                Comment


                • Misljenja sam da bi vama mnogo bolje legla neka cigra iza Zirua, neki Grizman/Dibala fazon, nego Mbape.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Gnabri u Bajernu. Bravo Vengerice, od tebe boljeg nema

                    Comment


                    • Sram ga bilo, da mu igraju Kokelan, Iwobi, Elneni a da Gnabry ipak " nije dovoljno talentovan" za Arsenal...
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Sta lupate vas dvojica?

                        Gnabri je imao bolesnu ponudu Arsenala prosle sezone, al je odlucio da ode.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Pa kad je video da ce grejati klupu pomenutim igracima ili otici na pozajmicu negde i ja bih otisao, nisam lud valjda.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Ivobi je talentovaniji od Gnabrija, a druga dvojica ne pokrivaju iste pozicije.
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • A sad ide da grije klupu Riberyu i Robbenu?

                              Igrao bi na pocetku sezone ispred Iwobia.

                              Istekao ugovor covjeku, nije htio novi i htio da ide. Nema to nikakve veze sa Arsenalom.

                              Bayern ga je uzeo vec prosle sezone, samo su ga parkirali u Werderu na sezonu.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Alexis Sanchez je potpisao novi ugovor u trajanju od 3 godine, vrijedan 280k funti sedmicno.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X