Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by krele90 View Post
    Mozda Martinez dobije priliku kao drugi golman, solidno se pokazao, pri tom verujem da bi u tom slucaju Ceh branio i u ligi i u ls, a Martinez u kupovima.

    Comment


    • Martinez je tipican Arsenalov golman od ranije. Brani nemoguce a kiksa zicere. To je moj utisak njegovih nastupa ove sezone. Gotivim ga, ocekivao sam vise, al golman si jbg, glava je mnogo bitna.
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • sigpic

        Comment


        • ^Lepo sto se oglasio i spustio loptu 😁 barem se nadam da ju je spustio 😁
          Ljudi meni se taj Martinez nikako ne svidja, ne vidim zasto ne bi mogli dovesti Pikforda sada kada je Sanderlend ispao, ko nam je konkurencija? Video sam da se samo sa nama povezuje, a na kraju ce završiti u nekom Evertonu vec dobro poznata priča...

          Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
          Last edited by krele90; 08-06-17, 19:36.

          Comment


          • Ode Sanogo, ode ta britka sablja napada naseg

            Comment


            • Comment


              • sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • 115m za Mbappea.

                  Nakon reprezentativne pauze cemo znati sta se desava. Naginje ka tome da bi mogao doci, iako ce mu Monako da mu ponudi novi ugovor.

                  Al sam negdje procitao da mu ne mogu ponuditi ugovor prije septembra.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Lakazet 50 miliona
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Remek delo velikog majstora! 17 golova na 17 poslednji tekmi.

                        Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

                        Comment


                        • I Mbappe i Lakazet griju klupu velikom magu.

                          Inace izjednacio je Benzemin broj golova za Francuze.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • A ko juce da je bilo kad je bilo prvenstvo i ja komentarisao ovde na forumu da je Ziru bolji od Benze kad su me ispljuvali Vladan i kompanija To je najbolja moguca stvar sto se desila francuskoj repki da izbaci Benzemu iz repke, mnogo bolje izgledaju od tada. Strasni su u svakoj liniji po meni jedan od favorita sledece god na svetskom.

                            Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

                            Comment


                            • Super su, na domacem terenu najjaca reprezentacija nije osvojila titulu, a evo nocas ih Svedska oducava od fudbala. Stvarno top potez odreci se Benzeme, to im je dosta pomoglo

                              Ziru ne moze da cisti kopacke Benzemi, poredis prvog napadaca Reala i rotaciju Arsenala, uozbilji se.
                              sigpic

                              Comment


                              • Pogledaj mi nick i avatar i sve ce ti biti jasno Ziru mi je jedan od gotovijih likova u svetu fudbala a Benzu ne mogu da smislim Po meni je Ziru bolji i to je to ako nista drugo korisniji za ceo tim

                                Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X