Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije jos finalizirano za Klovna. Doci ce u London na razgovor sa Wengerom da proba da popravi odnose.

    Sto se tice Mbappea. Prvi put Arsenal posmatra nekog fudbalera kao nekretninu kojoj vrijednost moze samo porasti.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Nije jos finalizirano za Klovna. Doci ce u London na razgovor sa Wengerom da proba da popravi odnose.

      Sto se tice Mbappea. Prvi put Arsenal posmatra nekog fudbalera kao nekretninu kojoj vrijednost moze samo porasti.
      Mislis probijanje margine od 200 miliona kroz nekoliko godina. Ne znam da li ste sposobni za to. Ne sumnjam.ja u razvoj igraca ako dodje kod Vengera, sumnjam u nacelu u sam transfer kao I u klinca.

      Ludacki talenat svakako ali svasta moze da se desi, jedna povreda I momentalan pad cene.
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Dogovoren je Scesni za 16 miliona, preneli svi.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Originally posted by bice View Post
          Dogovoren je Scesni za 16 miliona, preneli svi.
          Jeste sa Arsenalom i sa agentom, ali Scesni bi htio da se proba da poprica sa Wengerom.

          Sto se Mbappea, kupis ga sad za 110m eura, prodas ga za 4 godine za 220m i zaradis 100% marze na njemu. Bolje njega kupit, mozda ti koju titulu donese, nego da ti pare stoje u banci i kamate se 0.9% godisnje.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Aki ne pominjes da su Gazidis i Venger vidjeni u Nici juce, sta kazu tvoji izvori jer otisao da zavrsi malca?

            Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

            Comment


            • Ljudi jeste li vi uopšte gledali Ščesnog ove sezone? Ja sam 3,4 utakmice Rome gledao i čovek je z***o najmanje 5 golova Ovo zadnje kolo i oproštaj Totija je bio kriv za dva gola
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Mislim da smo i Realovu ponudu nadmasili za Mbappea.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Jeste sa Arsenalom i sa agentom, ali Scesni bi htio da se proba da poprica sa Wengerom.

                  Sto se Mbappea, kupis ga sad za 110m eura, prodas ga za 4 godine za 220m i zaradis 100% marze na njemu. Bolje njega kupit, mozda ti koju titulu donese, nego da ti pare stoje u banci i kamate se 0.9% godisnje.
                  Mislis da ce toliki skok u placanju biti za cetiri godine? Tesko, ali nije ni nemoguce.

                  Comment


                  • Originally posted by Lord Gangara View Post
                    Ljudi jeste li vi uopšte gledali Ščesnog ove sezone? Ja sam 3,4 utakmice Rome gledao i čovek je z***o najmanje 5 golova Ovo zadnje kolo i oproštaj Totija je bio kriv za dva gola
                    Pa cek, brate, onda je ovo laz da ga Juve hoce? Msm, ja ga nisam gledao ali oni sigurno jesu, ne bi ga valjda trazili ako je tako kako kazes. Da se razumijemo, nisam njegov fan i volio bih da ode, al mi nije jasno koji ce Juventusu ...
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • Originally posted by Lord Gangara View Post
                      Ljudi jeste li vi uopšte gledali Ščesnog ove sezone? Ja sam 3,4 utakmice Rome gledao i čovek je z***o najmanje 5 golova Ovo zadnje kolo i oproštaj Totija je bio kriv za dva gola
                      Nista bolji od Neta, ne zelim ga nikako u Juve ali nije do mene jbg.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Ne bi me cudilo da u roku 20 godina imamo transfer od milijardu, ali tesko, jer nemoguce da jedan igrac komercijalno moze da donese 1.1mlrd prihoda.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Zavrsena ti je prica oko Mbapea Aki, eno ti ga Buhafsi, Zidan ga oce i tu je kraj. 135 miiona eura.
                          sigpic

                          Comment


                          • Nudi mu i Monaco novi ugovor.

                            A Wenger 30km od Monaca, sa Gazidisom.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Pa da, da dovede Lemara.
                              sigpic

                              Comment


                              • Trenutno je borba izmedju Arsenala i Reala.

                                Arsenal nudi 110m eura, Real 135m eura.

                                Arsenal nudi vise para unaprijed i manje bonusa.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X