Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mertesacker out do kraja sezone.Jbt od kad znam za sebe Arsenal je stalno u nekom kurcu s povredama
    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

    Comment


    • Originally posted by Topdzija View Post
      Zaboravio si Carlosa Velu.
      Mislim da ce on ostati u Spaniji. Cak sam to negdje i procitao. U svakom slucaju, bilo bi ga dobro vidjeti ponovo u dresu Arsenala. Nego, ovaj Toral iz Barse mi se po svemu cini kao novi Sesk. Nadajmo se da ce, ako se to i desi, biti manje nostalgican i vise zahvalan.
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Originally posted by Freakbl View Post
        Bice to zjbna ekipa ako ostane na okupu....samo se ja ne bi bas previse uzdao u Frimponga i Ramseya....Frimpongu treba neki autoritet inace ce postat prava kretencina...a onaj Ramsey je katastrofa....ako se popravi bice nesto od njega ali momentalno je lik ladovina teska...na stranu sto umiru ljudi kad daje golove...nego sto totalno glupo gubi lopte na svojoj polovini....
        Ramseyu je ovo prva sezona koju konstantno igra. Opet vam kazem on i Jack ce harati naredne sezone na sredini terena.


        Inace sta kazete na ovo ?
        -> http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...56931189_n.jpg

        Kao neka fora bice para za pojacanja.
        Last edited by Tobdzija; 17-02-12, 19:11.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Nemojte toliko da kritikujete Theo-a...dobar ce on biti..

          Morate uzeti u obzir da se ne moze igrati sa jednim krilom, setite se samo kako su on i Ox igrali.

          Kada god udje Arshavin ili neko drugi, pada nam napad preko krila, jer je onda jedina pretnja Theo. Da bi on mogao da pokaze puni potencijal, treba biti opasan sa obe strane. Gervinho, se po meni jos nije navikao i dosta petlja...Sacekajmo da se to malo ukomponuje, a nema nam glavnog plejmejkera, tako da ne treba suditi sada, kada niti jedan mec nismo odigrali u punom sastavu, stalno je neko povredjen..Ako smo tri meca odigrali sa svima osim Wilshere-a...ja dajem glavu. Stalno je neko povredjen...
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • jbt da su kladionicari dali 44% na pobedu sanderlenda a mizernih 27% na nasu pobedu da li je to posledica onakog poraza od milana ili je nesto 2 u pitanju

            Comment


            • Bendtner nece moci da igra veceras dok im je Vaughan povredjen.
              Nama se vraca Zervinjo tako da ce verovatno igrati .
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Ja ocekujem prolaz uz dosta muke.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Originally posted by ledeni 80 View Post
                  jbt da su kladionicari dali 44% na pobedu sanderlenda a mizernih 27% na nasu pobedu da li je to posledica onakog poraza od milana ili je nesto 2 u pitanju
                  Gdje si ti iskopao taj podatak ? Prosjecan odnos kvota je 3,00 - 2,50 .
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • na ovom sajtu ZuluBet - Fudbal Tipovi, Tip dana znaci vece sanse daju sanderlendu nego nama strasno

                    Comment




                    • U Mocartu
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • ja na ovom sajtu nasao za arsenal da ce biti 2 samo 27 odsto,al sto je najgore pogadjaju brate samo tako,a to je negde u % oko 85,al voleo bi da arsenal ne pogode

                        Comment


                        • Ima li ko uticaja na ove iz sport kluba, da lobira prebacivanje utakmice na prvi program? Nemam sk +, a oni na sk nemaju nista u direktnom prenosu, tj. nista bitno.
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • Ja gledam stream alergican sam na nase komentatore -.-

                            btw tek sam sad provalio da nam Howard Webb sudi
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Originally posted by Ves View Post
                              Ima li ko uticaja na ove iz sport kluba, da lobira prebacivanje utakmice na prvi program? Nemam sk +, a oni na sk nemaju nista u direktnom prenosu, tj. nista bitno.

                              Imaju kao neki tenis. Mozda bude prenos na onom nemackom kanalu Sport 1(bas sada gledam na njemu Chelsea - Birmingham).
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Originally posted by Gangrena View Post
                                Ja gledam stream alergican sam na nase komentatore -.-

                                btw tek sam sad provalio da nam Howard Webb sudi
                                say who?

                                Comment

                                Working...
                                X