Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Princoni View Post
    Ta prica da je on trenutno najbolji moguci izbor je u rangu Vengerovih prica nakon letnjeg prelaznog roka da na trzistu nije bilo dovoljno dobrog igraca za Arsenal, ali on je bio spreman da potrosi veliki novac
    Nađi mi jednog top trenera da je slobodan i da je bolji od Wengerice pa ćemo da pričamo.Da se Klopara otvorio ili SImeone ili neko u tom rangu rado bih prihvatio ali ovako pljuvati po čoveku i praviti tenzije klubu je kao da sam sebi lupaš šamare.Brate tu je ćuti trpi podrži ekipu kad ode kritikuj ga,ponašaj se kao pravi navijač a ne kao neka napaljena tinejdžerka koja traži pravdu preko interneta i kojoj svi smetaju (ovo ne mislim na tebe lično nego na ljude što otvoreno blate Wengera i prave budalu od sebe većina je na AFTV)
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Ja sam rekao da bi dao Wengeru novi ugovor ako dovede Mbapaea. Dao bi mu jos jedan, ako ga dovede sad fakat
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Ne moze ga dovesti.
        sigpic

        Comment


        • Brate al svi mediji spamuju za Mbapea,dal je lud Wengerica da sve pare spuca na jednog klinca od 18 godina
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Novinari kad pricaju o budzetima i tako o transfer ciframa, veze nemaju o amortizaciji.

            Arsenal ako uzme Mbapaea za 100m eura na ugovor od 5 godina, oni ce ga amortizovati na 25m po pet godina i ljepota. Arsenal ima 300m funti kes rezervi, ponuda od 200m ne bi bila problem, jer nikad ne ide puni iznos odmah, vec ide u ratama. Fino 3 rate na 3 godine i ljepota, a das im petobanku na startu i oni sretni
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • https://www.thesun.co.uk/sport/footb...nger-emirates/

              Charile Wyett

              Mesut ce potpisati. Sljedeci Sanchez kad se vrati sa Kupa Konfederacija.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by Scouser View Post
                Cek samo su te oni stavili na Ignore?
                Ja od Akija nikad necu odustati. Sve je dobronamjerno. Nekad je znao prihvatiti, sad manje. Rep Power, sta li

                Elem, ludilo je dati 100 miliona za Mbapea. Ludilo! Daj Lacazetea i Ashburton ima da gori!
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Originally posted by Ves View Post
                  Ja od Akija nikad necu odustati. Sve je dobronamjerno. Nekad je znao prihvatiti, sad manje. Rep Power, sta li

                  Elem, ludilo je dati 100 miliona za Mbapea. Ludilo! Daj Lacazetea i Ashburton ima da gori!
                  Vratit cu ti je cim podjelim dovoljno drugima. Da proslavimo kup, ko ljudi
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by Lord Gangara View Post
                    Nađi mi jednog top trenera da je slobodan i da je bolji od Wengerice pa ćemo da pričamo.Da se Klopara otvorio ili SImeone ili neko u tom rangu rado bih prihvatio ali ovako pljuvati po čoveku i praviti tenzije klubu je kao da sam sebi lupaš šamare.Brate tu je ćuti trpi podrži ekipu kad ode kritikuj ga,ponašaj se kao pravi navijač a ne kao neka napaljena tinejdžerka koja traži pravdu preko interneta i kojoj svi smetaju (ovo ne mislim na tebe lično nego na ljude što otvoreno blate Wengera i prave budalu od sebe većina je na AFTV)
                    Gangaricu, zvucis kao tatina princeza koja ceka princa na belom konju. Nece biti slobodnog top trenera ni za dve godine koji ce doci u Arsenal koji ce vec tada biti standardni ucesnik lige evrope. Pogledaj ti samo ove timove koji igraju finale LS. Juve je doveo Alegrija u trenutku kada je cela cizma tog Alegrija smatrala prevarom. Real je doveo Zidana koji je prethodno jedino vodio Real B. Barsa je dovela Valverdea. Fudbalske institucije ne dovode top trenere, a Gangaric ocekuje top menadzera na top belom konju. Pa u toj Engleskoj za titulu su se borili Konte i Poketino kojima se nije davala nikakva sansa na povetku sezone, dok su se top treneri borili za cetvrto i sesto mesto. Najveci problem je sto ljudi slabo pamte, vec su zaboravili lekcije Sema i Pjulisa na primer, ali zato pamte pet vezanih pobeda protiv timova koji su prakticno zavrsili sa svojim sezonama.

                    Comment


                    • Probaj svoju argumentaciju graditi na bilo čemu osim na poređenju Arsenala sa drugim klubovima, jer je takva besmislena. Wenger je jedan takav na cijelom svijetu i u čitavoj fudbalskoj istoriji. Šta god mislio o njemu, jedan je. Arsenal je isto tako klub koji funkcioniše pod posebnim uslovima, od kojih bi za neke lično volio da se radikalno mijenjaju, ali opet, ne možeš ga porediti sa drugim klubovima. U svakom slučaju ne sa ovim koje si naveo. Eto da ne bude da je i moj post bez validne argumentacije, reći ću samo da Juventus u nacionalnoj ligi još uvijek nema konkurencije, a Real i Barsa mogu dovesti kad hoće koga hoće. I prestanite više Sparse navoditi kao pozitivan primjer, igrali su jednu ipo sezonu dobar fudbal, nisu osvojili ništa i kraj. Kad i ako osvoje, onda ih možete gurati u kontekst sa velikim timovima.
                      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                      Comment


                      • Idealno bi bilo Mpabe u Real (mislim da nema sanse da predje u Arsenal), a Benzema u Arsenal, on bi sipao 30+ golova u PL.

                        Comment


                        • Real ponudio 120miliona a Arsenal ponudio 100???
                          Lukavo, nema sto

                          Comment


                          • Ja i ovog prelaznog roka u napadu zelim Alexandra Lacazetta, kao i prethodne 2 sto sam ga prizeljkivao.

                            Po meni nema sanse da se dovede Mbappe.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • U Arsenalu ce sigurno imati zagarantovano mesto medju startnih 11. Sto je za njega odlicno. Dok u Realu zavisi od mnogih faktora.
                              Ja da sam na njegovom mestu - otisao bih u Arsenal.
                              E sada drugo je pitanje da li ovo sluzi samo da se (kao po dobrom starom obicaju) zamazu oci navijacima sa ogromnom ponudom, za koju znaju da nece proci.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Lacazette & Mahrez, dostupni i relativno povoljni
                                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                                Comment

                                Working...
                                X