Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Sanchez je dobio bianko cek da napise cifru.

      20m po sezoni cini mi se, oko 350k sedmicno, al cemo mu otet image rights.

      Bayern probao, al se s ovim ni oni ne mogu takmiciti. S ovom cifrom jedino Real i United mogu da se takmice.

      Usmanov danas vaga novu ponudu Kronkeu. Ako otkupi klub, moze ocekivati otpis nekih 150 m duga za kredit za stadion sto je ostalo, preko sponzorskog ugovora sa R&W Hodling.

      Ajmo debeli, prebij brkatog
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Mislis da Siti ne moze da mu da toliko?

        Nece naravno, to je druga stvar.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Lord Gangara View Post
          Zajebi taktiku, koji tim je to bio u stvari
          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
          До поновног сусрета, твој Швабо

          mala H2H 2018/19
          suicide
          2019
          velika H2H 2019/20

          Comment


          • Velike stvari ce se desavati ovo leto kod nas. Vrlo mogući odlasci najvažniji igrača, vrlo mogući odlazak Vengera, moguća promena u rukovodstvu... Otvorene mnoge stvari na kraju vrlo lako nece biti nista od toga

            Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

            Comment


            • Comment


              • Originally posted by realnost View Post
                Zajebi taktiku, koji tim je to bio u stvari
                Realno,taktika mu je ista bila do ove godine samo što je tada imao sklop fudbalera kakve nikad više neće imati
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Dzaba ne mozes bez vrhunskog krila i spica, pa kako god.

                  Nek dovede vise Mbapeaea, nek krhne 100 m na njega, dovest ce ga sigurno i lagano jos 2-3 igraca za rotacije i upgrade na nekim pozicijama kad proda debile i eto ti ekipe sa ovim sto vec ima.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Sanchez je dobio bianko cek da napise cifru.

                    20m po sezoni cini mi se, oko 350k sedmicno, al cemo mu otet image rights.

                    Bayern probao, al se s ovim ni oni ne mogu takmiciti. S ovom cifrom jedino Real i United mogu da se takmice.
                    Alexis ide, i ti i ja to dobro znamo. Jedino se nadati, uprkos tome što to nigdje nije spomenuto, ili mozda bas zato, da bi mogli Douglasa Costu privoliti kao dio transfera. Momak je prespreman i karijera je pred njim. Po meni idealno rješenje za nadomjestiti odlazak Alexisa, iako to naravno u prakticnom smislu nece biti, bar ne u prve 2 sezone.
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • Nece Alexis nidje.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Nece Alexis nidje.
                        Bayern ili City.

                        Comment


                        • Lupio se rukom po grudima i pokazao prstom na teren kad ga je metnuo Stokama, je l de?! Nemoj bolan, slab sam na Arsenal, upadnem u krizu, povjerujem, ponadam se, i onda te proklinjem čitave sezone. Dosadilo, brate, i tebi i meni više!
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • On hoce da ostane u Arsenalu, plus mu se mogu ponuditi pare koje mu van Engleske moze samo Real dati, a Arsenal nema potrebu da ga prodaje.

                            Ja licno, ako bude odbio 300k, prodao bih ga odma sutra.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Bajern nema sta da trazi pored PSZ-a i Celzija ukoliko se oni ukljuce.Junajted nije nikakav garant za ozbiljne trofeje u sledece dve godine i ne vidim zasto bi Aleksis na taj nacin navukao gnev navijaca.Pritom Junajted ima druge mete i nema neogranicene resurse pa da dovode Grizmana, Aleksisa, Hamesa...On ako ode otici ce u ekipu koja ima vece sanse za ligasku titulu i koja ce dalje da dogura u LS.Jedan od retkih igraca koji je zapravo uspesniji u reprezentativnom fudbalu nego u klupskom i covek koji se nasao na pogresno mesto u pogresno vreme i tu pre svega mislim na Barsu.

                              Comment


                              • Arsenal ga nece prodati u Englesku, ako dodje do toga, a nece doci do toga, jer ce potpisati novi ugovor.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X