Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Xhaka dominira! Kiksa zicere tu i tamo, al to je do smirenosti koju on jos uvijek nema. Zelim samo sezonu njega i Jacka gledati bez da se povredjuju i moze apokalipsa nakon toga ...

    Originally posted by Tobdzija View Post
    Sto se Kolasinca tice, nisam ga gledao mnogo puta, ali moje misljenje je da ne vredi 35m, za te pare se mogu naci 2 dobra igraca, pogotov bekovi.
    Hahaha, gdje si to cuo, jbt? Ispade nam on najskuplji reprezentativac, Miralem je tu negdje.
    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

    Comment


    • Potpisali ste Kolasinca.

      Gesendet von meinem Samsung mit Tapatalk

      Comment


      • Originally posted by Rossonero View Post
        Potpisali ste Kolasinca.

        Gesendet von meinem Samsung mit Tapatalk
        Nisam ga nesto pratio, tako da ga necu ni komentarisati. Ono sto mi je pozitivno kod ovog transfera je da nije isti kalup kao ostali bekovi, konacno malo snage i visine i na toj poziciji. Igrac sa takvim fizickim karakteristikama je preko potreban i veznom redu.

        Comment


        • Мислам дека ова е најдобриот коментар што го опишува Сеад.

          He's the least Arsenal-like signing you've made in 10 years. Physical beast, aggressive, tough tackler, incredible workrate etc.

          He's the type of signing you'd typically see from a Mourinho team. Interesting to see Wenger go for someone like him.

          Comment


          • Cini mi se da je Salke ove godine igrao 3-5-2, a on na levom krilu, tako da ce se valjda snaci ako ostane ova ista formacija.. Videcemo, nadamo se najboljem.

            Comment


            • Veze Granit nema.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Sljedece sezone se velike stvari od njega ocekuju. Slazes se?

                Gesendet von meinem Samsung mit Tapatalk

                Comment


                • Prodat Remziku i dovest mu Keitu ili nekog drugog mobilnog veznjaka i pregazit ce ligu.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Svoje zakljucke ponavljas ko rts bolji zivot sve dok ne padnu u vodu. ( nije bitno sto gotivim Xhaku ). Nego, koliko si ono vise puta ponovio da je dovoljno bodova da se osigura top 4?
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • 74.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Kakva je situacija sa Wengericom ostaje li?

                        Gesendet von meinem Samsung mit Tapatalk

                        Comment


                        • Prošle sezone sa 74 boda se moglo komotno biti na drugom mestu, a ove nije dovoljno ni za top4.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Valencia hoce Coqelana.

                            Molim te boze, ja cu platiti privatni avion ako treba.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Kakav bi posao bio uzeti Douglasa Costu i recimo 20 miliona za Alexisa! Mislim, bez obzira, Costa bi nam legao samo tako!
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Originally posted by Ves View Post
                                Kakav bi posao bio uzeti Douglasa Costu i recimo 20 miliona za Alexisa! Mislim, bez obzira, Costa bi nam legao samo tako!
                                Odlicna ideja

                                Mogao bi neko od tolikih admina i modera da edukuje malo ovog belog. Nemam ja nista protiv provokacija ali na nekom visem nivou, a ovaj njegov nivo je nivo derista

                                Comment

                                Working...
                                X