Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ser Gagi View Post
    Princaro ne bih ja menjao Wengera za Tuhela, ni u ludilo Precenjen trener po meni, uzasnu sezonu ima.

    Alegri moze, Jardim moze, Zesus moze, Bielsa moze
    Ne bih ja definisao to kao uzasna sezona. Trece mesto u bundesu, top 8 ls (pitanje je sta bi bilo da nije bilo one bombe) i prvi u grupi sa Realom, igraju valjda i finale kupa. Moze se reci da je jedino u Bundesu omanuo i tu je pre svega imao problema sa odbranom, previse su golova primili, falio je Humels. Meni se ne svidja kod njega sto mnogo eksperimentise sa pozicijama igraca, ali sa druge strane ekipe mu igraju lep fudbal i forsira klince koji se lepo razvijaju pod njegovim vodjenjem sto podseca na nekadasnjeg Vengera.

    Comment


    • Lik ima fundamentalni problem, a to je da mu Weigl ako bude odsjecen, nema ni Borusije. Opcenito ima slican problem kao i Wenger i ne vidim kako bi on rijesio problem dubokog presinga Poketina na njegove veznjake, kad je upravo to bio plan koji je unistavao Tuhela.

      Masimiliano jedino
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Lepo si to napisao, ali to je bas trenutni Wenger. Kad je 3 u Bundesu, ne verujem da bi se borio za titulu u PL, vec za TOP4 sa Arsenalom. Onda bolje da se ne menja Wenger.

        Comment


        • Чоло никада неће доћи у Арсенал, ал' хипотетички је л' би волео да он дође код вас, Аки?

          Comment


          • Originally posted by Ser Gagi View Post
            Lepo si to napisao, ali to je bas trenutni Wenger. Kad je 3 u Bundesu, ne verujem da bi se borio za titulu u PL, vec za TOP4 sa Arsenalom. Onda bolje da se ne menja Wenger.
            Ja bih pre rekao da je to Gvardiolin problem u Sitiju trenutno, Venger ima dosta dublje probleme.

            Venger nije bolje resenje. On je odsvirao svoje. Sa njim se vise nista ne moze dobiti. Sa Tuhelom se dobija prilika da se konacno nesto promeni. Mlad je i perspektivan, zasluzuje priliku. Ne moze jedno trece mesto da mu bude generalno merilo.

            Comment


            • Ne bih Cola, ne bi se integrisao u klub nikako on.

              Princonovic sada, pored sto fundamentalno ne poznaje ekonomiju, pokazuje kako i fundamentalno ne poznaje biznis.

              Kada ciljas na promjenu, cisto da bi nesto promjenio, u 75% slucajeva to se zavrsava katastrofalno. Nama ne treba katastrofa, nama treba tranzicija. Ako je Alegri slobodan, uzet Alegrija, ako nije, neki slabiji trener ne dolazi u obzir. Prije svega Tusel nije uzeo nista bitno u zivotu od trofeja i njemu da se da klub magnitude Arsenala, jok.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Pioli dobio otkaz u Interu. Priprema se teren za Simeonea.

                Comment


                • Originally posted by Rossonero View Post
                  Pioli dobio otkaz u Interu. Priprema se teren za Simeonea.
                  Питање је да ли ће Чоло отићи након ове сезоне из Атлетика, колко сам упућен има уговор до 2018 године, а обештећење је 50м евра.

                  Comment


                  • Moze i Cholo otkaz da dadne.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Gibs i bez Koselnog

                        sigpic

                        Comment


                        • Dzaka odlican danas,Ramzi solidan al onom asist.se iskupio..i onako volim kad koristimo Zirua,tj.ne od prvog minuta

                          Ramzi jos da podigne nivo,i bice bas brutalan tandem
                          sigpic

                          Comment


                          • Uf u kakvoj smo sad zeznutoj situaciji brate mili , gostovanje Stouku pa Sanderlend kući koji bi trebao da bude lagan zalogaj pa onda Everton kući,bukvalno ako izvučemo sve tri pobede ovde čekamo Liverpul da kiksne od West Hema i upadamo lagano u top 4.Ali opet imamo zeznuto gostovanje sad mislim da će ono biti presudno.
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Nisam dugo gledao AFTV i ajde reko sad uz kafu da ih pustim dosadno mi

                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Prvo ja iznesem ideju koja podrazumijeva varijantu 4-3-3 formacije, gdje Xhaka ostaje nazad da štiti štopere ( ili akijevim riječnikom " igra trećeg štopera " ), bekovi učestvuju u napadima jednako intenzivno kao u ovoj formaciji sa 3 nazad, Remzi igra sredinu sa isturenijim Ozilom koji dijeli lopte, Ox malo povučeniji na krilu, Alexis sa boka ulazi u sredinu, a Danny najistureniji.

                                Originally posted by Ves View Post
                                Nije mi ova formacija za Arsenal i plasim se katastrofe jer smo realno sa njom do sad imali srece. Nece dugo, nadam se.

                                Ovako nesto:

                                https://www.buildlineup.com/shared/5...d5dd25d4d1b068
                                Onda on to snagom svoje neoborive reputacije i 150 pročitanih knjiga popljuje u 3 riječi.

                                Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Veca je katastrofa da mu igraju bekovi krila i ostavi pozadi dva stopera same sa Xhakom ispred sebe koji se ne moze bas brzinom pohvaliti.

                                Ova formacija vrhunski stvorena za Xhaku i Ox-a, kao i defanzivnu stablnost.
                                I nakon par dana vjerovatno pokupi ideju sličnu mojoj od sebi bliskih a nama nedostupnih izvora sa tvitera i blogova pa je prezentuje kao da je njegova.

                                Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Od Mesuta se moze uvijek vise izvuc. Samo je problem gdje ga staviti na terenu.

                                Jos uvijek vjerujem da bi Xhaka trebao igrati treceg stopera kada napadamo, a da bekovi krenu naprijed bez straha i Mesutova free-rola u 4-3-3 sa Remzikom i jos jednim centralnim veznjakom. Tad bi i Sanchez mogao da ulazi unutra i carini loptu koliko hoce, bez da ugrozava fluidnost.
                                On će se naravno uhvatiti ovih sitnih razlika i od njih napraviti radikalne kako bi na brzinu prikrio svoju licemjernost, zatim ljudima izgraditi ceste pred izbore, obećati obustavljanje suludih ratova, pod pritiskom gay lobija podržati paradu, dijeliti multinacionalnim kompanijama najatraktivnije lokacije da grade hipermarkete, služiti se patriotskom matricom kako bi zadržao fotelju, izgraditi kult ličnosti i vladati vječno!

                                Vođa je rođen!!!
                                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                                Comment

                                Working...
                                X