Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ali ipak nije, cak nisu ni iz iste drzave
    sigpic

    Comment


    • Nisam ja borac za svetsku pravdu, ja sam samo revotiran vasim postupcima. Jer pricate jedno a radite drugo.
      Gde je otvorenost, gde je sloboda izrazavanja? Gde je postovanje tudjeg misljenja?
      Ma jok, crveno je zakon
      I Akisa ne vracate po 40k .... mene je sada Gangaric vratio oko 10 k. Mada mozda to zavisi i na koga udarite, posto je moja defanziva najbolja na svetu izgleda
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Nego da se manemo te priče,čudi me da Aki nije spomenuo da su navodno razgovori oko novog ugovora između Law-a i Ozila otišli u peršun i da sada Kroenkeov sin direktno pregovara,navodno će Law da dobije i otkaz Čini mi se da je Ian Wright nešto pisao o tome na tviteru ne mogu da se setim tačno.
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • 10% od rep power se prenosi, bila ona pozitivna ili negativna

          Bar sam ja tako sracunao

          Ma upravu cijelu istjerat, jebat im mater. Najbolje bi bilo da onaj brkati aristokrata proda sad klub, Ruskom bratu. Imao bi profita brko pola milijarde.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by Lord Gangara View Post
            Upravo to sam prvo pomislio da je on.15 postova od toga svaki neki hejt neko prosipanje magle.Ali eto Dušan je borac za svetsku pravdu a ja sam siledžija.
            Ja taj "hejt" ne mogu da prepoznam u mojim postovima, evo sad ih listam, ne prepoznajem.

            Mozda sam malo grub prema nekim igracima/trenerima Arsenala, al u ovakvoj situaciji u kakvoj je klub, nije mi ni cudo.


            Sto se tice prosipanja magle, odlicno ako si to prepoznao, znaci uklopio sam se dobro.

            Comment


            • Koliko sam skontao celu situaciju oko Ozila ne odustaju dok su verovatno od Sančeza digli ruke.
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Bolje reci da je Sancez od Arsenala digao ruke, nadam se da nije.

                Comment


                • sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Tako je, Sandu. Gangaric je siledzija . Kada god mu se priblizim po reputacionoj moci, on kao i svaki siledzija lupa negativnu reputaciju da ga ne bih preskocio po reputacionoj moci. To je prava istina o Gangaricu siledziji.

                    Comment


                    • Gle ovog, klasicnog politicara, kojeg je strah da mi na pricaonici isprica o svojim politickim role modelima.


                      Zorc iz B. Dortmund za DoF se pominjer, firma head huntera koja je radila sa Arsenalom ga je kontaktirala.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Njemu treba osoba kao David Dein, koja mu se nece petljat na teren, a dovest ce mu igrace koje on hoce.

                          Pogledao sam momenat kada su ga pitali za to, on je ubjedjen da sportski direktori se mjesaju u desavanja na terenu i treningu i on to ne zeli da dopusti da mu se neko mjesa.

                          Ali covjek koji ce mu dovoditi igrace, to mu sigurno treba.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Pa po pravilu taj direktor i ne treba da se meša u treninge nego samo u transfere.Ako bi se mešao u treninge onda bi on bio menadžer,tako da ne znam gde si to čuo Ja iskreno mislim da Wengerica neće tog direktora zato što je nekako pun sebe i neće da dozvoli da mu se neko meša u posao,znaš onaj fazon "ja sve znam i ja sve mogu"
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Vako ko ja?

                              Pa Wenger postavio kontra pitanje novinaru, kao sta je poaso tog direktora, jel da stoji na treningu i mase direkcije ljevo desno?
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Pazi ja mislim da je to sve stvar dogovora.Fazon evo ti funkcija,dovedi mi igrača kakvog ja želim ili kog ja želim i to je to.Vodi računa oko ugovora i transfera.Sad gledam ko se možda mešao i jedini mi je u mislim Avramović koji je nekako pionir te funkcije ali je ujedno i vlasnik i ima pravo da se meša.A kontam da se Wenger plaši da izgubi autoritet pa tu lupeta gluposti mešaće mu se na treningu itd
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X