Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ramsey MOM! Imao par nerezonski gresaka u prijemu i jednu gresku koja je mogla da omoguci kontru. Ali sve u svemu odlicno drzao vezu sa Xhakom, mnogo pretrčao. I dobar su tandem. Ali Sancezu nikako ne odgovara ova formacija, bukvalno se ne vidi i ne moze da dodje do izrazaja. Sve u svemu rutinska pobeda

    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

    Comment



    • sigpic

      Comment


      • sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Nikad se nismo dobro provodili u gostima protiv Southampton-a,pogotovo prosle godine ali valjda ce Wenger uraditi neko cudo da uzmemo ta 3boda ne bi li imali kakve sanse za to 4-to mesto i kvalifikacije za LS da i ako siti bude kiksnuo jednu tekmu

          Comment


          • Pustit ce Puel utakmicu, nista se ne brinite. Puel je brat, pogurat ce svog mentora
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Ja nzm kad je zadnji put Wenger dobio South u gostim ne racunam kup

              Comment


              • Originally posted by ledeni 80 View Post
                Ja nzm kad je zadnji put Wenger dobio South u gostim ne racunam kup
                Izgleda jos 2003 godine, ali treba uzeti u obzir da Southampton par godina nije bio u PL.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment




                • Moja kolekcija, jedino dres Rosickog nisam nasao.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Koliko izdajnika na malom mestu...

                    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

                    Comment


                    • Hm Adebajor

                      Comment


                      • Mozda i Aleksis se pridruzi "izdajnicima" ovog leta.

                        Comment


                        • Vala veci ne moze biti od Adebajora

                          Comment


                          • Nije to ništa ja poznajem jednog dečka preziva se Princović,taj ima Nasrijevu sliku uramljenu ispod slavske ikone a u sobi umesto golih devojaka ime slike Murinja gde je nag od pojasa na gore
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Originally posted by Scouser View Post
                              Mozda i Aleksis se pridruzi "izdajnicima" ovog leta. [emoji3]
                              Veliki su izgledi za tako nesto. Bayern je zagrizao, PSG takodje. A Mozda i Juventus bude zainteresovan. Sto se mene tice neka ide uz adekvatnu sumu i adekvatnu zamenu. Neka se obori transfer rekord u oba smera. I on i Ozil su i tekako zamenjivi i niko nije veci od kluba. Cak sto vise i voleo bi obojica da odu ali opet kazem uz adekvatne zamene top kvaliteta.

                              Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

                              Comment


                              • Iskreno meni se smučila cela ta priča i oko njega i oko Ozila.Da se ja pitam pustio bi ih svakom izvan lige ko iskešira istu sumu koju smo mi platili.
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X