Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Danas ocekujem verov.ne preteranu lepu utakmicu,prosto se ne zna ko igra manje atraktivno u poslednje vreme,Samo da ne bude
      klasika da skinemo gace pred njima,Nadam se nekako pobedi,remi ne prihvatam ,bice tesko koja god od formacija,koji god sastav
      Last edited by Jack; 07-05-17, 14:05.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Objasni mi molim te kako klub moze imati ljepsu buducnost, a ne goru?

        Tvoja pozicija zavisi od toga da kad Wenger ode nama ce cvjetati ruze.

        Covjek je 20 godina ovdje, njegov DNK je u svakom milimetru kluba.

        Gledao sam bukadar kompanija koje se muce, nakon sto im dugogodisnji CEO ode, ako nema adekvatnog plana planiranja.
        Sa Vengerom se sigurno ne moze imati lepsa buducnost, tako da ko god dodje bice vece sanse da klub ucini konkurentnijim, nego li da Venger ostane. Jasno je da je Vengerov radni vek prosao, kao i sve ono sto ga je nekada krasilo, pocev od lepe igre njegove ekipe, pa do klinaca od kojih je pravio velike igrace. Poslednjeg velikog igraca koji je proizveo bio je Van Persi, a na kraju se ispostavilo da ga je proizveo da bi se Ferguson oprostio sa titulom. I ne znam zasto uvek zapicinjes ove price, a posle poraza pises kako mu ti ne bi ponudio novi ugovor. Odluci se. Ne mozes sedeti na dve stolice

        Comment


        • sigpic

          Comment


          • Originally posted by Princoni View Post
            Sa Vengerom se sigurno ne moze imati lepsa buducnost, tako da ko god dodje bice vece sanse da klub ucini konkurentnijim, nego li da Venger ostane. Jasno je da je Vengerov radni vek prosao, kao i sve ono sto ga je nekada krasilo, pocev od lepe igre njegove ekipe, pa do klinaca od kojih je pravio velike igrace. Poslednjeg velikog igraca koji je proizveo bio je Van Persi, a na kraju se ispostavilo da ga je proizveo da bi se Ferguson oprostio sa titulom. I ne znam zasto uvek zapicinjes ove price, a posle poraza pises kako mu ti ne bi ponudio novi ugovor. Odluci se. Ne mozes sedeti na dve stolice
            Ne bi mu ponudio ugovor, al isto tako jos uvijek navijam za klub, ne za Wengera. Ako klub gubi gubim i ja.
            Last edited by maliajnstajn; 07-05-17, 15:25.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Samo za Akija

              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Ukinuli smo im ovaj kvazi niz nepobjedivosti.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Ukinuli smo im ovaj kvazi niz nepobjedivosti.
                  Pogledaj ovo ahhahaha

                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Originally posted by Lord Gangara View Post
                    Pogledaj ovo ahhahaha

                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Ali zato Kokelan batica,i kako posle da ga ne voliš

                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Samo sam cekao da ga nekako u ruku pogodi pa da se zbodem daljinskim

                        Salim se, dobar je bio to sto je usao, al Xhaka izdominirao. Jebo go, na sredini terena brutalna dominacija, mislim da je 4 pasa promasio.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Sasvim solidna tekma sa naše strane,ništa posebno ali za onakvu kukavičku igru sa kakvom je Murinjo došao smo bili i više nego dobri.Čak šta više mislim da nismo bili ništa posebno koliko je Junajted bio loš,imao sam osećaj kao da igramo protiv Stouka ili Sanderlenda.

                          Imamo dosta toga da popravimo u ovoj formaciji a mislim da je glavna stvar ovo nenormalno gubljenje lopti Sančeza.Prosto nekako mu ne ide ova AMC pozicija ili se meni tako čini
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Originally posted by Lord Gangara View Post
                            Sasvim solidna tekma sa naše strane,ništa posebno ali za onakvu kukavičku igru sa kakvom je Murinjo došao smo bili i više nego dobri.Čak šta više mislim da nismo bili ništa posebno koliko je Junajted bio loš,imao sam osećaj kao da igramo protiv Stouka ili Sanderlenda.

                            Imamo dosta toga da popravimo u ovoj formaciji a mislim da je glavna stvar ovo nenormalno gubljenje lopti Sančeza.Prosto nekako mu ne ide ova AMC pozicija ili se meni tako čini
                            Ne ide mu, kazem ja bih njega najradije na CF da se pitam, a Welbecka na krilo, e sad na AMC uz Ozila ne znam ko bi mogao u ovoj formaciji, mozda Remzika, ali tada bi Le Coq morao sa Xhakom u vezu.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Remzika mora na sredini sa Džakom,nije Kokelan za ovu formaciju.Ne znam stvarno nemamo neki profil igrača za ovu formaciju
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X