Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja mislim da je vama bolje da ostanete bez LS. Treba to da do dodje kao svojevrsno otreznjenje I mogucnost da se oslobodite nahajpovanog mediokriteta, a imate ih vala gomilu da se ne lazemo.

    Ozila I Sanchez ne stavljam tu ali opet mozda je I bolje da oni odu. Ozil ne igra nista, ne zna gde se nalazi, njegova pozicija u klubu ove sezone potpuno nejasna, nedorecena.

    Sanchez opet druga prica ali ne sme biti iznad kluba, ne sme traziti kule I gradove, ne sme se prenemagati.

    Aki je u pravu kad kaze da Wenger radi sa debilima, zamisli jbt treniras nekoga cetiri, pet godina on rec engleskog ne zna, mora prevodilac da trci pored njega, da ga kupa, hrani I menja pelene.

    Cech da nije izvadio sve ono sto je bilo vidjeno u mrezi bio bi to potop, katastrofa protiv Totenhema.

    Mada ostaje potpuno nejasno kako je belezio bolje rezultate sa mnogo manje novca I dosta manjim wage budgetom. Da li je liga postala konkurentnija, svakako. Da li se fudbal promenio, jeste, a da li je on odgovoran za takticko-rezultatski pad, naravno. I kao takav, kao gospodin trebao bi da ode.

    Medjutim, koliko ja zapazam uprava Arsenala se zadovoljava sa Top4 I ucescem u LS. Pravi se dosta novca, klub je izuzetno stabilan.
    Wenger godinama to vec uspeva da isporuci I on I su zadovoljni.

    Ali postaje pitanje ko ce od vrhunskih igraca zeleti da predje u klub sa luzerskim mentalitetom, u klub koji ce igrati ligu evrope I koji ce stititi svoje glavne igrace i kada ne igraju nista.

    Ne znam, on treba da ode ako se obezbedi pristojna zamena. Neko veliko ime ili recimo neki perspektivan trener, Nagelsmann recimo koji ce tu provesti 20 godina I kojem ce se u pocetku, tokom adaptacije istrepeti iole losiji rezultati.

    Moj prvi post na temi Arsenala koji nije hejterski
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Pa nije da je totalno nesposoban, ume verovatno nesto da radi.
      Venger do 2010 je jedna prica, sve nakon toga - silovanje. Da je ranije otisao bolje bi bilo, sada i da ode prekasno je za Arsenal. Najverovatnije ce ostati bez LS, sto automatski znaci da ce ih na kraju sezone napustiti Mesut, a skoro sigurno i Sancez. Ne bi me cudilo da se jos neko pridoda toj prici. Ako im pojacanja budu u rangu Belokapica, nece u skorije vreme videti najelitnije evropsko takmicenje.
      A sve je to moglo biti izbegnuto da je samo malo ranije rekao "Dosta je bilo, odoh kuci."
      Brate nemoj da lupas gluposti kad te molim ali kad te molim.Covek 20 i kusur godina igra top fudbal,ne osvaja toliko puno trofeja ali se drzi u samom vrhu i tu je konstantan.Vi od toga to pravite kao da je decija igracka biti nonstop u samom vrhu PL i nemati ni jednu sezonu u kojoj je bio ocajan.Ovo je prva sezona od 23 koliko je vodio da je bas podbacio i to je podbacio u momentu kada se liga pretvorila u najtezu ligu za igranje.Pravite od njega senilnu budalu a ovakvu karijeru mnogi mogu samo da sanjaju.Ne kazem da je savrsen ne kazem da je najbolji ali da je takav kakvim ga ti opisujes nije.I nemoj mi pricati da Arsenal od 2010 godine igra lose zato sto sam zadnjih 7 godina mozda 2,3 utakmice propustio,znam bolje od tebe kako igra i kada je sta podbacio.Ove sezone je podbacio i takticki i sto se tice dovedenih igraca i izgubio je malo na samopouzdanju i plasi se da igra otvoreno kao pre a i nema igracki kadar za tako nesto.Mnogo je ulagao u Home Grown fudbalere i to mu se iskreno obilo od glavu i ja sam tu siguran.A te price da je PSG lud zato sto zeli da ga dovede su da se izrazim samo tvoje halucinacije zato sto i ne pratis sta se desava a i prosto ga toliko mrzis ili sta vec da pocinjes da me zesce nerviras ovakvim ispadima.Kakav je takav je drzi se u ovom sportu 20 i kusur godina da je uspesan kao Fergi i nije ali je uspesan u nekim drugim sferama i gajio je do ove sezone neki sebi svojstven stil fudbala zbog kog sam ja zavoleo ovaj klub i siguran sam da kada bi otisao bilo gde drugde da bi taj tim unapredio koliko toliko.

      Sto se ove sezone i stvarno losih utakmica tice Mesut Ozil mu je unistio formaciju i onu fluidnost koju je pre imao zato sto je polu igrac koji odbranu ne igra i sto je ogranicen da igra samo jednu poziciju.Santi je bio taj koji je drzao vezni red gotovo sam i bukvalno je pored sebe trebao samo jednu mrcinu poput Kokelana sto bi Aki rekao da tu fizicki gine sa protivnickim veznjacima a ostalo je sve bio Santijev posao.Pre neki dan sam pricao da je transfere potpuno promasio i neko mi je rekao da nije da je Mustafi dobar,Dzaka takodje itd itd sto u neku ruku i jeste tacno ali je potpuno promasio da dovede tip igraca kakav nama treba.Doveden je Perez koji je puno preplacen i da mu se nije pruzila sansa koju on zasluzuje.Doveden je samo zato sto nismo imali drugog napadaca zato sto je Welbek tada bio povredjen i Ziru je bio jedini napadac u ekipi.Ali onda je video novi trend u Evropskom fudbalu da vezni igraci igraju napadace pa je probao od Sanceza da napravi novog Anrija i Sancez se tu dobro pronasao gde je ostao dugo.Onda se Welbek oporavio,Ziru opet usao u kakvu takvu formu i on je ostao sa 4 napadaca u formaciji gde igra samo jedan.Onda na scenu nastupa onaj deo koji sam ja rekao da je unistio ovu sezonu a to je preveliko verovanje domacim igracima i forsiranje pojedinih.Igranje formacije gde kao krila imas Ivobija i Volkota dok Celsi ima Azara i Pedra,Siti De Brujnea,Sterlinga,Manea , Liverpul Kutinja i Firmina.
      Dzaka je doveden kao box to box midfielder ili mozda kao zadnji vezni tojest rotacija za Kokelanovu poziciju u kojoj se ocajno pokazao i zaradio 2 crvena u 3 utakmice pa je prekomandovan na levu stranu tojest na kreativnog veznog gde se snalazi sasvim pristojno ali mu opet pravi problem Ozil sa tom njegovom zakljucanom pozicijom AMC-a koji odbranu veoma retko igra i koji protivnickim igracima pravi visak na sredini terena i pri tome gubimo na kontroli lopte i od nasih veznih pravi mnogo losije igrace.Aki je cesto kritikovao Kokelana i ja sam sa njim rat vodio zato sto nije video koliko nasem veznom redu niko ne pomaze i bukvalno nas na brojonost odvale tu zato sto niko u timu nije tehnicki potkovan kao Santi da moze da izdrzi da vuce Ozilovu poziciju sto u napadu sto u odbrani.Najlepsi fudbal smo igrali kada nam je formacija igrala sa jednim zadnjim veznim i dva MC-a ispred i veoma cesto je DM tojest tada Song igrao free rolu u napadu i bukvalno pravio visak zato sto niko ne markira DM-a i nesmalo sam trckara kako hoce.Dok nam je sad taj AMC bukvalno zakljucan napred kao neki shadow striker i veoma malo doprinosi u kontroli igre ali vise ucestuje u tim nekim polu kontrama.

      Ja sa tobom mogu o ovome do sutra zato sto pratim ovaj klub do najnize strukture i upucen sam i iznervirate me ovako kad ga napljujete a odgledate jednu utakmicu mesecno i dodjete mi sa pricom Wenger od 2010 katastrofa pre je bio dobar bla bla,pre je bio drugaciji fudbal PL se poboljsala 10 puta od 2005. godine i to se nisu poboljsali top 4 ili top 6 klubova nego i ovi bottom klubovi poput Sanderlenda,West Hema itd igraju mnogo cvrst fudbal i oni cine PL zanimljivijom od Primere gde Barsa ode na gostovanje u Alaves napuni ih sa 7 komada dok u PL toga nema.Dodjes u Barnli polome ti obe noge i budes srecan ako remiziras,nece te oni pustiti da se prosetas sa 7 komada.Daces ti njima gol,dva al ce da te izlome pa ti rotiraj igrace za sledece kolo.
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Najveca glupost je reci da bi najbolja stvar koja bi se desila Arsenalu jest da ne udje u LP.

        Alo ljudi, mi smo sigurni u LE, ne treba nam to smece od lige, daj LP, ako vec moram da igram LE.

        I zamisli ti dodjes u firmu kao konsultant da ih dignes na novi nivo i kazes im, eh draga upravo moram vam reci da ovu godinu moramo zavrsiti negativno, da bi napredovali.

        Dje tu logika?

        Nema je.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Najveca glupost je reci da bi najbolja stvar koja bi se desila Arsenalu jest da ne udje u LP.

          Alo ljudi, mi smo sigurni u LE, ne treba nam to smece od lige, daj LP, ako vec moram da igram LE.

          I zamisli ti dodjes u firmu kao konsultant da ih dignes na novi nivo i kazes im, eh draga upravo moram vam reci da ovu godinu moramo zavrsiti negativno, da bi napredovali.

          Dje tu logika?

          Nema je.
          Nista brate, onda nastavite da se zadovoljavate sa 4 mestom. Nek vam igraju Walcotti, Coqelani I ostali, dovedite jos par takvih I uskoro ste u rangu sa WBA.

          Ti ne mozes da prihvatis da nema nista od LS, da ce te izvisiti I to vam je bas potrebno. Da se konsulidujete, sastavite I krenete napred, ka tituli. A ne ovo prenemaganje oko Top4 I gravitacije.

          Poceo si da furas njihovu demagogiju, kako je bolje manje zlo nego rizik za vece dobro.
          Nije sramota biti 10 pa sledece godine pregaziti ligu, nije sramota ni sto je Manchester u toj situaciji, oni idu ka gore.

          Vi stagnirate I padate dole, cinjenica. Smem u avatar do kraja godine da ne idete u LS.

          I nemoj meni o logici vec sam ti jednom objasnio. Nemoj opet.
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • United ide gore?

            Zanimljivo.

            Kakva demagogija, o cemu ti pricas?

            Kakvo manje zlo?


            Kakav je to rizik, ako ti ne odigras najbolje sto mozes preostalih 5 tekmi, uzmes 15 bodova i zavrsis sezonu sa 75 i upadnes u top 4? Kakav je to rizik? Manje zlo, linija manjeg otpora?

            Mi stagniramo i padamo dolje?

            Sta je smisao fudbala? Trofeji, lijepa igra, pozicija na tabeli?

            Sam si napisao, gore, prvi post o Arsenalu, a da nije hejterski. Sta god da kazes, prepuno je predrasuda i nema objektivne prosudbe.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by Lord Gangara View Post
              Brate nemoj da lupas gluposti kad te molim ali kad te molim.Covek 20 i kusur godina igra top fudbal,ne osvaja toliko puno trofeja ali se drzi u samom vrhu i tu je konstantan.Vi od toga to pravite kao da je decija igracka biti nonstop u samom vrhu PL i nemati ni jednu sezonu u kojoj je bio ocajan.Ovo je prva sezona od 23 koliko je vodio da je bas podbacio i to je podbacio u momentu kada se liga pretvorila u najtezu ligu za igranje.Pravite od njega senilnu budalu a ovakvu karijeru mnogi mogu samo da sanjaju.Ne kazem da je savrsen ne kazem da je najbolji ali da je takav kakvim ga ti opisujes nije.I nemoj mi pricati da Arsenal od 2010 godine igra lose zato sto sam zadnjih 7 godina mozda 2,3 utakmice propustio,znam bolje od tebe kako igra i kada je sta podbacio.Ove sezone je podbacio i takticki i sto se tice dovedenih igraca i izgubio je malo na samopouzdanju i plasi se da igra otvoreno kao pre a i nema igracki kadar za tako nesto.Mnogo je ulagao u Home Grown fudbalere i to mu se iskreno obilo od glavu i ja sam tu siguran.A te price da je PSG lud zato sto zeli da ga dovede su da se izrazim samo tvoje halucinacije zato sto i ne pratis sta se desava a i prosto ga toliko mrzis ili sta vec da pocinjes da me zesce nerviras ovakvim ispadima.Kakav je takav je drzi se u ovom sportu 20 i kusur godina da je uspesan kao Fergi i nije ali je uspesan u nekim drugim sferama i gajio je do ove sezone neki sebi svojstven stil fudbala zbog kog sam ja zavoleo ovaj klub i siguran sam da kada bi otisao bilo gde drugde da bi taj tim unapredio koliko toliko.

              Sto se ove sezone i stvarno losih utakmica tice Mesut Ozil mu je unistio formaciju i onu fluidnost koju je pre imao zato sto je polu igrac koji odbranu ne igra i sto je ogranicen da igra samo jednu poziciju.Santi je bio taj koji je drzao vezni red gotovo sam i bukvalno je pored sebe trebao samo jednu mrcinu poput Kokelana sto bi Aki rekao da tu fizicki gine sa protivnickim veznjacima a ostalo je sve bio Santijev posao.Pre neki dan sam pricao da je transfere potpuno promasio i neko mi je rekao da nije da je Mustafi dobar,Dzaka takodje itd itd sto u neku ruku i jeste tacno ali je potpuno promasio da dovede tip igraca kakav nama treba.Doveden je Perez koji je puno preplacen i da mu se nije pruzila sansa koju on zasluzuje.Doveden je samo zato sto nismo imali drugog napadaca zato sto je Welbek tada bio povredjen i Ziru je bio jedini napadac u ekipi.Ali onda je video novi trend u Evropskom fudbalu da vezni igraci igraju napadace pa je probao od Sanceza da napravi novog Anrija i Sancez se tu dobro pronasao gde je ostao dugo.Onda se Welbek oporavio,Ziru opet usao u kakvu takvu formu i on je ostao sa 4 napadaca u formaciji gde igra samo jedan.Onda na scenu nastupa onaj deo koji sam ja rekao da je unistio ovu sezonu a to je preveliko verovanje domacim igracima i forsiranje pojedinih.Igranje formacije gde kao krila imas Ivobija i Volkota dok Celsi ima Azara i Pedra,Siti De Brujnea,Sterlinga,Manea , Liverpul Kutinja i Firmina.
              Dzaka je doveden kao box to box midfielder ili mozda kao zadnji vezni tojest rotacija za Kokelanovu poziciju u kojoj se ocajno pokazao i zaradio 2 crvena u 3 utakmice pa je prekomandovan na levu stranu tojest na kreativnog veznog gde se snalazi sasvim pristojno ali mu opet pravi problem Ozil sa tom njegovom zakljucanom pozicijom AMC-a koji odbranu veoma retko igra i koji protivnickim igracima pravi visak na sredini terena i pri tome gubimo na kontroli lopte i od nasih veznih pravi mnogo losije igrace.Aki je cesto kritikovao Kokelana i ja sam sa njim rat vodio zato sto nije video koliko nasem veznom redu niko ne pomaze i bukvalno nas na brojonost odvale tu zato sto niko u timu nije tehnicki potkovan kao Santi da moze da izdrzi da vuce Ozilovu poziciju sto u napadu sto u odbrani.Najlepsi fudbal smo igrali kada nam je formacija igrala sa jednim zadnjim veznim i dva MC-a ispred i veoma cesto je DM tojest tada Song igrao free rolu u napadu i bukvalno pravio visak zato sto niko ne markira DM-a i nesmalo sam trckara kako hoce.Dok nam je sad taj AMC bukvalno zakljucan napred kao neki shadow striker i veoma malo doprinosi u kontroli igre ali vise ucestuje u tim nekim polu kontrama.

              Ja sa tobom mogu o ovome do sutra zato sto pratim ovaj klub do najnize strukture i upucen sam i iznervirate me ovako kad ga napljujete a odgledate jednu utakmicu mesecno i dodjete mi sa pricom Wenger od 2010 katastrofa pre je bio dobar bla bla,pre je bio drugaciji fudbal PL se poboljsala 10 puta od 2005. godine i to se nisu poboljsali top 4 ili top 6 klubova nego i ovi bottom klubovi poput Sanderlenda,West Hema itd igraju mnogo cvrst fudbal i oni cine PL zanimljivijom od Primere gde Barsa ode na gostovanje u Alaves napuni ih sa 7 komada dok u PL toga nema.Dodjes u Barnli polome ti obe noge i budes srecan ako remiziras,nece te oni pustiti da se prosetas sa 7 komada.Daces ti njima gol,dva al ce da te izlome pa ti rotiraj igrace za sledece kolo.
              A dal je važnije umirati u lepoti i ne videti trofej deceniju ili odigrati "ružno" i pobeđivati? Trljate Guneri u prazno. Menjajte politiku kluba i Arsena ako nećete u rang Evertona il WBA...

              Comment


              • Sve mi vise ovaj Gangaric lici na Akija. Evo i on u nedostatku argumenata govori sagovorniku da halucinira, prica o nekoj konstantnosti, meri uspeh sportskog trenera kroz finansijske izvestaje... Ocigledan je juniorski uticaj na naseg Gangarica . Jos da pljune po Kokelanu i to je to

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  United ide gore?

                  Zanimljivo.

                  Kakva demagogija, o cemu ti pricas?

                  Kakvo manje zlo?


                  Kakav je to rizik, ako ti ne odigras najbolje sto mozes preostalih 5 tekmi, uzmes 15 bodova i zavrsis sezonu sa 75 i upadnes u top 4? Kakav je to rizik? Manje zlo, linija manjeg otpora?

                  Mi stagniramo i padamo dolje?

                  Sta je smisao fudbala? Trofeji, lijepa igra, pozicija na tabeli?

                  Sam si napisao, gore, prvi post o Arsenalu, a da nije hejterski. Sta god da kazes, prepuno je predrasuda i nema objektivne prosudbe.
                  Ni ti nisi objektivan. Nimalo.
                  Tako da ne rasudjujes kako treba.
                  Svaki post ti je agresivan sto je meni smesno I nimalo se ne osecam ugrozenim niti bih se povukao jer sam mnogo iznad toga.

                  Jedino ako hoces da kazes da je tvoja logika bolja od moje, a nije.

                  Sto manje rizika za vas bolje.
                  Padate dole.
                  Ne igrate lep fudbal, ne igrate na rezultat, bicete 6.

                  Mnogo pises a nista ne kazes. Klasika sa tvoje strane.

                  Ja vam zelim da budete 4, eto, pa da se organizuje trijumfalni autobus kroz London da navijaci pozdrave svoje heroje u epohalnoj borbi za LS i demoliranje od strane Bajerna sa 9-0.

                  Necu vise pisati iz razloga sto ima ovde racionalnih ljudi, Princoni, Jack, Sesk...
                  Shvatices I ti kada se bude igrala LE sa Brondbyem, Paokom I Sasuolom narednih pet sezona.
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Od sezone 09/10 do sezone 15/16 prosjecna vrijednost bodova za top 4 je bila 70.7, sa standardnom devijacjom 3.92.

                    Zaokruzit cemo pa cemo reci, da je 71 bod bio dovoljan za top 4 i da varira u 4 boda gore dole. Arsenal moze osvojiti maksimalno 75 bodova, ako osvoje 74, u top 4 su.


                    Ovdje sam morao da pravdam predikciju za Trumpa, sad sam napisao zasto mislim da Arsenal moze u top 4.

                    Moje predrasude su utemeljene na tome da ja navijam za ovaj klub i godinama slusam raznorazne pametnice kako mi pametuju za Arsenal, jedini koji ne navija za Arsenal, a dao je odlicno misljenje je Geri Nevil, a i on je promjenio misljenje nakon sto se okusao u Valensiji kao trener, pa mnogo bolje razumije poziciju Wengera.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • To za halucinacije sam citirao Akija.

                      Inače delim mišljenje sa Indigom što se LŠ tiče,mislim da bi najbolje bilo da skroz iskuliramo od tog takmičenja da se ekipa sabere,malo smanji broj utakmica i fokusira bolji plasman u PL sledeće sezone.Jedino eto te sponzorske pare ali nije to toliko presudno može od 20 sezona i jedna da se preskoči.
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                        A dal je važnije umirati u lepoti i ne videti trofej deceniju ili odigrati "ružno" i pobeđivati? Trljate Guneri u prazno. Menjajte politiku kluba i Arsena ako nećete u rang Evertona il WBA...
                        Brate sve pare ovog sveta ti ne mogu omogućiti taj trofej razumi to.Pogledaj Siti ove sezone koliko je para potrošio,doveo šatro najboljeg trenera na svetu i ne vredi.Takvo je takmičenje da ti dosta sreće treba za tako nešto,naravno umeće je uvek tu ali treba prosto da te hoće.Fergi je dugo imao dobru priču i ušao u taj fazon,znao gde da se zatvori,gde da igra otvoreno imao tu neku vojničku disciplinu i opet se i on mučio tojest nije mu bilo lako.Za Čelsi i Siti neću da komentarišem samo zbog toga što se u njih novac veštački pumpa i to ne može da se poredi kada imaš vlasnika ekscentrika koji voli klub.
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Od sezone 09/10 do sezone 15/16 prosjecna vrijednost bodova za top 4 je bila 70.7, sa standardnom devijacjom 3.92.

                          Zaokruzit cemo pa cemo reci, da je 71 bod bio dovoljan za top 4 i da varira u 4 boda gore dole. Arsenal moze osvojiti maksimalno 75 bodova, ako osvoje 74, u top 4 su.
                          Koje ti obmane plasiras ljudima moj dobri Aki, pa ti bi lagano nekom uvalio kravu kao konja . Ne obmanjuj vise Gangarica i Indiga, nemas na to prava

                          Uhvatio si se statistickog podatka baziranog na poslednjih 5, 6 sezona i predstavio ga odlucijucim pokazateljem, a potpuno si zanemario aktuelno cinjenicno stanje koje jasno pokazuje da ni vezanih pet pobeda Arsenala nisu nikakva garancija da ce Arsenal biti u top 4. I ne znam na bazi cega si uopste izveo pretpostavku da ce Arsenal vezati pet pobeda u ligi jer to prethodno nije ucio tokom cele sezone, a i poslednja utakmica ne daje nikakve osnove za bilo koji vid takvih optimistickih pretpostavki.

                          Comment


                          • Lopta je okrugla, 5 pobjeda nije nemoguce ostvariti, ono sto bi bilo nemoguce jeste da Arsenal ima 2 boda manje sada, tada ne bi bilo nikakve sanse za top 4, ovako ona postoji i relativno je realna.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Lopta je okrugla, 5 pobjeda nije nemoguce ostvariti, ono sto bi bilo nemoguce jeste da Arsenal ima 2 boda manje sada, tada ne bi bilo nikakve sanse za top 4, ovako ona postoji i relativno je realna.
                              Jedino je trenutno realno da od Arsenala nista ne zavisi. Kao sto je lopta okrugla kada je Arsenal u pitanju, takva je i kada su Siti i Liverpul u pitanju, a koji ce imati minimum tri boda vise sa istim brojem odigranih utakmica. Uz to Arsenalu sledi dvospratni bus za vikend sa kojim Vengerica nije znao da se nosi ni kada mu je ekipa bila u mnogo boljoj formi od trenutnog raspada sistema

                              Comment


                              • Moraćete Aki da imate više od 74 boda za top4. Mi ako dobijemo Svece za vikend, eto nas na 72 boda sa još 2 tekme do kraja (WH u gostima i Midlsboro kući). Siti možda ne igra dobro, ali imaju 3 vezane utakmice kući i ne vidim kako će imati manje od 75 bodova...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X