Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jeste li vi vidjeli Wengera kako izgleda kad viče? Nema on taj stav, energiju, uostalom to nije njegov stil. I Viera uopšte nije htio reći kako Wenger treba da trči, maše i dere se. Poenta je da je nekad imao igrače na terenu da to rade umjesto njega, što je, priznaćete direktnije i samim tim efikasnije, a sad ih više nema, ili bar nema dovoljno i tu nastaje problem.
    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

    Comment


    • Wenger je izlapio, ne moze se takmiciti sa mladjim trenerima, svima je to jasno, ali za mene licno on je jedna nevjerovatna licnost koja je zasluzila odlazak na svoj nacin. Koliko god mi bili svjesni da je vrijeme da on ide iz kluba, toliko je on zasluzio da ode onako kako on zeli.

      Problem ove ekipe je malokrvnost, nedostatak impulsivnosti i agresije. One osobine za koje se mene pljuvalo sinoc na PL temi. Kada ste zadnji put vidjeli5 igraca Arsenala da naskoci na sudiju? Recu vam ja kad, kad su u ekipi igrali Paddy Viera, Henry i Pires.

      Iako licno ne volim vidjeti 5 igraca da skoce na sudiju, to je stvar koja se mora raditi. Ako to protivnik radi, moras i ti, jednostavno tako je, jer i sudija je covjek koji ima svoje pristrasnosti i moze ga se ubjediti u nesto sto ne postoji, tacnije moze ga se ubjediti u halucinacije.

      Kada je Arsenal dobio nepostojeci penal?

      Da, upravo tako.

      Arsenal nije u ovoj sezoni dobio barem 10 cistih penala, a bilo ih sigurno vise jer samo protiv West Hama nije svirano 4 komada. Ali zato se redovno sviraju mekani penali protiv Arsenala. Zasto je to tako?

      Zasto oni raznorazni retardi na TV-u zovu Arsenal mekanom ekipom?

      Prije svega ne bih se slozio da je Kos najveci lider u ekipi. Najbolje liderske kvalitete u ekipi ima, vjerovali ili ne Olivier Giroud.

      Prosle godine kada je Costa premlatio Kosa na Stamford Bridge-u, Kos je bio pacifista, umjesto da je prvo vrsio pritisak na sudiju, a ona provocirao Costu i izvukao bi mu crveni, al nasi fudbaleri su fini. Kao da igraju u skolskom dvoristu fudbal. Gospodo igrate protiv ajkula, ubica koje ce vas sazvakati ako niste na 100%. Olivijer se mlati povazdan sa dva stopera ubise ga nogama i jedini on prigovara sudijama, a niko da ga podupre. Fasuje lakat u facu po tekmi u prosjeku.

      Arsenal je igrao najjaci fudbal kada smo igrali formaciji 4-4-2, sa Sanchezom i Mesutom spicevima. Govorim vec mjesec dana da je Sanchez opca katastrofa ove sezone, lik u prosjeku izgubi 15 lopti po tekmi, juce je izgubio 20. Dodje lik na centar, uzme loptu na krilu i udje u sredinu, predribla jednog igraca i onda izgubi loptu i otvori kontru jer je njegov bek otisao naprijed, a posebna je prica da se ne vraca u odbranu.

      Coqelan je agresivan, impulsivan i budala. Vjerovatno strasan lik za druzit se sa njim i hodat ulicom, vazda ce uletit u fajt ako bude, al na terenu, on nazalost nema sta da trazi. Njegove fudbalske sposobnosti su barem 3 nivoa ispod ostatka tima. Mogao se vadit dok je igrao sa Santiem jer je Santi carobnjak po pitanju pasova i moze da napravi sta god hoce s loptom, ali sada kako nema Santia pokazale su se sve njegove mane.

      Sto se tice Xhake, covjek igra fenomenalno ove sezone, s obzirom kakva je sezona i da je tek dosao:

      http://www.squawka.com/news/in-defen...u-think/939381

      Ja obozavam Sancheza, ali mislim da je on van svake kontrole i ako ga se ne dovede u red, ne treba da potpise novi ugovor.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Da naravno ali biti razmišljati pre nego što prodaš igrače koji su u klubu duži period i koji imaju potencijala za nekog vođu na terenu.Ja mislim da smo mi najviše kapitena prodali u istoriji PL i posle se čudimo što nemamo koga da vodi na terenu
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Nisam ja napisao da je Viera to rekao, nego samo mislim da je 100% u pravu.

          Ja se sećam njegove energije kad je nasrnuo na Murinja da ga bije bukvalno. Svaki čovek ima tu energiju. Ok, imao si nekad takve igrače na terenu da to rade umesto tebe, sad kad nemaš, na tebi je da to radiš. Ti si trener, ti moraš to da radiš.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Mora negde da nađe taj glas i nekakvog lidera nije bitno da li sa klupe ili sa terena ali to ekipi trenutno fali.I dosta su emotivno nestabilni i upadnu u taj kanal,videli ste svi protiv Bajerna dobije Košč crveni mi primimo 5 golova.To je čist znak manjka samopouzdanja a pri tom ove prozivke na Wengera i ostale dodatno dolivaju ulje na vatru i jbg na kraju dobiješ ovo što dobiješ.
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Ne treba zaboraviti da zivimo u vrijeme jako feminizranih muskaraca.

              Fajt izmedju Kina i Vijere se nikad nece ponoviti.

              Sve maje i manje imas fudbalera koji ce poginut za saigraca.

              Uskoro ce menstruacije pocet da dobivaju.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Nama možda/vjerovatno treba novi trener koji će da donese to o čemu govorite. Ne sporim da je prijeko potrebno. Wenger ili da pronađe igrače koji mogu da prenesu njegovu energiju na tim ili da pronađe u postojećim igračima to isto ili da se makne sa klupe. Od Arsena očekivati da se sad mijenja je naivno i suludo, on energiju i disciplinu nikad nije unosio direktno na terenu, a vjerujem da je i u svlačionici imao posrednike baš u vidu Viere, Anrija itd. Jedno je promijeniti formaciju tipa a sasvim druga stvar sebe i svoj način rada u ovim godinama.
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Ljudi moji, pa evo Liverpul nema lidera na terenu. Ko obavlja to za ceo tim? Klopp. Nije on savršen trener, ima dosta mana, ali motivacija mora da potekne od trenera (ako na terenu nema pravih lidera). Možda ne igramo dobro u određenim trenucima, ali retko kad igrači neće davati 100% na terenu.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Ne treba zaboraviti da zivimo u vrijeme jako feminizranih muskaraca.

                    Fajt izmedju Kina i Vijere se nikad nece ponoviti.

                    Sve maje i manje imas fudbalera koji ce poginut za saigraca.

                    Uskoro ce menstruacije pocet da dobivaju.
                    Apelujem na tebe u najboljoj namjeri da uvrstiš malo u način izražavanja tih 150 knjiga. I harizme malo zagrabiš, svaka knjiga toga ima.
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • Pricam ja o tome vec duze da nam trebaju drski igraci i kurazni igraci koji ginu na terenu. Ako ne mozemo da nadjemo takvog igraca, potreban nam je menadzer koji puni igrace energijom i zeljom da poginu na terenu...mada ako cemo posteno trebace nam 2-3 prelazna roka da dovedemo sve igrace koji nam trebaju, makar po meni...

                      Comment


                      • Dovesti ovog covjeka pa cete vidjeti kako ce manekencici pisati krv na treninzima i utakmicama.

                        Sa koliko energije i emocije vodi Atletico. Nije ni cudo sto svi igraci na terenu ginu za njega.



                        Viettu nije dobro na treningu.

                        Spoiler

                        Comment


                        • Pa Simeone bi prvi oterao pola tima. Trener treba dodatno da motivise igrace, da ih gurne preko limita. Al brate mili, ako igrac sam u sebi nema nikakvu zelju za pobedom, nadmetanjem i prihvatanjem izazova, njemu ni trener ne moze pomoci. Nisu to neka deca pa da moras ti da im usadjujes to iz korena.
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Pa realno i treba da ih otera ako nisu sposobni da rade u tempu kakav današnji fudbal zahteva.Ili ćeš da se uozbiljiš i da se boriš za svoju platu od 200k ili bajo moj idi u Galatasaraj i Fenerbahče da te linčuju oni indijanci kad promašiš penal
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Comment


                              • Mogli su i tog baticu u paketu sa Nagelsmanom.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X