Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Profesor o novom sistemu 3-4-3

    http://www.skysports.com/football/ne...rsenal-players

    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

    Comment


    • Zna li mi neko elaborirat zasto Arsenalovi supertalenti propadaju na posudbama? Samo da podsjetim, Gnabri je bio goli q! gdje god smo ga poslali, Le coq manje-vise isto, a itekako su dokazali svoju vrijednost, jedan na olimpijadi drugi ovdje. Eno ih sad Zelalem i Toral, nisu 10 utakmica sastavili igrajuci na posudbama. Jel to neki nedostatak motivacije ili je tretman od strane tih klubova los? Postoje li neke klauzule u tim ugovorima, neki ultimatumi, ista? Ili ih ovi mogu tretirati kako im volja?
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Za ove Wenger out..



        Sad da idem?! Kad mi je ostalo 4 godine do penzije?! Marš debilko!

        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Le Retard nikakav talenat nije, vec cista sirovina koja ne zna lopte igrat.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Posto je tvoje misljenje o njemu opste poznato javnosti, mogao si ga komotno izostavit i odgovorit na pitanje jer se svakako najmanje na njega odnosi. Mislim ako znas sta vise. Ne bih pitao da sam upucen.
            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

            Comment


            • Svaki taj talenat koji ode na posudbu mora da se pokaze. Cesto treneri ih sjebu, ali je generalno do njih.

              Gnabry se pokazao kod Pulisa kao karina, a onda dominirao na Olimpijadi i solidan je u Werderu.

              Wilshere je pokazao kakav je igrac u Boltonu i onda gazio kod nas do povrede.

              Vecina talenata propadne uglavnom, jer ne treniraju dovoljno, a i nemaju adekvatno bodjenje u vidu trenera.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Le Retard nikakav talenat nije, vec cista sirovina koja ne zna lopte igrat.
                Što me sad nerviraš ?
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Dobro pitanje Vesa samo ne bi bas nazvao bas super talenti,pre talenti


                  Danas ovako nesto bi voleo,samo da ne stavi Zirua od starta,em je mnogo efikasniji kad udje sa klupe,em ce biti beskoristan jer ce totenh.verov.svih 90 drzati kontrolu

                  - Cech -
                  - Gabriel - Koscielny - Holding -
                  - Chambo - Xhaka - Elneny - Nacho -
                  - Özil - Ramzi -
                  - Alexis


                  sigpic

                  Comment


                  • Nije mi ova formacija za Arsenal i plasim se katastrofe jer smo realno sa njom do sad imali srece. Nece dugo, nadam se.

                    Ovako nesto:

                    https://www.buildlineup.com/shared/5...d5dd25d4d1b068
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • Veca je katastrofa da mu igraju bekovi krila i ostavi pozadi dva stopera same sa Xhakom ispred sebe koji se ne moze bas brzinom pohvaliti.

                      Ova formacija vrhunski stvorena za Xhaku i Ox-a, kao i defanzivnu stablnost.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by Jack View Post
                        Dobro pitanje Vesa samo ne bi bas nazvao bas super talenti,pre talenti


                        Danas ovako nesto bi voleo,samo da ne stavi Zirua od starta,em je mnogo efikasniji kad udje sa klupe,em ce biti beskoristan jer ce totenh.verov.svih 90 drzati kontrolu

                        - Cech -
                        - Gabriel - Koscielny - Holding -
                        - Chambo - Xhaka - Elneny - Nacho -
                        - Özil - Ramzi -
                        - Alexis


                        Ovo bi bio brutalan sastav sa Remzijem malo napred. Ali nije realno da ce Venger izaci tako. Očekujem ipak Volkota ili Velbeka od starta. Elneny nije igrao ne verujem da ce ga od početka gurnuti u vatru, samo da ne krene sa Kokelanom...

                        Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

                        Comment


                        • Remzika igra free rolu gdje god ga postavis, makar na golu bio
                          Last edited by Ves; 30-04-17, 11:45.
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • Tuzno je koliko se Ramzi raspada ove sezone. Eno onaj Gorecka iz Salkea se moze uzeti za 30 miliona, a deset puta vise ce pruziti od Ramzike i Vilsera zajedno. Pisao je Veseli o propadanju talenata Arsenala, a ako se pogleda sira slika, ne propadaju samo talenti u Arsenalu vec kolektivno svi igraci nazaduju osim Kosa i Sanceza. Zbog toga jasno je da je ovom timu neophodan remont, ali ne samo u igrackom kadru jer riba smrdi od glave

                            Comment


                            • Ne znam bas da je tako. Ranije su o Oxu teske rijeci padale, a mene se razapinjalo dok sam ga stitio. Sad svi navijaju za novi ugovor, vide ga u Arsenalu, morao je napredovati jbg ...
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X