Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mnogo je bolji Monreal na levom krilu, ali to sve zavisi od toga da li ce Koss stisnuti zube. Ja lično mislim da hoce i da nastupamo u sastavu kao protiv City-ja osim sto mozda trojka napred bude nesto promenjena. Holding vidim da trenira znaci spreman je samo je odmarao protiv City-ja kao i Ox. Ox i Monreal odlično izgledaju na tim novim pozicijama. Usuštini ova nova formacija jedino Wallcotu nikako ne odgovara. Mada i Ozil i Sančez se jos uvek pronalaze. Ostalima je odlicno legla. Odbrana deluje sigurnije. E sad ce biti pravo pitanje kako ce to izgledati kad se ukrste koplja sa ekipom koja igra isti sistem i to duze od nas i uigranije. To moze da bude rostilj samo takav. U svakom slučaju 3+ i sjajan spektakl u najavi

    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

    Comment


    • http://www.football365.com/news/arse...to-sign-mbappe

      Pires gleda u buducnost

      Comment


      • ^ ravno naucnoj fantastici 😁

        Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

        Comment


        • Ima tih omladinaca koji ce biti u fokusu na ljeto. Eto on, pa Berardi, Beloti itd. Prava prilika za Arsenal da napokon pokupi Lakazeta i rijesi svoje probleme na toj poziciji!
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • Nacho Monreal FC.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Problemi u tripletarskom raju?
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Problemi u tripletarskom raju?
                Problemi u Murinjovom autobusu,ima mesta?
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Tripletarski raj je veoma pravilno uredjeno mjesto koje dozvoljava jaka misljenja i 'prividne' izdaje, da se cini da smo u problemima. Posebno prije 2 kljucna derbija.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Upssssssssssss ja se izvinjavam, bila sam ubeđena da je sve ovo u Pričaonici

                    Ali inače mesta u Žozeovom busu neeee-maaaaa... da si biomed 5 pila,sada bi u autobusu bila... reklama iz ex YU

                    Što se ovaj Gang odmah ljuti na mene
                    Last edited by miloolja; 28-04-17, 20:58.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Nema vise tripletarskog raja, sada su tu dve frakcije, pravi i lazni tripletari. A Gangaric je lazan tripletar

                      Comment


                      • Gangarić nije izdajnik i ne zabada nož u leđa kad je nekom najteže
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Gangaricu, ko te ne zna, skupo bi te platio

                          Comment


                          • Posto smo svi na okupu ponovo, vreme je za stare navike



                            Ovo je od sinoc . Mozda su ove tri pobede dovele u zabludu neke navijace poput Gangarica da idu bolji dani za Arsenal, ali mnogi nisu naseli. U nedelju ce se pokazati koliko je lose ovo formacijsko kopiranje Kontra kada nemas igrace za to. Tesko da ce Monreal i ovde doneti pobedu protiv najbolje odbrane u ligi, realnije je da ce na povrsinu isplivati istinski problemi koji neki trenutno ne vide ili ne zele da vide

                            Comment


                            • Eno Wenger kopira Kontea, covjek sa 3-4-3 uzeo ligu s Monakom '88.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Eno Wenger kopira Kontea, covjek sa 3-4-3 uzeo ligu s Monakom '88.
                                Dokazi

                                Comment

                                Working...
                                X