Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ser Deni ® View Post
    Dodji Princoni u pravi klub, nemoj se zamlacujes više ovde, a i teraju te :P


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
    Ja kod ljudi najvise cenim lojalnost i borbenost, tako da sigurno necu menjati izbor kluba , iako ovi Vengericini placenici i lazni tripletari svesno pokusavaju da mi nametnu etiketu izdajnika konstanim ponavljanjem jedne te iste neistine

    Comment




    • Covjek krvari Arsenal, stalo mu je vise nego ikome, sigurno
      Last edited by maliajnstajn; 23-04-17, 23:53.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by Tobdzija View Post
        Ma kakav Gabriel, u redu danas je bio odlican, ali on za mene nije fudbaler, ne mogu da zaboravim kako ga je Friend iz Midlzbroa izbacio onako proslu tekmu, neshvatljivo da te odbrambeni fudbaler tako nasamari.

        Mustafi je dobar, no posle te povrede je u ociglednom padu forme.

        Мустафи е одличен штопер,а лошите игри му се резултат на повредата и тоа што целосно се вклопи во ужасното сивило и лоша форма на Арсенал во последните2 месеци.

        Comment


        • Jeste da ćuti čovek celu tekmu ali je na kraju pokazao koliko mu ovo znači.Mogu da pričaju šta hoće ali dobio je Sitija koji je bio u skoro najboljem sastavu iako je naš tim osakaćen bio izdržali smo one nalete ludačke i ovaj sistem deluje mnogo sigurnije pozadi.Malo su ove pozicije napred teže za Sančeza ali naći će on tempo i za ovu formaciju,i naravno da pohvalim Holdinga dečko oduvao

          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Holding zver u najavi. Nego niko da spomene odličnog Gabriela. Sve u svemu i meni se čini da je ovaj sistem dosto toga dobrog doneo. Mislim da ce ovo biti taktika do kraja sezone. Ako se dobro pokaze mozda bude i stalna za sledeću. Bitno je da je doslo do neke promene, toliko smo bili procitani i predvidljivi da je neka promena morala da se desi.

            Comment


            • Bezobrazni Rob,pa znas da je to Aguero sram te bilo
              sigpic

              Comment


              • Povezujete se s njim kao i Totnam

                sigpic

                Comment


                • Dobro jutro kolumbo Prati se on vec duze vreme

                  Comment




                  • Dal me uši i oči varaju Kolko je retardiran čovek brate licemerje jedan kroz jedan
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Sta mislite, hoce li menjati Zirua veceras?

                      Comment


                      • Nadam se nekoj rotaciji da bi bili potpuno spremni za Totenhem. Ali ja ga ne bi menjao, pogotovo tu trojku napred I nazad samo sredinu.

                        Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

                        Comment


                        • Kakva je ovo defanzivna varijanta... Pa ne idemo valjda na nulu protiv Lestera...
                          Last edited by krele90; 26-04-17, 18:59.

                          Comment


                          • Znaci ovo je mec tipa sta urade Ozil,Alexis i Theo.

                            Ja opet ponavljam, nemamo mi igrace za ovu postavu kao sto to imaju Celsi i Totenhem, uopste mi se ne svidja igra. Gde je Holding? Bio je i vise nego korektan i sada ga nema ni na klupi.

                            Ja sam izgleda kod nas jedini protiv ove formacije.
                            Last edited by Tobdzija; 26-04-17, 19:03.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Haha Džaka Kokelan u tandemu u čast palom borcu i našem bratu Akiju
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Očigledno si jedini, mislim da smo ostali jedva čekali da se nešto krucijalno promeni u sistemu. Ta prica da nemamo igrace ne pije vodu. Niko od nji nije usao u sezonubsa namerom tako da igra, ispalo pun pogodak.

                                Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X