Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by princara View Post
    "Nema veze to što Arsenal neće igrati Ligu šampiona, najverovatnije, sledeće sezone. To što neće igrati LŠ nije sprečilo Kantea da pređe u Čelsi i Zlatana da odabere Junajted. Kante je bio jedan od najtraženijih igrača, a Arsenal ga je želeo.

    Ispostavilo se da Kante nije pogrešio u izboru kluba, možda osvoji duplu krunu", istakao je Tijeri Anri.

    Od sezone 2014/15 Arsenal je doveo sledeće igrače:

    - Debušija, Sančeza, Ospinu, Velbeka, Čembersa, Bjelika, Gabrijela, Čeha, Elnenija, Džaku, Asana, Holdinga, Mustafija, Pereza i Bramela.

    Ispustili su igrače u prethodnih nekoliko sezona koji su izabrali druge klubove, poput Iguaina, Manolasa, Maksimina, Sidibea, Keite, Komana, Pogbe, Azara, Kantea, Vardija i Suareza.

    "Mi možemo da se borimo finansijski sa drugim klubovima, možda ne samo sa Mančester junajtedom. Ipak, zbog TV prava većina klubova može da se nadmeće za najbolje igrače, pa morate ponuditi nešto više i nešto drugo. Mislim da je konkurencija za trofej ključ svega. Ja ne vidim ništa što bi velike igrače privuklo u Arsenal.

    Novca ima, mogu se ponuditi dobre plate, London je sjajan, stadion je sjajan, uslovi fenomenalni. Šta ćemo sa šansama za uspehom?

    Navodno, Arsenal ima 200 miliona funti da potroši na leto, ali koga će dovesti?", upitao se Tijeri Anri
    Dve najvece zvezde igraju bez ikakve volje vec neko vreme, golman koji WC ponasa se indisponirano, ali eto Arsenal ima 200M na leto S

    Mada trebali da imaju kad se pogledaju kakve pare okrecu godisnje, al izgleda da ima jos duga da se otplati

    Comment


    • Wenger i 3-5-2.

      Sve sam vidio, mogu umrijet mirno.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Ma ne... varaju me ovo oci
        Last edited by Jack; 17-04-17, 19:04.
        sigpic

        Comment


        • Izbaci sastav ako ga imas.

          Comment


          • Ovo moze biti sasvim dobro.

            Comment


            • Brate Wenger igra 343,mislim da su mi prodali pokvaren vinjak
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Htjeli smo Alegrija, Wenger se pretvorio u Alegrija
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Znači, sve sam podredio Sančezu, bolje bi mu bilo da ispoštuje večeras. Vreme mu je...

                    Vezao sam ga sa Arsenam daje 2, onda na drugom sam stavio da on i Ozil daju bar po 1, na trećem sam stavio da on i Žiru daju bar po 1..
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Rob Holding tonight - 100% clearances, 100% take-ons, 100% successful passes in defensive third, 1 foul committed


                      Najjaci stoper kluba.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Holding izmislio fudbal za Gabriela, ako nista drugo pozitivna stvar je sto imamo stopere za buducnost-Mustafi,Holding i Chambers.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Ali onaj trenutak kad Gabriel ispada žešće od Frienda.. Onako štoper da ispadne...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment



                          • sigpic

                            Comment


                            • Belokapiću sivi tiću

                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Sta mislite, da li bi ovako nesto funkcionisalo?

                                Comment

                                Working...
                                X