Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Arsene Wenger: Huge Alexis Sanchez contract could put Arsenal 'in trouble'
    http://www.espnfc.com/arsenal/story/...nal-in-trouble

    Ili Arsenal nema pare koje Aki kaze da ima, ili su jednostavno cicije.
    sigpic

    Comment


    • Arsenal ima pare da mu da i ugovor od 400k sedmicno, odnosno onih 380k koje navodno trazi, a ja licno mu ne bi dao tolko nikad.

      U Evropi te pare nece dobit nidje, tako slododno u Kinu da mu pojedu kerove za rucak.

      Ima Arsenal vjerujem budzet da poveca plate za oko 20 miliona cak, posebno jer sljedece godine idemo na novo pregovaranje komercijalnih ugovora, a adidas je izrazio zelju za Arsenalom.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Ma jasno je zasto to trazi, postavlja nemoguce uslove, zacepi cijenu koju zna da Arsenal nece nikad platiti, niko u PL nece. Pa ta taktika je barem poznata.

        The Telegraph are saying that he wants £384k a week to stay
        sigpic

        Comment


        • To je zato sto mi imamo nesposobnu upravu.

          Nema problema, na stolu ti je 200k, ako ne dodjes za sto da potpises ugovor, nema ti igranja, a ni treniranja sa prvim timom. Njegova amortizacija je 6m godisnje bila, otpisat to kao gubitak fiskalne godine bez problema i laganice. Sto se finansija tice, nista Arsenal nece izgubit, Sanchez, godinu dana fudbala.

          Dogovor bi pao na 260k bez problema u roku od 10 dana.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Kako je nama navijacima "legla" ova povreda Kazorle...ispada da se od borbe za titulu do borbe za ulazak u LS doslo samo zbog jedne povrede...
            Nevjerovatno, uvjek postoji opravdanje...

            Comment


            • "Nema veze to što Arsenal neće igrati Ligu šampiona, najverovatnije, sledeće sezone. To što neće igrati LŠ nije sprečilo Kantea da pređe u Čelsi i Zlatana da odabere Junajted. Kante je bio jedan od najtraženijih igrača, a Arsenal ga je želeo.

              Ispostavilo se da Kante nije pogrešio u izboru kluba, možda osvoji duplu krunu", istakao je Tijeri Anri.

              Od sezone 2014/15 Arsenal je doveo sledeće igrače:

              - Debušija, Sančeza, Ospinu, Velbeka, Čembersa, Bjelika, Gabrijela, Čeha, Elnenija, Džaku, Asana, Holdinga, Mustafija, Pereza i Bramela.

              Ispustili su igrače u prethodnih nekoliko sezona koji su izabrali druge klubove, poput Iguaina, Manolasa, Maksimina, Sidibea, Keite, Komana, Pogbe, Azara, Kantea, Vardija i Suareza.

              "Mi možemo da se borimo finansijski sa drugim klubovima, možda ne samo sa Mančester junajtedom. Ipak, zbog TV prava većina klubova može da se nadmeće za najbolje igrače, pa morate ponuditi nešto više i nešto drugo. Mislim da je konkurencija za trofej ključ svega. Ja ne vidim ništa što bi velike igrače privuklo u Arsenal.

              Novca ima, mogu se ponuditi dobre plate, London je sjajan, stadion je sjajan, uslovi fenomenalni. Šta ćemo sa šansama za uspehom?

              Navodno, Arsenal ima 200 miliona funti da potroši na leto, ali koga će dovesti?", upitao se Tijeri Anri

              Comment


              • Originally posted by princara View Post
                "Nema veze to što Arsenal neće igrati Ligu šampiona, najverovatnije, sledeće sezone. To što neće igrati LŠ nije sprečilo Kantea da pređe u Čelsi i Zlatana da odabere Junajted. Kante je bio jedan od najtraženijih igrača, a Arsenal ga je želeo.

                Ispostavilo se da Kante nije pogrešio u izboru kluba, možda osvoji duplu krunu", istakao je Tijeri Anri.

                Od sezone 2014/15 Arsenal je doveo sledeće igrače:

                - Debušija, Sančeza, Ospinu, Velbeka, Čembersa, Bjelika, Gabrijela, Čeha, Elnenija, Džaku, Asana, Holdinga, Mustafija, Pereza i Bramela.

                Ispustili su igrače u prethodnih nekoliko sezona koji su izabrali druge klubove, poput Iguaina, Manolasa, Maksimina, Sidibea, Keite, Komana, Pogbe, Azara, Kantea, Vardija i Suareza.

                "Mi možemo da se borimo finansijski sa drugim klubovima, možda ne samo sa Mančester junajtedom. Ipak, zbog TV prava većina klubova može da se nadmeće za najbolje igrače, pa morate ponuditi nešto više i nešto drugo. Mislim da je konkurencija za trofej ključ svega. Ja ne vidim ništa što bi velike igrače privuklo u Arsenal.

                Novca ima, mogu se ponuditi dobre plate, London je sjajan, stadion je sjajan, uslovi fenomenalni. Šta ćemo sa šansama za uspehom?

                Navodno, Arsenal ima 200 miliona funti da potroši na leto, ali koga će dovesti?", upitao se Tijeri Anri
                SVima je to jasno, pogotovo od ove sezone...

                Comment


                • Navodno je Henry neka relevantna figura da prica o klubu, kada je on sam 2006. drzao klub taocima da mu plate 20m singinig on fee za novi ugovor, da bi na kraju odjebo se u Barcelonu. Iako je potpisao ugovor na 5 godina, sezonu prije.

                  Smijesna licnost, zbog ovoga sto prica po TV-u sklonio bi mu onaj kip ispred stadiona.

                  Juda.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Navodno je Henry neka relevantna figura da prica o klubu, kada je on sam 2006. drzao klub taocima da mu plate 20m singinig on fee za novi ugovor, da bi na kraju odjebo se u Barcelonu. Iako je potpisao ugovor na 5 godina, sezonu prije.

                    Smijesna licnost, zbog ovoga sto prica po TV-u sklonio bi mu onaj kip ispred stadiona.

                    Juda.
                    Covjek prica istinu, to sto se pojedinima istina ne svidja ili to sto zele pobjeci od iste to je druga stvar...

                    Comment


                    • Henry je licemjer.

                      Njegova prica moze biti najveca istina koja je ikad vidjena, ali kada dolazi od njega, to nije uredu.

                      Henry svaki vikend jedva ceka da skoci na Mesuta, kako nestane na tekmi. To dolazi od covjeka koji je uspio da promasi nemoguce u svakom finalu koje je igrao.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Navodno je Henry neka relevantna figura da prica o klubu, kada je on sam 2006. drzao klub taocima da mu plate 20m singinig on fee za novi ugovor, da bi na kraju odjebo se u Barcelonu. Iako je potpisao ugovor na 5 godina, sezonu prije.

                        Smijesna licnost, zbog ovoga sto prica po TV-u sklonio bi mu onaj kip ispred stadiona.

                        Juda.
                        Relevantnija figura od tebe, svakako

                        Comment


                        • Onog trenutka kada je drzao klub taocem, postao je totalno irelevantan.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Planiram da odigram da Arsenal daje 2 gola i to da vežem sa Sančezom da postiže bar 1 gol. Kapiram da ako Arsenal bude večeras davao golove, mora Sančez učestvovati...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Ja lcno bi Sancheza na klupu metno.

                              Njegovo ponasanje je neprihvatljivo.

                              Inace sam protiv diktatora, ali imam i sam neke diktatorske nagone, kad je u pitanju kultura u preduzecu
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment



                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X