Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo primjer proitv Citya.

    Mesut je bio vjerovatno najbolji na terenu, Alexis mozda i najgori poslije Coqelana, a Alexis se hvali jao zelja ovo ono, a Mesuta se pljuje.

    Jebes ti njegovu zelju kad pokusava najteze moguce poteze ima 62% tacnih dodavanja i gubi lopte u veoma opasnim pozicijama. Al tu je zelja i trcanje i bla bla. Mesut opet pretrcao vise od njega.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment




    • I Soroševi huligani protiv Vengera

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Evo primjer proitv Citya.

        Mesut je bio vjerovatno najbolji na terenu, Alexis mozda i najgori poslije Coqelana, a Alexis se hvali jao zelja ovo ono, a Mesuta se pljuje.

        Jebes ti njegovu zelju kad pokusava najteze moguce poteze ima 62% tacnih dodavanja i gubi lopte u veoma opasnim pozicijama. Al tu je zelja i trcanje i bla bla. Mesut opet pretrcao vise od njega.

        Treba ti Aleksisev mentalitet Aki. Mnogo je to važnije od 62% pasova. Ozil je igrač koji se uklopi u sivilo, dok je Aleksis tip koji igra i kad je sve loše. Da si me pitao pre koju sezonu, odmah bi ti rekao Ozil, ali ovo nije Ozil koga ja pamtim. Ovo je nešto drugo. Kao da mu je fudbal dosadio.

        Kad se setim protiv Sitija kad je morao da iskoristi onu grešku odbrane Sitija, kad je pogrešio neko od štopera i lopta došla do njega, a on kao mrtav konj nije čak ni došao do nje. E sad ponovi tu istu situaciju sa Aleksisom i garantujem ti da bi ishod bio drugačiji.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Mentalitet je urbani mit isto kao i EQ.

          Ni jedno ni drugo se ne moze izmjeriti kako utice na nesto.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Mentalitet u fudbalu urbani mit? Stvarno veruješ u to?
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Ne, nego je mentalitet kao mjerna jedinica kvaliteta igraca mit.

              Mentalitet se moze mjenjati, talent i inteligencija, ne.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Slažem se donekle. Mentalitet se može menjati, ali samo ako imaš ljude pored sebe koji poseduju taj mentalitet. Ako je ekipa u sivilu, ne možeš očekivati da se promeni mentalitet sam od sebe. Mora da postoji neko zbog koga ćeš poželeti da promeniš svoj mentalitet. Taj neko nije Ozil.

                Mentalitet - želja za pobedom, odlučnost da možeš i u najgorim situacijama da preokreneš stvari, samopouzdanje i kad ne ide baš najbolje da ne odustaješ. Kako to nije merna jedinica kvaliteta igrača? Ne može sve biti u dobar pas, dobar šut. Nije fudbal tako jednostavan.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Ocigledno nikad nisi ni na livadi igrao fudbal, inace bi znao sta je mentalitet u fudbalu. I kako jedan igrac njegovim pristupom moze da promijeni cijelu ekipu.

                  Comment


                  • evo Kokelan ima taj neki mentalitet borca, sta je on promjenio na terenu zadnjih godinu dana, sem sto je smetao svima i ne zna kud da hoda?


                    Eno Rafa Nadal najveci borac u historiji tenisa, covjek koji je gazio Federera godinama, sad mu ne moze nista, kako mu mentalitet ne pomaze?

                    Talenat, inteligencija i sposobnost su najvaznije stvari u zivotu.

                    Gdje Akan nek nam kaze sta vise cijeni kod svoje djece, talenat ili mentalitet.

                    Ja licno ne znam ni jednu osobu u sportu koja voli da gubi.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Aki, ja bih bez razmisljanja izabrao Alexisa pre Ozila, u redu bio je los protiv Cityja, ali sta je to Mesut uradio da je bio medju boljima? Kazes vise je pretrcao, jeste mozda, ali kaskajuci, to njegovo trcanje nije od nekog velikog znacaja.

                      Danas da ocekujemo i Gabriela,Monreala,Xhaku,Coquelana i Walcotta od prvog minuta?
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • E Aki ti sad izvrćeš ovo što napisah. Nisam ja rekao da je sam mentalitet dovoljan, već da je bitan. Naravno da je talenat veoma važan, i da bez njega nemaš igrača, ali zamisli da kod igrača imaš i talenat + mentalitet, kao kod Aleksisa. Pa to ti je dobitna kombinacija. To ne treba menjati za 2 trenutna Ozila.

                        Što se tiče tenisa, ne pratim ga uopšte, tako da ne znam šta se dešava. Znam samo da je Nadal prop'o skroz...

                        Naravno da ne znaš nijednu osobu koja voli da gubi, ali isto tako se razlikuje koliko je spremna osoba da ponudi da bi pobedila. Hoće li biti nešto ovako "Ahhh, gubimo, šteta ali nema veze, ko ga šiša" ili "Ahh, gubimo, sad zapni, daj 140% svojih mogućnosti, izguraj do kraja". E sad mi reci koga bi ti pre izabrao?
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Kad bi morao da biram, rekoh Mesut prije Alexisa.

                          Ja obozavam Alexisa, ali Mesut je bolji fudbaler.

                          Gledajuci cijelu sliku, Mesut prije Sancheza, uvijek.


                          Ali nece bit potrebe da biramo, obojica ostaju.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Dzabe Kokelanu mentalitet kad je los igrac, tesko da takav igrac moze da pokrene tim i promijeni timski mentalitet.. Ali Alexis ima sve i takav igrac je pozeljan u svakom timu.. Sa druge strane Ozil

                            je fudbalski genije, i vrlo lako moze da podigne mentalitet tima, sto se dosta puta vidjelo, kad on hoce da igra, igra cijeli Arsenal dobro. Ali to nije dovoljno, njemu se igra u 15 od 38utakmica u

                            ligi, uz to, on obavezno svake sezone mora uzeti sebi jedno 2mjeseca odmora, uglavnom oko nove godine. Zato on mora prvi da napusti Arsenal.

                            Comment


                            • Ovo sto maliajnstajn navodi kao mane Aleksisa je tacno, posebno to nepotrebno petljanje u situacijama kada postoje mnogo jednostavnija rjesenja. To je nesto sto ga prati odavno i nikako da se toga rijesi ali tu je mogao i Venger da utice. Aki je cesto subjektivan i prica samo ono sto njemu odgovara ali sada bih se slozio sa njim.

                              Medjutim svakako se ne bih slozio oko ovog biranja izmedju Ozila i Sanceza, jedan je napadac a drugi vezni igrac u osnovi. Obojica su jednako potrebna.

                              Comment


                              • Ovo je sve hipoteticki, jer u situaciji da moram da biram jednog od dvojice, birao bih Mesuta bez razmisljanja.

                                Ali ostaju obojica.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X