Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by princara View Post
    Naravno da nisu dovoljne sve dok se ne ukloni epicentar svih problema, a to je Venger
    De nam reci kako je korumpirani Graham bolji od Wengera.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      De nam reci kako je korumpirani Graham bolji od Wengera.
      Aki, uozbilji se. Ja sam te lepo pitao da li postoji pravnosnasna sudska presuda, a ti mi dajes novinarski clanak u kojem pise da je suspendovan od strane FA .

      Usput objasni ljudima zasto jednog dana pises kako se Venger o svemu pita u klubu, a drugog dana pises kako je Venger najmanji problem sto je klub postao predmet sprdnje protiv svake ozbiljne ekipe, nego su krivci nekoliko navijaca. Verovatno su navijaci krivi i za ovih 17 godina tuge i bola?

      Comment


      • Po pravilima FA je on suspendovan i to je sta mu se moglo uraditi maksimalno.


        Kada se uozbiljis i prestanes lupat gluposti o 17 godina tuge i bola, mozda i odlucim da ti objasnim kako Arsenal funkcionise, do tada si neozbiljan decko.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Potrosio je sve sto se moglo potrosit i nema potrebe za ovoliko redova jer je stvar vrlo jednostavna

          Upozoravam vas evo 5 godina vi nista
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Treba mu dati još jednu šansu. Gradi ekipu.

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Po pravilima FA je on suspendovan i to je sta mu se moglo uraditi maksimalno.


              Kada se uozbiljis i prestanes lupat gluposti o 17 godina tuge i bola, mozda i odlucim da ti objasnim kako Arsenal funkcionise, do tada si neozbiljan decko.
              Ja neozbiljan ? Pa ti krivis nekoliko navijaca zbog visegodisnjih rezultatskih neuspeha i blamiranja, a trener ti je najmanji problem. Kada smisljas izgovore, gledaj da imaju bar neku logicku utemeljenost, jer ovakve apsurdne price ne da su samo neozbiljne, nego i vredjaju zdrav razum

              Comment


              • Neka neka.

                Wenger je najgori trener u historiji kluba, 17 godina tuge i jada.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Arda je #fakenews.

                      Isco je meta, kao dugorocna zamjena za Santia. Vec mu je jednom izmakao, drugi put ce se izgleda vise potruditi.

                      Inace, princoni i ostali, naviknite se ostaje Wenger jos jednu sezonu, najmanje.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Kako jebase Kronkea na kraju

                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Inace, princoni i ostali, naviknite se ostaje Wenger jos jednu sezonu, najmanje.
                          To bi bila samo potvrda koliki je licemer i da gleda samo svoje interese jer je sve vreme govorio da ce njegov ostanak zavisiti od rezultata, a on rezultate nema
                          Last edited by Lion; 25-03-17, 10:04.

                          Comment


                          • Kako nema. Top 4 je za njega uspeh. I to kakav.
                            On na pocetku sezone pravi ekipu za top 4. Da u narednoj LS moze tamo negde u osmini ili cetvrtfinalu da ispadne od nekog giganta. I sve tako. Upao je Arsen u zacarani krug, sam sebi je napravio dan mrmota.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Allegri isto tako ostaje u Juventusu po svemu sudeci.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Iskreno, ja ne znam sto ste se nadali Allegriju, mada uopste nisam bio u toku sa vestima, pa ne znam ko je pustio buvu prvi, ali ni trenutka nisam zamisljao njega u Arsenalu.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X