Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Logika ti je kvarna.

    Najmanji problem je Wenger sam kao individua trenera, veliki je problem sto je on alfa i omega kluba.

    Evo objasni mi molim te sta se desi ako izbacis aflu i omegu iz bilo cega? Nastane haos.

    Stoga veci je problem nesposobna uprava, nego Wenger kao trener.
    Posto duboko sumnjam da su ciljevi postavljeni pre svake sezone u skladu sa rezultatima na kraju, apsolutno je trener kriv jer je odgovornost za rezultate na njemu. To je prosto tako u svetu fudbala i sporta generalno.
    To sto je alfa i omega kluba je isto problem i delimicno njegova krivica jer postoje strucnjaci za razlicite oblasti u klubu, ne vidim potrebu da se menadzer toliko uplice u funkcionisanje kluba, zna se sta je u opisu menadzerskog posla.
    Haos nece nastati, bar ne u meri u kojoj mislis da bi nastao odlaskom Vengera. Ipak je na kraju svega covek menadzer, menadzeri/treneri odlaze i dolaze, klub je nesto neuporedivo vece...

    Jedna stvar mi nije jasna, ako klub ne ostvaruje zeljene rezultate, ako ima uslove za osvajanje trofeja a ipak ih ne osvaja, ako su navijaci nezadovoljni i sve to traje godinama, zar to nije haos? Gotovo svi aspekti osim finansijskog ne zadovoljavaju, nije to sad nekakva harmonija i nevidjani uspesi pa da ce odlaskom menadzera nastati haos. Niti je biti menadzer Arsenala nesto previse komplikovano u odnosu na druge klubove pa se novi menadzer nece snaci i bice haos...

    Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Ne lupaj gluposti, Graham je dobio otkaz zato sto je zamalo ispao iz lige sa sampionskom ekipom, a da ne pricamo o tome da je bio korumpiran i uzeo dio transfera, jos je i klub pljackao, malo mu plata bila..
      Jel postoji pravnosnazna sudska presuda o toj korupciji koju navodis ili je to jos jedna u nizu tvojih obmana?

      Ja bih lakse podneo sezonu u koju zamalo ispadnes, nego li ovih mracnih 17 godina tuge i bola
      Last edited by Lion; 22-03-17, 21:54.

      Comment


      • Originally posted by princara View Post
        Jel postoji pravnosnazna sudska odluka o toj korupciji koju navodis ili je to jos jedna u nizu tvojih obmana?

        Ja bih lakse podneo sezonu u koju zamalo ispadnes, nego li ovih mracnih 17 godina tuge i bola
        http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/5363340.stm

        Evo parnicaru, idi ulozi zalbu, mozda proslavis ime.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by Miletić View Post
          Posto duboko sumnjam da su ciljevi postavljeni pre svake sezone u skladu sa rezultatima na kraju, apsolutno je trener kriv jer je odgovornost za rezultate na njemu. To je prosto tako u svetu fudbala i sporta generalno.
          To sto je alfa i omega kluba je isto problem i delimicno njegova krivica jer postoje strucnjaci za razlicite oblasti u klubu, ne vidim potrebu da se menadzer toliko uplice u funkcionisanje kluba, zna se sta je u opisu menadzerskog posla.
          Haos nece nastati, bar ne u meri u kojoj mislis da bi nastao odlaskom Vengera. Ipak je na kraju svega covek menadzer, menadzeri/treneri odlaze i dolaze, klub je nesto neuporedivo vece...

          Jedna stvar mi nije jasna, ako klub ne ostvaruje zeljene rezultate, ako ima uslove za osvajanje trofeja a ipak ih ne osvaja, ako su navijaci nezadovoljni i sve to traje godinama, zar to nije haos? Gotovo svi aspekti osim finansijskog ne zadovoljavaju, nije to sad nekakva harmonija i nevidjani uspesi pa da ce odlaskom menadzera nastati haos. Niti je biti menadzer Arsenala nesto previse komplikovano u odnosu na druge klubove pa se novi menadzer nece snaci i bice haos...

          Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
          Objasni mi otkud navijacima pravo da misle da su oni rodjeni sa pravom da njihov klub osvaja trofeje i dogovorit cemo se.

          Druga stvar, uprava je nesposobna jer je Wengeru se prepustio toliki uticaj nakon sto je Dien otisao 2007.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Objasni mi otkud navijacima pravo da misle da su oni rodjeni sa pravom da njihov klub osvaja trofeje i dogovorit cemo se.
            Ukoliko je klub u proslosti osvajao trofeje, dakle ima slavnu tradiciju, finansijski stoji odlicno, ima vrhunski igracki kadar, jedan od najboljih u ligi u kojoj se takmici, to su sasvim dovoljni razlozi za optimizam. Navijac takvog kluba ima apsolutno pravo da ocekuje trofeje na kraju sezone i da bude zadovoljan ili nezadovoljan rezultatima tima.

            Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
            VALENTINO ROSSI #46

            Comment


            • Originally posted by Miletić View Post
              Ukoliko je klub u proslosti osvajao trofeje, dakle ima slavnu tradiciju, finansijski stoji odlicno, ima vrhunski igracki kadar, jedan od najboljih u ligi u kojoj se takmici, to su sasvim dovoljni razlozi za optimizam. Navijac takvog kluba ima apsolutno pravo da ocekuje trofeje na kraju sezone i da bude zadovoljan ili nezadovoljan rezultatima tima.

              Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
              Ok znaci ako sam ja zdravo ljudsko bice koje ide u skolu ima odlican prosjek sve do svoje 25. godine, magistar sam nauka, da li mogu da kazem da ja moram da budem bogat covjek, s obzirom da sam uradio sve da postanem bogat? Da li ja imam pravo da mislim da se ja moram obogatiti, cisto jer ispunjavam sve uslove da budem bogat?
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Ok znaci ako sam ja zdravo ljudsko bice koje ide u skolu ima odlican prosjek sve do svoje 25. godine, magistar sam nauka, da li mogu da kazem da ja moram da budem bogat covjek, s obzirom da sam uradio sve da postanem bogat? Da li ja imam pravo da mislim da se ja moram obogatiti, cisto jer ispunjavam sve uslove da budem bogat?
                Nije bas dobar primer jer tu ti predstavljas klub, kao sto se klub trudi i ulaze tako i ti, ukoliko ulozis napor i novac u unapredjivanje svog znanja i vestina kao sto klub ulaze u strucnjake i vrhunske igrace, mozes da ocekujes vrhunske rezultate tj imas pravo da se nadas istim za razliku od nekoga ko nije ispunio uslove.
                Mi smo ovde ipak pricali o navijacima, to je druga stvar.
                Kad si vec zadao primer hajde da pojasnim:
                Ti kao zdrav, obrazovan, perspektivan covek (Arsenal) imas vise sanse da se obogatis (trofej) od svog prosecnog vrsnjaka (recimo West Ham). Tvoji roditelji (navijaci Arsenala) imaju razloge da od tebe zahtevaju i ocekuju rezultate na osnovu tvojih predispozicija i uslova za uspeh dok roditelji tvog vrsnjaka ne mogu da imaju tako visok kriterijum.

                Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • Pa nije poenta samo u osvajanju trofeja poenta je sto Arsenal nije ni konkurentan odnosno ne bori se uopste za trofeje.Nema nikad garancije da ce se nesto osvojiti ali opet lakse je kad znas bar da si bio u igri za nesto borio se.
                  Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                  Comment


                  • Vidis, ovdje ti je logika odlicna.

                    Trik je da niko nije rodjen sa pravom da ocekuje da MORA dobiti nesto samo zato sto ima uslove da to dobije.

                    U tome je sva prica i drago mi je sto si ispravio analogiju da bude pravilna, jer je gore namjerno postavljena pogresno.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Aki izdomonirao kao i uvek xD
                      Ova pauza ce nam odlično doci, imamo jos mesec ipo da odogramo dobar finis, top4 i fa cup su jos u igri.
                      A ovo sto neko pise 17 god tuge no comment stid me vecine navijaca arsenala ne samo ovde na forumu nego generalno...

                      Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

                      Comment


                      • Meni je najjače kada izdajnici poput ovog čoveka koji ne zna za koga navija daju podatke kako je Graham osvojio to to i to za 8 godina a Wenger mučenik samo 3 lige za 20 a pri tom ne upoređuje kakav je fudbal kao fudbal bio pre 30 godina i kakav je sad. Ne spominje činjenice da je jedan Siti potrošio milijarde funti da bi došao do te jedne buđave Premijer Lige . Siti bre u defiitu i boga oca i opet se muči više od Arsenala da uzme PL tako da manite me bre priče . I stvarno su mi jadni ljudi koji misle da ćemo pre doći do titule sa novim trenerom nego sa Wengerom. Druže čim promenimo trenera ne gine nam kanal 5 godina , to znaju i ovi iz uprave i nisu oni toliko glupi , da jesu ne bi bili gde su i ne bi baratali sa ciframa koje imaju.
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Ja ne znam koliko su tacne informacije, al eto daj da ih napisem.

                          1. Wenger ce produziti na jednu godinu
                          2. Mesut i Sanchez ce isto produziti ugovore
                          3. Gazidis, Keswick i Law ce napustiti klub
                          4. Dovest ce se novi CEO i sportski direktor, a neki od starosjedioca ce preuzeti mjesto predsjednika uprave.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Mislite da su dovoljne izmene u samom vrhu rukovodstva? Mene najvise od svega brine losa atmosfera, cini mi se da je to najveći problem. Zato smatram da ce ova reprezentativna pauza odlicno doci. Nadam se bez nekih novih povreda...

                            Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

                            Comment


                            • Atmosfera vlada jer imas onih par divljaka koji su napalili jedan broj ljudi koje su isti ti ljudi zlostavljali u skoli i rugali im se da je Wenger neprijatelj kluba. Sad ti jadnici se osjecaju da su dio kul ekipe, jer su ko djeca bili dio ekipe smokljana.

                              Eno Monreal u interviju rekao da utice ova toksicna atmosfera na igrace i da navijaci treba da stanu iza kluba i menadzera.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by krele90 View Post
                                Mislite da su dovoljne izmene u samom vrhu rukovodstva? Mene najvise od svega brine losa atmosfera, cini mi se da je to najveći problem. Zato smatram da ce ova reprezentativna pauza odlicno doci. Nadam se bez nekih novih povreda...

                                Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
                                Naravno da nisu dovoljne sve dok se ne ukloni epicentar svih problema, a to je Venger

                                Comment

                                Working...
                                X