Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja nekako kontam da će uprava da mu produži ugovor zato što je gotovo sigurno da ćemo da izvisimo za LŠ ove godine i prosto imaće priliku da sledeće sezone potpuno rasterećen uđe u PL . Plus sad je nekako najjača konkurencija u PL što se menadžera tiče , zaista ne pamtim da su bolji menadžeri bili u PL u isto vreme i prosto nije trenutak da se isprobaju potencijalni zamenici zato što će i ekipi i treneru dosta dugo trebati da se uklope u celu priču. Nekako sigurniji je potez da se zadrže sa Wengericom , kakav je takav je, nego da isprobavaju sa nekim drugim. Plus u tom periodu će verovatno jedan od menadžera napustiti Čelsi,Junajted,Siti ili Liverpul tako da se tu otvaraju nove mogućnosti .
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • A, da li bi vam se dopao transfer Lukakua i da li mislite da je to izvodljivo?

      Comment


      • Mbapae je nas
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Mbapae je nas
          I mi smo njegovi

          Originally posted by Lord Gangara View Post
          Ja nekako kontam da će uprava da mu produži ugovor zato što je gotovo sigurno da ćemo da izvisimo za LŠ ove godine i prosto imaće priliku da sledeće sezone potpuno rasterećen uđe u PL . Plus sad je nekako najjača konkurencija u PL što se menadžera tiče , zaista ne pamtim da su bolji menadžeri bili u PL u isto vreme i prosto nije trenutak da se isprobaju potencijalni zamenici zato što će i ekipi i treneru dosta dugo trebati da se uklope u celu priču. Nekako sigurniji je potez da se zadrže sa Wengericom , kakav je takav je, nego da isprobavaju sa nekim drugim. Plus u tom periodu će verovatno jedan od menadžera napustiti Čelsi,Junajted,Siti ili Liverpul tako da se tu otvaraju nove mogućnosti .
          Ako on ostane, bice sve sem rasterecen. Masakrirace ga posteni i dobri navijaci na svakoj tekmi.
          Za sada se pokazalo da neka velika trenerska imena i nisu garant uspehu u PL. Manje su trenersko ime i Konte i Poketino od Pepa, Murinja i Klopa, ali to tabela ne pokazuje. Treba dati priliku nekome novom, tim vapi da mu se ubrizga nova krv, nove ideje, novi pristup. Ne treba se zavaravati sa Vengerom jer sa njim ce uvek biti prisutna stagnacija, veliki broj povreda i luzerski mentalitet.
          Last edited by Lion; 21-03-17, 22:28.

          Comment


          • Ide se po njega, Wengerica ostaje, Sanchezu tribine dok ne potpise. Mesut ce potpisati prije
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by princara View Post
              I mi smo njegovi



              Ako on ostane, bice sve sem rasterecen. Masakrirace ga posteni i dobri navijaci na svakoj tekmi.
              Za sada se pokazalo da neka velika trenerska imena i nisu garant uspehu u PL. Manje su trenersko ime i Konte i Poketino od Pepa, Murinja i Klopa, ali to tabela ne pokazuje. Treba dati priliku nekome novom, tim vapi da mu se ubrizga nova krv, nove ideje, novi pristup. Ne treba se zavaravati sa Vengerom jer sa njim ce uvek biti prisutna stagnacija, veliki broj povreda i luzerski mentalitet.
              Naravno da im treba dati ali ne u momentu kada u PL imaš Murinja,Kontea,Pepa,Klopa. Wenger je za sada sigurna opcija , video si sam šta se sa Junajtedom desilo posle 20 godina Fergija , ne gine i nama slična priča siguran sam.A to za navijače veruj mi zabole njih dupe šta 100 navijača skandira i gubi se .
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Originally posted by Lord Gangara View Post
                Naravno da im treba dati ali ne u momentu kada u PL imaš Murinja,Kontea,Pepa,Klopa. Wenger je za sada sigurna opcija , video si sam šta se sa Junajtedom desilo posle 20 godina Fergija , ne gine i nama slična priča siguran sam.A to za navijače veruj mi zabole njih dupe šta 100 navijača skandira i gubi se .
                Ali po cemu je on sigurna opcija ako ispadne iz top 4? Kada prosle sezone nije uzeo titulu, ove sezone ispao iz top 4, pa sta sa njim uopste mozes ocekivati sledece sezone kada ce konkurenti biti jos jaci?

                Aki, a sto mislis da bi Mbape hteo da predje iz Monaka u Arsenal? Zbog cega konkretno? Iz trenutne perspektive to bi bio korak unazad u njegovoj karijeri
                Last edited by Lion; 21-03-17, 22:46.

                Comment


                • Mene bas zanima kako bi se sada ili za 2 godine snasao ovaj Nagelsman iz Hofenhajma u generalno velikom klubu. Evo danas proglasen za trenera sezone u Bundesu. A lik je 87 god.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ja da sam Wenger natjero bi sve igrace da obriju bradu i sisanje na keca i hajmo momci.

                    Ta prica o nekom ispadanju iz top4, na vakat je dosla, idemo opet ispred Pilicara i revolucionara koji nije nista u zivotu osvojio.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by princara View Post
                      Ali po cemu je on sigurna opcija ako ispadne iz top 4? Kada prosle sezone nije uzeo titulu, ove sezone ispao iz top 4, pa sta sa njim uopste mozes ocekivati sledece sezone kada ce konkurenti biti jos jaci?
                      Sigurnija je opcije od opcije da zameniš trenera koji je 20 godina u klubu i skroz preokreneš filozofiju u trenutku kada je najjači rivalitet u PL. Ja sam za da treba da ide , ali ako gledaš kao vlasnik kluba i iz finansijskog pogleda sigurnije ti je da izdržiš sa njim još dve godine i da onda hvataš nekog perspektivnog trenera nego da sad preokreneš filozofiju kada je klubu najteže .
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • http://www.telegraph.co.uk/football/...leave-arsenal/

                        Ko od sad bude vjerovao medijima nek se pravo udari praznom flasom vinjaka po glavi, Gangara ce donirat

                        Cuj Fener
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by Lord Gangara View Post
                          Sigurnija je opcije od opcije da zameniš trenera koji je 20 godina u klubu i skroz preokreneš filozofiju u trenutku kada je najjači rivalitet u PL. Ja sam za da treba da ide , ali ako gledaš kao vlasnik kluba i iz finansijskog pogleda sigurnije ti je da izdržiš sa njim još dve godine i da onda hvataš nekog perspektivnog trenera nego da sad preokreneš filozofiju kada je klubu najteže .
                          Mnogo si poceo da se druzis sa Akijem , sta bilo kojeg navijaca sem Akija treba da briga glediste vlasnika kluba ... Klubu moze biti samo gore sa Vengerom dok konkurenti jacaju, dok sa nekim novim likom radja se i nova sansa.

                          Comment


                          • Master Persuader
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by princara View Post
                              Mnogo si poceo da se druzis sa Akijem , sta bilo kojeg navijaca sem Akija treba da briga glediste vlasnika kluba ... Klubu moze biti samo gore sa Vengerom dok konkurenti jacaju, dok sa nekim novim likom radja se i nova sansa.
                              Brate nismo mi ti koji odlučuju zato sam rekao da mislim da će ostati zato što se trudim da gledam iz njihovog ugla a ne svog. A to da ćemo da se preporodimo kad on ode , brate veruj mi nećemo. Vidiš šta se sa Junajtedom dešava , pustio je Wenger korenje kao i Fergi i bilo bi čudo da zaigramo bolje kada on ode. Prosto to su neke stvari koje nisu toliko komplikovane , ljudi se vode primerom Lestera koji menja trenere svake sezone a mi smo klub kog isti čovek trenira preko 20 godina . Biće veliki šok i za klub i za igrače kada on ode znaš i sam da u klubu ima više od 10 ljudi koje trenira preko 10 godina i koji su navikli da rade samo sa njim.Trebaće nam dosta vremena da se priviknemo zato mislim da je bolje da ostane koliko mu ponude , godinu,dve i da tada tražimo adekvatnu zamenu (ko zna možda i Klop i Pep budu slobodni tad pa eventualno ulete ) nikad se ne zna.
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Jedna velika razlika iza Fergusona i Vengera je što je Fergi otišao kao šampion i Junajted nikako nije mogao bolje da igra, dok Arsenal sa druge strane mora bolje i može bolje. I to što su igrači pod Fergijem uvek grizli i nikad nije falilo motivacije. Ovde jednostavno treba nova krv što kaže princara. Neko da igračima da vetar u leđa.

                                I ako ništa, uvek može da se uči iz tog primera Junajteda/Mojzija. Ne treba eksperimentisati, nego dovesti neko provereno ime sa nekim dobrim idejama. Da je Junajted doveo bilo kog boljeg trenera, a realno je mogao da dovede koga hoće, nema šanse da bi im se dogodilo ovo što se događa, bar ne u ovolikoj meri.

                                Ja sam voleo Arsenal pod Vengerom, zaslužuje poštovanje ali klub stagnira ako on ostane. Šta vredi sigurnost ako nećete biti u vrhu. Ne može vas Alegri da ukopa više nego što ste sad...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X