Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gledaj postenog gradjanina, potencijalnog politicara.

    Neka neka, mani se retorike, Wengerica zasluzuje maksimalno postovanje!
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • http://www.mozzartsport.com/vesti/ve...-zamalo/161512
      Nadam se da ovo nije istina jer su mi se smucile ove price "bili smo blizu"...

      Comment


      • Originally posted by seskfabregas View Post
        http://www.mozzartsport.com/vesti/ve...-zamalo/161512
        Nadam se da ovo nije istina jer su mi se smucile ove price "bili smo blizu"...
        Istina je.

        Htio ga je ljetos, al Monako nije htio prodati.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Me znam za vas ali meni se blago receno povraca od ovih prica da smo bili blizu ovog ili onog igraca.
            Ili dovedes nekog ili ne, pusti te price za djecu.

            Comment


            • Venger bliže ostanku, čak i ako ne izbori TOP 4, nego odlasku sa Emirata. Počeo je 'Profesor' da skautira nove igrače koje će angažovati na leto. Klub sigurno napušta prva violina Aleksis Sančez dok će Ozil i Oks Čemberlen nastaviti epizodu u Londonu. Titula će ostati samo sanak pusti za sve navijače Gunera.

              Comment




              • sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                  Venger bliže ostanku, čak i ako ne izbori TOP 4, nego odlasku sa Emirata. Počeo je 'Profesor' da skautira nove igrače koje će angažovati na leto. Klub sigurno napušta prva violina Aleksis Sančez dok će Ozil i Oks Čemberlen nastaviti epizodu u Londonu. Titula će ostati samo sanak pusti za sve navijače Gunera.

                  Reci nam o veliki proroku, potomku Nostradamusa velicanstvenog
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by Godzilla View Post
                    Samo Arsenal može uzet Xhaku iz Bundes lige i platit ga više kraj živog i boljeg te kako se pokazalo jeftinijeg Kantea koji im je pod nosom. Coquelina se ni ne isplati komentirati, a kad smo kod toga to vrijedi i za više od pola igrača u timu koji bi trebali uplatit misu da im ostane Wenger na klupi jer bi kod drugog trenera odavno bili potjerani iz kluba.
                    Kante i Dzaku su totalno razliciti profili igraca. Ja sam prizeljkivao proslog leta obojicu jer bi bili dobar tandem, ali jbg . Prizeljkivao sam i Bernarda Silvu pre Mahreza, ali jbg i za to

                    Comment


                    • http://news.arseblog.com/2017/03/ozi...edium=facebook

                      Comment


                      • sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Hoće degenerici da iznajme avion sad za sledeći meč i da zavežu Wenger out . Tačno tom DT-u treba noge polomiti majke mi moje mile ..
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Izgleda da ce Boro Primorac sljedece sezone preuzeti Konya-u u Turskoj.

                            Boro je proveo svaki sekund svoje karijere uz Wengera, isli su u paketu oduvijek. Da li je ovo nagovjestaj da je gotovo?


                            Juce mentor i kum Alegrija je rekao da Max treba da napusti Juve i ide u Englesku, cak se osvrnuo na Arsenal, da bi napravio strasnu ekipu sa njima.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Meni više liči na exodus Arsenala Pre nekoliko dana one priče za Mesuta,Alexisa i Ox-a , danas Bora i Hektor . Ne znam šta da mislim , ne miriše na dobro.
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Jedini koji bi mogli napraviti pometnju po pitanju odlazaka su Sanchez, Ox, Mesut i Wilshere, jer su u zadnjoj godini ugovora. Ovo ostalo, 80m pa izvolite, Hektor 100m
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X