Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo gledat cemo sad Spurse kako ce se nositi sa ogromnim dugom stadiona. Ako ponove ovo sto je Wenger radio, javno cu reci da sam pogrijesio i reci cu da pojma nemam o biznisu.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Nema preteranog pomaka iz tog doba kada je gradio stadion i sada, mozda ima bolje igrace na papiru trenutno, ali iste rezultate smo ostvarivali i sa Bendtnerom,Chamakhom,Denilsonom,Andre Santosom i ekipom.

      No propao je fudbal generalno, ali vreme je za promene u Arsenalu definitivno. Ovo nicemu ne vodi.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Slazem se ja da je vrijeme za promjene, ali na civilizovan nacin, a ne ko kakvi divljaci da se izivljavamo nad covjekom koji je dao trecinu zivota Arsenalu.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          Kin je doveden za vece pare.
          Ne znam sto bih ti rekao

          Ferguson ensured they had the paperwork ready and met up with Keane on the Saturday and signed for Manchester United for £3.75 million, a British transfer record at the time.
          sigpic

          Comment


          • Nije nikakav problem na stadionu nositi transparente protiv Vengera, naprotiv podrzavam to da se navijaci ukljuce u sve to. Valjda bolje znaju oni koji trose svoje pare na Arsenal nego mi odavde.
            Mentalitet je problem najveci, svake sezone isto plus taj gubitnicki mentalitet a sa druge strane prica da imamo kvalitet za titulu.

            Comment


            • Diplomatija na prvom mjestu.

              Arsenal chairman Sir Chips Keswick understands the current debate surrounding Arsene Wenger’s future.

              He said: “We are fully aware of the attention currently focused on the club and understand the debate. We respect that fans are entitled to their different individual opinions but we will always run this great football club with its best long-term interests at heart.

              "Arsène has a contract until the end of the season. Any decisions will be made by us mutually and communicated at the right time in the right way.”

              Comment


              • Ova izjava je najveca glupost u hostoriji kluba. Otkaz Predsjedniku!
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Šta da očekuješ od jednok bivšeg direktora Engleske banke . Pare na prvom mestu i dugotrajna stabilnost , trofeji i zadovoljstvo igrača-navijača na drugom mestu. Dosta igrača planira da nas napusti , Mesut je dobio ugovor od 280k koji mu je na stolu , predhodni od 220k je navodno odbio. Zanimljivo da su razlozi zašto i Mesut i Sančez žele da odu manjak ambicije kluba , gotovo ista stvar zbog koje je i RVP napustio. Ne znam šta da kažem ovo mi stvarno ne miriše na dobro .
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Ja stvarno ne znam odakle vama te informacije o tim ugovorima i njihovim psihickim stanjima i misljenjima po pitanju kluba.

                    Ja koliko znam, a znam solidno, Mesutu nije ponudjen ugovor u visini 280k sedmicno. Jeste dobio ponudu u nekom iznosu oko 200k.

                    Isto je i sa Sanchezom.

                    Inace, obojica zele Wengera da ostane.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Ja stvarno ne znam odakle vama te informacije o tim ugovorima i njihovim psihickim stanjima i misljenjima po pitanju kluba.

                      Ja koliko znam, a znam solidno, Mesutu nije ponudjen ugovor u visini 280k sedmicno. Jeste dobio ponudu u nekom iznosu oko 200k.

                      Isto je i sa Sanchezom.

                      Inace, obojica zele Wengera da ostane.
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Novinari bukvalno pojma nemaju oko Arsenala.

                        Nista ne curi i nagadjaju, maksimalno.

                        Naslov Sanchez hoce da napusti Arsenal, zajedno sa Mesutom, donosi vise klikova, nego Mesut i Sanchez pregovaraju sa Arsenalom, nisu se jos dogovorili oko plate.

                        Posebno je sto smo sad u katastrofalnoj seriji rezultata, protesti izbijaju i novinari nanjusili krv i ubise sa svih strana.

                        Bukvalno, pojma nemaju.

                        Mislim ovo sto i ja kazem, je bukvalno minimalno sto je procurilo ovim nekim kredibilnim likovima, ali vecinom se ne zna sta se desava. Ono sto je sigurno i Sanchez i Mesut su sretni zivotom u Londonu, Mesut nedavno kupio mega kucu.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • A ti imaš direkne informacije od Ozila i Sančeza ? Čujete se svaki dan kontam . Brate niko nije rekao da je ovo što sam napisao tačno samo sam rekao da je navodno tako . Gde ima dima ima i vatre , i kao što sam rekao na kraju posta ne znam videćemo šta će biti ali meni iskreno ne miriše na dobro .
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • We respect that fans are entitled to their different individual opinions but we will always run this great football club with its best long-term interests at heart
                            .

                            Ovo BUT je klasično "bole nas uvo šta pričate/protestvujete".

                            A ovo što kaže "at the right time in a right way".... mislim da je taj right time prošao. Odluka je trebala da se donese do sad već.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Ima par likova koji fakat znaju, nisu novinari, al znaju, a ne znaju ni oni sve. Bas minimalno im je receno.

                              Novinarima se bas nista ne govori, jer su strvinari, samo hoce da te sjebu. Aktino se radi na produzetku ugovora.

                              Ono jutros za Oxa izletilo, agent se preserava hoce jos para.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by z0La View Post
                                .

                                Ovo BUT je klasično "bole nas uvo šta pričate/protestvujete".

                                A ovo što kaže "at the right time in a right way".... mislim da je taj right time prošao. Odluka je trebala da se donese do sad već.
                                Znas kako kazu, zaboravi sve sto neko kaze pre nego sto ubaci "ali"
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X