Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U pravu si Dušane za gotovo sve što si rekao i svi mi koji pratimo Arsenal to znamo . Tako je kako je svi smo svesni toga ali ljudi moraju da shvate jednu stvar pogotovo ovi degenerici sa AFTV-a da ovakvim ponašanjem i negodovanjem samo pogoršavaju stvari. Evo čist primer zamisli da radiš za nekom trakom u fabrici i da pored sebe imaš kolegu koji ti samo priča kako nije dobro kako ne valja bla bla , tebi opadne i moral i produktivnost . Isto to se trenutno dešava , šta mislite kako je čoveku sad kada ga ovi maloumnici ovako javno prozivaju i prave parade protiv njega ?

    Svi mi znamo da je prošao njegov prajm i da je trener samo zato što je tvrdoglav ali ovakvim javnim pljuvanjem samo pogoršavamo situaciju i pravimo budalu što od navijača Arsenala , što od kluba , što od Wengera.E moji ljudi nije on toliko lud verujte mi , da je takav kakav ga opisuju ne bi bio ovde gde sad jeste . I na kraju krajeva nije taj Wenger bio na terenu sinoć i nije on lično primio 10 golova , primili su igrači i to kakvi igrači oni kojima je bitnije da se slikaju za instagram nego da poginu za svoj klub. Pratim ovaj klub intenzivno preko 10 godina , retko sam koju utakmicu propustio znam o njemu gotovo sve o njemu. Šta mislite što je ubacio Stiv Boulda kao asistenta kad je Rajs otišao u penziju ? Zašto je doveo toliko defanzivnih igrača ? Radi čovek neke stvari stvarno dobro ali prosto tu su neke druge stvari po sredi za koje mi ne znamo i nije sve toliko crno belo.
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Sinoc 50 minuta treba da bude nacrt za nastavak sezone.

      Govorimo duze vremena ovdje nas par, iako se fundamentalno razilazimo po pitanju nekih ograca, da je vrijeme da se predje na 4-3-3.

      Mesut je brutalan fudbaler, ali moze igrati free rolu na krilu ili da se nauci novoj poziciji, poziciji koju je igrao Remzika juce, ali ipak mislim da je on za krila, kao sto igra za repku.

      Juce smo dobili potvrdu da Oxlade Chamberlain nije krilo, vec vezni igrac u sistemu gdje ima 2 igraca pored sebe, za dupli pivot nije.

      Najjaci igrac sinoc je bio on, nevjerovatan fudbal.

      Xhaka na dnu veznog reda, izmedju dva stopera odigrao doktorskih 50 minuta, cak je i na stoperu bio dobar 10 ak minuta, al onda raspad sistema.

      Nadam se da nastavljamo igrati 4-3-3, jer je i Remzika sinoc nakon dugo vremena licio na fudbalera.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Slazem se za Ox-a sinoc ali nisam siguran za formaciju. Zavisice od menadzera i od igraca koji ce doci i otici. Meni je lijevi bek najveci problem zajedno sa napadacem( Ziru mi je ok za rezervu i ponekad startera).

        Comment


        • Neću da pametujem mnogo, ali mislim da Arsenal najviše ubija što se Venger ne oglašava. Klub ne zna na čemu je i to nije nikako dobro. Mora da se izjasni...ostajem još ili idem. I to da uradi što pre.

          Mene najviše nervira u ovom Arsenalu mentalitet. Klub stvarno nema vođu. Imaš Košćelnog i tu ne možeš da nađeš još jednog igrača koji bi mogao da bude uticajan. Neko na koga će igrači da se ugledaju. Kad gubiš 1-0 nekoga ko će da ti da samopouzdanje, da te trgne iz očaja. U timu moraš da imaš bar 2-3 takva igrača. I nervira me što Venger ostane da sedi na onoj klupi. Stavi ruke ispod prsluka i prosto kad ga vidiš ne odaje ti samopouzdanje. Ustani, deri se na igrače, psuj, naređuj..samo radi nešto.

          Ne znam koliko ste gledali tekme Sevilje, ali Sampaoli mislim pređe više km-a na tekmi od igrača.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Iskreno Gang, nije srozao, ali nije ni unapredio. Sto se rezultatsko - trofejne situacije tice.
              Jer za dvadeset i kusur godina, mnogo je malo dao klubu na tom planu
              To je to, za 21 godinu tri lige i sest FA kupova je premalo s obzirom da je Arsenal velikan. A Grejem kojeg toliko pljuju isti ti navijaci Arsenala i koji ih je skoro pa upropastio i igrao najgrdji fudbal za navijace Arsenal je za sedam godina osvojio dvije lige, dva liga kupa, FA kup i Kup pobjednika kupova.
              sigpic

              Comment


              • Samo ako mozes da mi odgovoris na ovo vezano za bankrot. Kako tako uspjesan klub moze da dodje u situaciju da nema novca za plate poslije najuspjesnije sezone u istoriji u ligi dje su takve pare a pri tome ucestvuje u Ls. Ko je kriv zbog toga, je li iko odgovarao zbog toga ili se sve gurnulo pod tepih?
                Mozes i u inbox da ne zamaramo ostale

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  To je to, za 21 godinu tri lige i sest FA kupova je premalo s obzirom da je Arsenal velikan. A Grejem kojeg toliko pljuju isti ti navijaci Arsenala i koji ih je skoro pa upropastio i igrao najgrdji fudbal za navijace Arsenal je za sedam godina osvojio dvije lige, dva liga kupa, FA kup i Kup pobjednika kupova.
                  Aj nemoj mi upoređivati ligu od pre 25 godina i sad . Ceo fudbal se promenio , da ne pričamo o ovom dizelaškom novcu što je došao u Siti i Čelzi. Konkurencija je zadnjih 10 godina 3 puta veća nego pre 25 ...
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Bio je on tu cijelu jednu deceniju maltene prije dolaska velikog novca u PL i pojave Celsija. 2008. ili 2009. je vec bilo jasno da nema sta da trazi na top nivou vise i trebalo ga je tada pustiti ili mu dati neku drugu funkciju u klubu. ALi prosla sezona je bila mec lopta za njega, i nije uspio, a morao je da osvoji titulu kad su mu jedini konkurentni Totenhem i Lester. I to je trebala biti kap koja ce preliti casu, zasto nije je pitanje za vlasnika i upravni odbor.
                    sigpic

                    Comment


                    • Njegov pad je i počeo dolaskom tog velikog novca u PL i cele one faze oko izgradnje stadiona , decenija pre toga je bila i više nego uspešna . Da ovo za prošlu godinu sam rekao da je imao jedinstvenu priliku i da ako tad ne osvoji neće skoro što ispade tačno na kraju.
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Arsenal je kupio zemljiste na kojem se Emirates nalazi vec tada, za to nisu digli kredit, a posto su bili se ispraznili, kredit je trebao da se digne, da kredit nije prosao, para za plate ne bi bilo, a ako nemas da platis igrace, pred bankrotom si.

                        Kakav crni Graham, najveci Juda Arsenala, otisla pizda Spudse da trenira 3 godine kasnije.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Jbg SAF nikad te velike pare nije imao, pa on je mogao samo da sanja ovaj budzet koji Mancester sad ima, za pet ljeta ne bi dobio koliko sad dobijaju za jedno, pa je uspijevao i da osvaja titule i da osvoji LS i da drzi monopol u Engleskoj maltene. Mislim da vi previse potencirate i taj nedostatak novca i izgradnju stadiona, evo i Totenhem gradi stadion pa finansijki izgleda odlicno, pritom uopste ne mora mnogo da trosi i ima sjajnu bazu i rad sa mladim igracima. Arsenal je uvijek bio u top 4 sto se kadra tice i Venger ih je tu uvijek drzao i godinama su navijaci bili zadovoljni sa top 4 mjestom, garant ce i ove sezone ako osvoji FA kup i dodje do top 4 od strane Vengera, a sto je najgore i navijaca sezona biti proglasena za uspjesnom, e to je problem. Ajde sve je to proslo i oko para i stadiona pa evo ovog ljeta je potroseno 90 miliona, sto je fina suma, a prica je da se ima i za mnogo vise. Pa imas ljeto sa Cehom samo, ne znam, moguce je jedino da on prica da imaju pare, a da mu ustvari ne daju pare ili ih nemaju. I veliko je pitanje moze li Venger da privuce igraca kao neki drugi treneri, posebno poslednjih godina. Liverpul vise trosi od Arsenala, a te prihode nema, evo i platnim budzetom itekako parira.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Arsenal je kupio zemljiste na kojem se Emirates nalazi vec tada, za to nisu digli kredit, a posto su bili se ispraznili, kredit je trebao da se digne, da kredit nije prosao, para za plate ne bi bilo, a ako nemas da platis igrace, pred bankrotom si.

                            Kakav crni Graham, najveci Juda Arsenala, otisla pizda Spudse da trenira 3 godine kasnije.
                            Ta mi je prica puna rupa da je to nemoguce.
                            Prije ce biti da su dobili krediti pa onda kupili zemljiste(kredit odobren, kasnije isplacen). Jer ako je ovo istina onda su u upravi bili nesposobni ljudi koji su rizikovali sve zbog stadiona i doveli klub do bankrota. Prica je vj bila prenapumpana zbog medija.

                            Comment


                            • Brate mili SAF nikad nije bio u toj situaciji da ne može da dovede igrača , ma koliko Junajted bio u dugovima i tim kupovinama kluba itd itd. Po toj situaciji ne mogu da se porede , naravno SAF je dosta uspešniji ali nikad nije imao zavezane ruke što se novca tiče . Wengerov pad je počeo onog momenta kad je krenula ta priča oko Emirejtsa . Prosto bio je primoran na mlade , jeftine igrače i odradio je svoj deo posla u tih nekoliko godina kad je Arsenal grcao sa parama . Ali problem je nastao posle toga , kao da je previše trenirao te mlade igrače da je zaboravio ko je kostur tima i kakve smo igrače pre imali . Naravno mlado je dobro u nekim slučajevima ali kad nemaš par starijih ljudi da drže konce sve to ode u majčinu. To vreme dok je bio primoran na takve profile igrača je radio svoj posao dobro sa obzirom na okolnosti ali posle kada su se finansije oporavile i kada je bio momenat da se vrati na vrh tabele i konkurenta prosto nije više bio dovoljno dobar . Stil fudbala se dosta promenio , cene igrača , wonderkids koje je on obožavao da dovodi su tada bili cenjeni preko 10 miliona funti a on je navikao da ih dovodi za džabe , Španija je ukinula pravo za transfere njihovih mladih igrača bez nadoknade itd itd . Prosto je čovek tad ispao iz koloseka i nije uspeo da se vrati na stare vode , jednostavno.
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X