Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Realno nemamo ni tim ni trenera za titulu ili za borbu za titulu, tesko da se tu sto moze promijeniti za samo jednu sezonu. Ako ode Venger treba istrpjeti jednu sezonu vj totalnog remonta ekipe a to vj znaci bez Ls jer moramo bas da kupujemo igrace na neke vitalne pozicije a imamo previse rupa da bi to zakrpili tokom jednog prelaznog roka. Po nom misljenju imamo jednog Iska koji vj napusta Real i oko koga mozemo graditi tim. Lijevi bek problematican, napadac plus oba krila ako ode Sancez. Golmane imamo, stopere tu i tamo, Beljerin bek i mislim da cemo vratiti Vilsira a i sa kakvim-takvim Kazorlom imamo dosta za tu vezu. Mislim da sa nekom drugom taktikom mozemo bolje da iskoristimo Dzaku i Remzija. Krila remont kao sto rekoh ako ode Sancez a Zirua bih ostavio kao rezervnog napadaca i kada treba promijeniti taktiku i tok utakmice.
    Bajern totalno nebitan, da ih nekim cudom izbacimo samo bi sakrili duboke probleme koje imamo.
    Vlazni san Hames i Isko iz Reala, napadac ne znam, pominje se Lakazet, njega nisam pratio samo vidim da daje golove i to je to.

    Comment


    • Lacazetta ja prizeljkujem odavno, ali puno Wengeru dati para za njega.

      Bekovi su itekako problematicni, Bellerin je bas los u prethodnih par meseca, ajde u napadu tu i tamo, ali u defanzivi je kriminalan. Dobar igrac, ali u losoj formi. Monreal meni tako smotano i tromo deluje, prolaze ga igraci kako pozele. Veznog reda nigde, Coquelan je za ekipu poput Lorienta, nema sta da trazi ni na klupi u ekipi koja se bori za vrh neke jace lige. Ne razumem ovo forsiranje Iwobija, par puta ga zumira kamera on kap znoja nema na sebi. Ajde da necemu doprinosi, ali ovako je igrac manje na terenu. Bolje da je poslat negde na pozajmicu kao sto je radjeno sa vecinom igraca takvog fazona. I na koju foru on igra pre Lucasa Pereza i to protiv teskog rivala nikada mi nece biti jasno. A start utakmice bez Sancheza, pa o tome ne vredi trositi reci.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Jel ovo polako pocinjete da vidite svjetlo kada je u pitanju Le Zohar?
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Ja sam cenio njegov trud ranije, pa je jos delovao pristojno na terenu, ali prethodnih mesec-dva igra totalno pogubljeno i bezveze.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Pa Dzejms u Arsenalu bi tek bio problem, taj nece da radi u Realu, neradnik nevjerovatan sa prelosim mentalitetom, sta bi se s njim desavalo u Arsenalu ne smijem ni da zamislim. Isko je druga prica.
            sigpic

            Comment


            • Mnogo toga fali ovoj ekipi, biće potrebno sigurno par sezona čak i ako dođe vrhunski trener.

              Sa Alegrijem bar znaš da čovek ima kvalitet i znanje, bio bi to skroz novi pristup.

              A igrači bi došli vremenom, to ne može odmah.

              I nisam ja za napuštanje arsenalove filozofije, ne kažem da treba da trošimo kao united npr, ali ako počne neka dobra priča, bice i dovoljno dobrih imena.

              Samo da se ne desi neki "Moyes".

              Treba nam svašta, bilo bi dobro i da dođe neki pravi napadač zvučnog imena da malo podgreje novu priču (kao Benzema onda npr ).

              Comment


              • sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Na Beljerina sam mislio na buducnost da moze da napreduje, samo da ne bude kao sa Gibsom prije nekoliko godina. Meni je zao da takav igrac kao Rodrigez trune na klupi. Sto se tice Iska mislim da ce cijena biti manja jer je pominjao da ce da ide plus mislim da ce Real da kupi neku zvijezdu. Treba nam neki trener sa harizmom a isto tako trener koji ima gvozdenu disciplinu. Realno ne vidim nekog takvog ali polako, ima da se nadje neko.
                  Ako ostane Venger, ne znam. Bice opet sezona bez ocekivanja.
                  Vidjeh na neku stranicu Arsenala da se moli za dolazak Naingolana. Igrac kakav nam treba ali blizi sam ja Arsenalu nego on
                  Last edited by seskfabregas; 05-03-17, 12:38.

                  Comment


                  • Ma samo vi punite ekipu Hamesima i Ozilima
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Originally posted by Ray View Post
                      Mnogo toga fali ovoj ekipi, biće potrebno sigurno par sezona čak i ako dođe vrhunski trener.

                      Sa Alegrijem bar znaš da čovek ima kvalitet i znanje, bio bi to skroz novi pristup.

                      A igrači bi došli vremenom, to ne može odmah.

                      I nisam ja za napuštanje arsenalove filozofije, ne kažem da treba da trošimo kao united npr, ali ako počne neka dobra priča, bice i dovoljno dobrih imena.

                      Samo da se ne desi neki "Moyes".

                      Treba nam svašta, bilo bi dobro i da dođe neki pravi napadač zvučnog imena da malo podgreje novu priču (kao Benzema onda npr ).
                      Ne moze vama da se desi Mojes, to vi samo tripujete. Pasti sa cetvrtog ili petog na sedmo nije nikakav problem, pasti sa prvog na sedmo je itekako problem. Jer ko god da dodje gore biti ne moze, najgore sto moze da vam se desi je da propustite LS, big deal ionako Arsenal nije faktor u LS 10 godina, igrao je ili ne nebitno je. Arsen moze do kraja sezone tu LS da obezbijedi i osvoji FA kup i vecina bi opet bila prezadovoljna, eto do cega vas je doveo. I mislite da cete tako lakse privuci igrace, ali zaista necete. Oni ce opet prvo birati Siti, Junajted i Celsi pa tek onda Arsenal. I to je sve na Vengeru i upravi.
                      sigpic

                      Comment


                      • Liga šampiona je daleko od našeg najvećeg problema, slažem se.

                        Mora kompletna promena da se desi, ali nisam za to da dođe neko kao Simeone, pa da igramo nešto što nema veze sa Arsenalom.

                        Ali takva promena je potrebna, na nivou Simeonea u odnosu na Vengera.

                        I neko ko neće pristati da dođe ako će uprava da se ponaša debilno.

                        Comment


                        • Max Allegri i Arsenal tripletu u prvoj sezoni uzima.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Vama je potrebna promjena mentaliteta i potpuno mi je nejasno kad neko dodje i kaze nemoj Simeonea. Pa taj Simeone bi im jebao sve po spisku i izlazili bi na teren kao gladni psi. Evo i Konte i Murinjo koji se smatraju ubicama fudbala sasvim im ekipe lijepo igraju tako da Colo bi svakako bio najbolje rjesenje.
                            sigpic

                            Comment


                            • Da ponovim jos jednom, Edi Hau. Kakav Alegri, kakav Simeone
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Originally posted by bici View Post
                                Da ponovim jos jednom, Edi Hau. Kakav Alegri, kakav Simeone
                                Taj se ni ne razmatra.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X