Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sto se radi, gori ste od Milana Tarota...pa i Marsijal je bio novi Anri pa se vidi dje je...polako sa tim euforijama, mislim da su navijaci Arsenala najgori po tom pitanju

    Comment


    • Sta fali Martijalu, momak je tek napunio 21 godinu i dao 24 gola za Mancester, 40 u dosadasnjoj karijeri, Anri do 22. dao 28 golova. Mislim meni je prvom jasno da se igrac Anrijevog kalibra nece tako lako ponovo pojaviti ali Martijal sto se mene tice opravdava svaki cent ulozen u njega, vec su na naplatu stigli i prvi bonusi. Mbape je top talenat i to je svakom jasno i taj talenat ce Monako skupo naplatiti. A bas cudo treba da se desi pa da se ulozeni novci u njega ne isplate, svjetska klasa je vec sad vise nego vidljiva.
      sigpic

      Comment


      • Brzina, pokreti, driblinzi, nenormalno podsjeca na Henrya.

        Martial je slican, ali mozda malo tromiji.

        Marsijal ce biti igracina, da se ne zajebajemo, ima malo godina, a vec gazi. Sve sto treba da radi, jeste da se mani glupiranja sa zenama i ufati se lopte i slusa trenere.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Ne kazem ja da nece postati, samo treba polako sa tim predvidjanjima. Meni se Marsijal svidio u nekoliko utakmica a onda se malo pogubio.
          Ako cemo vec o Monaku, meni se najvise svidio Silva...ima dosta ekstra talentovanih igraca Monako, sad je pitanje dje ce i hoce li preci i kakve ce karijere napraviti..

          Comment


          • Marsijal je top talenat, ali ako planira da potpuno razvije svoj talenat, mora da bezi od prevodioca

            Comment


            • Originally posted by seskfabregas View Post
              Sto se radi, gori ste od Milana Tarota...pa i Marsijal je bio novi Anri pa se vidi dje je...polako sa tim euforijama, mislim da su navijaci Arsenala najgori po tom pitanju
              Од ова болдираново поголема грешка здравје.

              Comment


              • Kraj sezone za Kazorlu, kakav baksuz i velika steta za sjajnog igraca i momka.

                Prve tri sezone u Arsenalu po 50 utakmica igrao, poslednje dvije jedva 30 utakmica ukupno.
                sigpic

                Comment


                • sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Izasle finansije, Wengerica se sprda, 190m prihoda u 6 mjeseci do novembra 2016.

                    Iz operativne perspektive, novi ugovor potpuno opravdan, iz fudbalske nikako.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment




                    • Vrlo prefinjeno meni ovo deluje , samo da se ne forsiraju crvene stucne kao ove sezone

                      Comment


                      • sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • U tome je poenta. Ako zelimo da preko Arsenala pojedinci zaradjuju pare neka Venger ostane i mi cemo ostati prosjecan evropski klub. A ako zelimo nesto vise onda su promjene neophodne

                          Comment


                          • To je inace za period od maja do novembra.

                            Ovim tempom bi se moglo izletit do maja, na preko 400m prihoda i 30m profita.

                            Na osnovu toga, Wenger zasluzuje novi ugovor, ali na osnovu rezultata u zadnje 2 godine, nazalost ne.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Cesc lagano vodi 2-1 u odnosu na Ozila. Kada je pre 3 god odlucio Venger da mu je bolja varijanta da preskoči Cesca i na kraju se odluci za Ozila... Ali drago mi je zbog Cesca ovako ce imati 2 titule PL a onako bi i dalje bio bez ijedne.

                                Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X