Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bici View Post
    Ja sam mislio da je ovo neka diskusija o Arsenalu i Vengeru a ne o tome kako je Nevil nekom idiotu rekao da je idiot. Jedino je onaj tetovirani imao nesto pametno da kaze, al opet mu je Nevil objasnio problem.
    Taj istetovirani je i uneo Wenger out koreografije i glavni je u tom javnom pljuvanju Wengera i lepo mu je Nevil zapušio usta.
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Frajer je dokazani seksualni prestupnik, znaci probao silovat nekoga.

      Lik je iskompleksirani budalas, koji voli da se dere i glumi kurac, plus je nenormalno gladan paznje.

      Nek pojede baner, jebo mu baner mater.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Ponekad ume nešto pametno da kaže, ali vidi se da lik pravi šou. A i realno, drama se prodaje...
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Frajer je dokazani seksualni prestupnik, znaci probao silovat nekoga.

          Lik je iskompleksirani budalas, koji voli da se dere i glumi kurac, plus je nenormalno gladan paznje.

          Nek pojede baner, jebo mu baner mater.
          Ok on ali za Kloda moraš priznati da je iskren i realan, jes često se iznervira al kontam da je njemu Arsenal život uništio.

          Comment


          • Originally posted by BorisUnited99 View Post
            Ok on ali za Kloda moraš priznati da je iskren i realan, jes često se iznervira al kontam da je njemu Arsenal život uništio.
            Koliko mi bude žao tog lika ponekad kad ga gledam. Tačno ga vidiš posle poraza da izgleda kao pokisla mačka. Vidi se po njemu da ga to ubija.

            Ali one njegove prepirke sa onim malim crncem...ne znam mu tačno ime....
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Originally posted by z0La View Post
              Koliko mi bude žao tog lika ponekad kad ga gledam. Tačno ga vidiš posle poraza da izgleda kao pokisla mačka. Vidi se po njemu da ga to ubija.

              Ali one njegove prepirke sa onim malim crncem...ne znam mu tačno ime....
              Ty je retardiran stvarno,ali za razliku od njega Claude je legenda iskrena i vidis mu to na faci kad prica...gotivan lik skroz Claude
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Klaud je najobicniji depresivni luzer kojeg je napustila familija jer je 3 puta pobjego od kuce i prijeto da ce da se ubije.

                Svaka njegova reakcija je hiperbola, jer ima medicinsku dijagnozu.

                Generalno svi ovi sto idu na ovaj AFTV su udareni glavu, neki jace, neki slabije. Prije je bilo kul, sad je konkurencija Kardashianima.

                Robbie je normala, lik ubi pare na debilima, svaka mu cast.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Pise ispod jednog klipa: Klod zapravo ima 17 godina, ali zbog stresa izgleda ovako.
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • Originally posted by z0La View Post
                    Koliko mi bude žao tog lika ponekad kad ga gledam. Tačno ga vidiš posle poraza da izgleda kao pokisla mačka. Vidi se po njemu da ga to ubija.

                    Ali one njegove prepirke sa onim malim crncem...ne znam mu tačno ime....
                    Ma Klod je kralj. Ty mi je isto drag, dobar lik kao i Klod ali jednostavno mišljenja su im nebo i zemlja (mada za Ty-a nisam siguran da li je skroz normalan al ozb.)

                    Onaj DT tetovirani i Troopz me nerviraju, shvatam nervozu ali uvijek se dernjaju i psuju, seljačko ponašanje, za razliku od Kloda smatram da nisu iskreni i da bi ubili za pažnju.

                    Comment


                    • Troopz je licemjeran i stalno mijenja misljenje...
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Šta sve ja ispričam ekranu dok igra Liverpul, a mogu zamisliti tek Aki dok gleda Arsenal. Da te uhvati kamera dok gledaš tekme, mislim da bi ti bio gori od njih svi zajedno Aki...

                        Volim ljude kod kojih vidiš iskrenu emociju. Može on biti depresivni luzer, ma sve i svašta ali kad vidiš kako voli klub, to je za poštovanje. Jbte, oni idu bukvalno na sve utakmice. Ko to njima plaća i šta oni ustvari rade u životu? Uzimaju li nešto od Arsenal fan tv-a?
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Ja sam dva puta zamalo razbio dobro skup televizor zbog retarda

                          Jednom sam zamalo saku slomio jer sam krhno od zid, a Arsenal nisam nikad mogao u kaficu gledati, jednom su me zvali, nije ispalo dobro
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Oce neka dobra dusa samo da mi objasni ovo Handball i Sixchester (to zbog 1-6)?
                            sigpic

                            Comment


                            • To Six*******, uopste nije uslo od strane navijaca Arsenala. Tako da ako imas bas veliku zelju, da nekome uzvratis za to, udji na temu Liverpul.

                              Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                              Last edited by Brian McShtull; 18-02-17, 01:25.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Ludi ljudi. Ja lepo pitam da mi neko kaze sta to znaci, necu nikom nista da uzvracam...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X