Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • There you go
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • kakva tekma Arsenala,mnogo mi je drago zbog njih.
      Imaju mnogo dobar tim, pogotovo za naredne sezone,ali bas sam pricao sa drugarom koji ceo zivot navija za arsenal i kao sto on kaze Arsenal uvek ima tim za naredne sezone. nazalost opet ce verovatno da se stegne kesa na leto, venger ce dovesti neke francuze(crnce naravno) a mozda cak i persi ode( jedino sto ne vidim u koji bi tim mogao ,al takav mi je osecaj).
      Chamberlain mi polako postaje miljenik, a mnogo mi je drago zbog Anrija on je jedan od razloga zbog kojih obozavam fudbal
      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

      Comment


      • Znao sam da je Ox potencijal, al ga nisam ocekivao ovako brzo,sad se nadam da ce u buducnosti biti jos bolji

        Comment


        • Kako smo ih ubili danas....persi,ox sabili ...henry gol u nadoknadi ....e sad su svi motivisani..i kladim se da cemo naredjat sad 3-4 pobede...
          www.balkansimracing.com/forum

          Real cars. Real racing. Dobrodosli

          Comment


          • Izgleda tempirate formu za Milan.
            Drago mi je za Oksa, jos dao prvenac za Arsenal u PL, asistirao i jos ostvarena ubedljiva pobeda , dan mu svakako nije mogao biti bolji.Jos zamisljam da su na stadionu pustili pojedine navijace da udju sa crnim kesama, momentalno bi posle prvog poluvremena bacili te kese u smece.
            Ako Sanderlend eliminise Midlzbrou iz FA Kupa imacete dvomec sa njim u roku od sedam dana, tj dva puta cete gostovati na Stadion Svetlosti.

            Comment


            • Originally posted by Maric91 View Post
              Izgleda tempirate formu za Milan.
              Drago mi je za Oksa, jos dao prvenac za Arsenal u PL, asistirao i jos ostvarena ubedljiva pobeda , dan mu svakako nije mogao biti bolji.Jos zamisljam da su na stadionu pustili pojedine navijace da udju sa crnim kesama, momentalno bi posle prvog poluvremena bacili te kese u smece.
              Ako Sanderlend eliminise Midlzbrou iz FA Kupa imacete dvomec sa njim u roku od sedam dana, tj dva puta cete gostovati na Stadion Svetlosti.
              pre bih rekao da ce midlzbrou proci dalje a u italiji cemo dati nadam se onaj gol sto ce nam omoguciti prolazak dalje

              Comment


              • Jesam rekao da sledi osveta za 4-3 od jeseni. I to kakva osveta. Gledao sam samo poslednjih 30 minuta utakmice i kolko sam video svi su dobri bili.
                Zasto Ramsey nije igrao ?
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Originally posted by Topdzija View Post
                  Jesam rekao da sledi osveta za 4-3 od jeseni. I to kakva osveta. Gledao sam samo poslednjih 30 minuta utakmice i kolko sam video svi su dobri bili.
                  Zasto Ramsey nije igrao ?
                  Rotacija,nije povredjen

                  btw

                  After today's fixtures,Mikel Arteta went clear ahead of Yaya Toure (77.6) for most avg number of passes per game in the EPL: 78.9!
                  Last edited by Lord Gangarić; 04-02-12, 22:02.
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • I red je bio da malo odmori Ramseya(valjda ce sada bolje igrati). Walcott sada treba da nastavi da igra ovako kao sto je danas.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • On explodira jednu pa ga nema neko vreme,tako je bar dosad bilo,ali nadam se da se to moze promeniti.
                      Odlicna tekma danas, nego opet bzv primamo golove,iz prve sanse,a nama treba po 10 za jedan gol...
                      СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                      Comment


                      • Najzad ona prava igra Arsenala po cemu je prepoznatljiv!

                        Odlicna partija svih igraca zajedno, mada naravno bih istakao Chamberlain-a, Walcott-a i Van Persie-a... Drago mi je pre svega zbog Walcott-a jer nije igrao nesto u poslednje vreme. Mada ima tu jos dosta prostora za poboljsanje, tu pre svega mislim na centar suteve. Koliko puta je samo na jucerasnjoj utakmici odigrao napamet a da ni ne pogleda dal ima nekog u 16m. To mora u svakom slucaju da poboljsa!

                        U svakom slucaju nadam se da ce se sada zahuktati i da ce na kraju dospeti u Top4... A nadam se da ce im United danas pomoci u ostvarivanju tog cilja!

                        Comment


                        • Inace dr.Rosickom je juce bio 150. mec u dresu Arsenala
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Originally posted by Gangrena View Post
                            Inace dr.Rosickom je juce bio 150. mec u dresu Arsenala
                            Sad je doktor, a ranije smo svi pisali kako treba da ide.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Covek nas je naterao za zadnje tri tekme da pojedemo sva go**a sto smo iskenjali o njemu
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • ja sam rekao da rosicki zadnje 2 tekme odigrao sjajno,al samo me zanima kad se vrati zervinjo ko ce da greje klupu

                                Comment

                                Working...
                                X