Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts


  • sigpic

    Comment


    • Eager to stress that money isn’t the decisive factor in negotiations, Ozil added: “The club knows that I am here most of all because of Arsène Wenger.

      “He is the one who signed me and he is the one whose trust I have. The club also knows that I want to be clear what the manager is going to [in the future].”
      #WengerOUT
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Evo vam vanvasionskog, veoma realnog, veoma emotivnog DT-a koji kaze sljedece:

        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • U pravu DT 300 %

          Ti si potpisao za Arsenal i obavezao se,a ne za trenera fiksno.To je fudbal i to je profesionalizam.Mesut s tim ima problem jer je on i iz Reala(za one koji ne znaju) pobjegao jer mu je receno da nema zagarantovanih prvih 11 nego da ce se morati boriti za svoju poziciju sa Iscom koji je tada dosao.Ovom se to nije dopalo i otisao je.Ne sumnjam ja da cijeni Wengera,ali u svijetu ima raznih igraca koji vole razne trenere pa nemaju pravo da pricaju ovakve stvari jer to stavlja klub u sporedan polozaj u odnosu na trenera sto nije dobro...

          Volim ja Ozila,ali ovdje je jasno da je njemu s Wengerom zagarantovano da ce uvijek igrati,a eventualnim dolaskom drugog trenera mozda bi zapravo morao da se bori za poziciju sto je on vec jednom pokazao da ne voli
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Trenutno na svijetu nema boljeg od njega na njegovoj poziciji, zasto bi se on trebao s nekim boriti, kad je covjek najbolji.

            Samo su Karlo i Perez izmisljali neku toplu vodu s njim.

            DT nije upravu, jer u nacinu na koji je konstruisao recenicu on je stavio rijeci Mesutu u usta. Mesut nije rekao da je potpisao za Wengera, vec da zeli da zna sta ce se desiti sa Wengerom prije nego sto potpise. Covjek je lojalista i voli ljude koji su lojalni prema njemu. Ja koliko znam, on jos uvijek voli Murinja.

            Ovo sto je DT napisao je cista agenda njegova protiv Wengera, nista drugo. Nacin konstrukcije recenice je meni sve pokazao.



            Ako neko ima neki problem sa mojim analizama konstrukcija recenice, uputit cu ga da je moj posao da znam o cemu ljudi misle, prije nego sto na to pomisle.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Cekajte Mesut ce potpisati novi ugovor,al nece znati koji menadzer ce biti,jer ne znamo jos ,osim ako ovim nije garantovano da Arsen ostaje 1000posto,ali svakako znamo da Eddie Howe nece biti
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Trenutno na svijetu nema boljeg od njega na njegovoj poziciji, zasto bi se on trebao s nekim boriti, kad je covjek najbolji.

                Samo su Karlo i Perez izmisljali neku toplu vodu s njim.

                DT nije upravu, jer u nacinu na koji je konstruisao recenicu on je stavio rijeci Mesutu u usta. Mesut nije rekao da je potpisao za Wengera, vec da zeli da zna sta ce se desiti sa Wengerom prije nego sto potpise. Covjek je lojalista i voli ljude koji su lojalni prema njemu. Ja koliko znam, on jos uvijek voli Murinja.

                Ovo sto je DT napisao je cista agenda njegova protiv Wengera, nista drugo. Nacin konstrukcije recenice je meni sve pokazao.



                Ako neko ima neki problem sa mojim analizama konstrukcija recenice, uputit cu ga da je moj posao da znam o cemu ljudi misle, prije nego sto na to pomisle.
                Озил није најбољи ни у ПЛ на тој позицији. Јесте фудбалски генијр, али није константан.

                Comment


                • Originally posted by Pobeda.. View Post
                  Озил није најбољи ни у ПЛ на тој позицији. Јесте фудбалски генијр, али није константан.
                  Tvoja halucinacija je dokumentovana.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Tvoja halucinacija je dokumentovana.
                    Одличан аргумент.
                    Неко ко је најбољи на свету на тој позицији би требао да има више од 3 асистенције, зар не?

                    Comment


                    • To je covjek koji ima preko 200 asistencija u karijeri, a tek mu je 28 godina. Na all time listama je u top 3 po asistencijama, ispred njega su ljudi koji su se davno povukli iz igre.

                      Sto covjek ima 3 asistencije, ali i 5 golova ove sezone, sto je sasvim ok, s obzirom da je prosle godine imao 6 asistencija u 6 tekmi zaredom, plus je prvi covjek koji je zabiljezio 10 asistencija u prvih 11 nastupa i 19 u PL na kraju, 21 u svim takmicenjima.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Не мења то чињеницу да тренутно не игра на врхунском нивоу, Де Брујнеа би узео пре Озила увек. Агресивнији, бржи, бољи шут, комплетнији једноставно.

                        Comment


                        • Dobro brate, uzmi ti i Kutinja i dzindzera, ja cu Mesuta. Bolji je od obojice, zajedno.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Dzaba se dokazujes i upucujes fakte.. Vidi se da se razume bas..
                            Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post

                              Ako neko ima neki problem sa mojim analizama konstrukcija recenice, uputit cu ga da je moj posao da znam o cemu ljudi misle, prije nego sto na to pomisle.
                              Legendarno
                              Ja bih tebe zamolio da razmenimo brojeve preko PM čisto da mi pomogneš kad ne budem znao na šta da pomislim
                              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                              До поновног сусрета, твој Швабо

                              mala H2H 2018/19
                              suicide
                              2019
                              velika H2H 2019/20

                              Comment


                              • Originally posted by realnost View Post
                                Legendarno
                                Ja bih tebe zamolio da razmenimo brojeve preko PM čisto da mi pomogneš kad ne budem znao na šta da pomislim
                                A ja bih tebe zamolio da se edukujes o marketingu, pa onda da guras, podsmjehujuce i apsolutno nepotrebne komentare.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X