Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Comment


      • Welbekinjo
        I vise nego solidan tim,ocekivao sam jedino Holdinga i mozda Adelajda ,al ne bunim se
        Mislim da je red Ramzi da izdominira jednu..
        sigpic

        Comment


        • Comment


          • Taman sam stigao iz tazbine na vreme za tekmu , opasna ekipica vidim nema zezanja.
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Sad nek odmore 7 dana fino i onda vezni da bude Xhaka-Remzika-Mesut, to bi trebalo da proigra kako treba, danas Iwobi par puta, bas neiskusno na sredini terena, a nadam se da ce Remziki ovo pomoci da uleti u formu.

              Sto se tice Girouda, to je covjek koji nam je najvise bodova donio ove sezone, tako da one price da bi bili mid-table bez Alexisa, sto neki sa AFTV-a pricaju su totalno besmislene. Giroud, rodjeni pobjednik i njemu se usudjuje neko da kaze nesto sto je 7 sekundi slavio go. Evo opet je rekao da ga puse hejteri.

              Idemo dalje, mora se vratiti forma, pod hitno.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • I, pored gola koji je postigao, Remzi mi je delovao najlosije na terenu. Prvo poluvreme mi je tako tuzno izlgedalo da sam vec pomislio da je utakmica namestena, nema sanse da tako kriminalno gube loptu i dopustaju sanse pred svojim golom. U drugom su opet zaseli pred protivnicki sesnaesterac i samo je bilo pitanje trenutka kada ce golovi padati.. U svakom slucaju, ovi preostali zdravi igraci mi ne ulivaju nadu da mogu da dobiju neku jacu ekipu, ali srecom laksi je raspored ovog meseca. Drago mi je sto se Velbek vratio i steta sto onaj sut nije zavrsio u golu.

                Comment


                • http://first-11.net/2017/01/arsenals...-granit-xhaka/

                  Za procitati pred spavanje

                  Comment


                  • Arsenal without Arsen is just al

                    Iskreno, biće čudno kada Arsen prestane da ih vodi, otkad za sebe znam on je tu
                    Last edited by Nerealan; 08-01-17, 00:24.
                    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                    До поновног сусрета, твој Швабо

                    mala H2H 2018/19
                    suicide
                    2019
                    velika H2H 2019/20

                    Comment


                    • Neka dodje Simeone pa nece biti nista cudno, ali od toga nema nista.
                      Cudno ce bit ako ga naslijedi neki trener tipa Alegri, neko je spomenuo da bi njega volio da vidi.

                      Comment


                      • Ja sam za Berkampa, ako može da se reši problem sa letenjem.

                        Trebaće mu vremena, ne znamo kakav je, ali ja bih jedino tako nešto VOLEO, iako znam da ima boljih rešenja u ovom trenutku.

                        Ne zanima me da Arsenal postane standardan klub koji menja trenere kad stigne.

                        Comment


                        • Torino confirm they “received the offer” from Arsenal for Andrea Belotti, believed to be €65m, “but he is worth more.”

                          The Italy international striker recently signed a new contract, which has a €100m release clause that is valid only for clubs outside of the Peninsula.
                          http://www.football-italia.net/96573...tti-not-enough

                          Comment


                          • Comment


                            • Arsenal nije ponudio 65m eura na nekog tamo ko nije A lista ime.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • http://video.sky.it/sport/calciomerc...ti/v319646.vid
                                Skajsport plus rukovodioc Torina, ne znam sto treba vise. Nije potvrdio da je ta suma u pitanju (a mislim i da nije) ali moguce da je bila ponuda.

                                Comment

                                Working...
                                X