Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A i na leto teško.....osim ako ne bapnete neku preozbiljnu ponudu, što svakako nije Vengerov manir.

    Comment


    • Imamo mi tih veznjaka (Kok, Remzi, Dzaka, El Neni, Kazorla, plus Vilsir), ali posto je Kazorla u godinama i povrijedjen, ne bi me zacudilo da se krene u napad na nekog kreativca...

      Comment


      • Mislim da Venger nece nikoga sad dovoditi. Previse je igraca nagomilao i bez odlazaka neko bi morao mnogo da greje klupu. Ajde da probamo redom da ih klasifikujemo.
        Napadac:Ziru, Velbek, Perez, Sancez
        Ofanzivna trojka: Ozil, Ivobi, Ox, Volkot, Remzi, Vilser(kad se vrati), Kembel(isto na pozajmici)
        Zadnji vezni: Kazorla, Xhaka, Elneni i Kokelan

        Previse je to igraca, i cak da se dovede neka velika zvezda, morao bi neko da se proda. E, sad, koga bi Venger prvog tu prodao?
        Last edited by Dimitrije; 03-01-17, 12:21.

        Comment


        • Po pisanju medija Kazorla na ljeto napusta klub, a bas kao njegova zamjena se spominje Pjanic. Sva ova prica oko Pjanica se vrti za ljetni prijelazni rok.

          Comment


          • To ima smisla, ali zar ne bi trebalo da mu prva zamena bude Vilser? Ili ce njega i Remzija prodavati ili je vreme da zauzmu startne pozicije.

            Comment


            • Nisam u toku -ali zasto bi Juve prodavao Pjanica? Nije se uklopio ili sta?

              Ne pratim ih, nemam pojma, samo pitam. Nije provokacija.
              sigpic

              Comment


              • E na sta smo spali, da mora da se napise da nije provokacija, da neko ne shvati pogresno.

                Mozda bude neki dil tipa aleksis u Juve Pjanic u Arsenal na leto
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Hmmm... Ali mi nisu isti cenovni rang. Aleksis sada bas bas vredi. Ne kazem da je Miralem sica ali bi tu Juve morao i da doplati koji euro.
                  sigpic

                  Comment


                  • Naravno ... uz doplatu.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Ali onda drugo pitanje - sta ce vam Aleksis kada imate Dibalu?

                      I drugo - onda vam trebaju 2 vezna, no?
                      sigpic

                      Comment


                      • Samo što ja ne verujem da ćemo uopšte prodavati Miralema. Još manje u tu trampu, jer ćemo posle opet morati da dovodimo jakog veznog...

                        Comment


                        • Originally posted by Erik View Post
                          Hmmm... Ali mi nisu isti cenovni rang. Aleksis sada bas bas vredi. Ne kazem da je Miralem sica ali bi tu Juve morao i da doplati koji euro.
                          Il da ubaci tu i Higuaina i mi da doplatimo koji euro

                          U svakom slucaju mislim da ostaje i Alexis i Pjanic gde su sad,bar se nadam za prvog
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Erik View Post
                            Ali onda drugo pitanje - sta ce vam Aleksis kada imate Dibalu?

                            I drugo - onda vam trebaju 2 vezna, no?
                            Treba nam Aleksis da igramo klasicnu 4-3-3 formaciju sa napadackim triom Dibalica Iguain Aleksis
                            Ili to ili nista!!!

                            A veznjak svetske klase se mora dovesti. To je cinjenica.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Mislim da bi Aleksis jedino mogao u Celzi, eventualno Siti, sumnjam da ce neko drugi biti u prilici da ga dovede,ako uopste bude odlazio (ne verujem da ce).
                              sigpic

                              Comment


                              • Sanchez ce potpisati ugovor uskoro, Pjanic i Wenger su bili u kontaktu dok je on bio u Lyonu, a sad ako ga je zvao, zvao je da provjeri da li je zadovoljan i ako bi mjenjao klub da li bi dosao u Arsenal.

                                Nema tu neke prevelike filozofije, cisto prvi kontakt da se ostvari, ako ima nekog potencijala za transfer da se odradi nesto na verbalnom nivou. Klasicni Wenger i njegov nacin dovodjenja igraca.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X