Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Arsenal: Szczesny, Sagna, Mertesacker, Koscielny, Vermaelen, Song, Arteta, Ramsey, Walcott, Oxlade-Chamberlain, Van Persie.

    Substitutes: Fabianski, Coquelin, Rosicky, Benayoun, Arshavin, Henry, Park.

    Dobar sastav skroz

    If Robin van Persie scores tonight, he will equal Alan Shearer's record of 20 goals (1994-95) in the opening 22 PL matches
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Originally posted by Gangrena View Post
      Arsenal: Szczesny, Sagna, Mertesacker, Koscielny, Vermaelen, Song, Arteta, Ramsey, Walcott, Oxlade-Chamberlain, Van Persie.

      Substitutes: Fabianski, Coquelin, Rosicky, Benayoun, Arshavin, Henry, Park.

      Dobar sastav skroz
      Nadam se tesnoj pobedi. Kontam da ce Kevin Davies da istuce nase igrace.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Originally posted by Topdzija View Post
        Nadam se tesnoj pobedi. Kontam da ce Kevin Davies da istuce nase igrace.
        Ma kakvi tijesnoj, dobijate vi to rutinski.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Kakva nevera ovo je strasno kad mi masamo onakve sanse dobro smo i 0-0 izvukli i to zahvaljujuci Chris Hoyu sto im nije svirao onaj penal ....
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Moglo je biti 3:0 najmanje. Prvo Ramsey promasio 1 na 1, onda Chamberlain iz malo teze situacije, pa Walcott promasi 1 na 1. Onda V.Persie nije imao srece(pogodio i precku i stativu).
            Sad stvarno ne znam sta da kazem. 4. mesto je sve dalje i dalje.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Da je Persi ono pogodio bio bi najlepsi gol kola svaka cast pojedincima ali igraci kao Walcott ne zasluzuju da budu u timu , kad se samo setim koliko sam ga branio prosle godine ..
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Originally posted by Gangrena View Post
                Da je Persi ono pogodio bio bi najlepsi gol kola svaka cast pojedincima ali igraci kao Walcott ne zasluzuju da budu u timu , kad se samo setim koliko sam ga branio prosle godine ..
                Tako ja sada branim Ramseya. I to iz 2 razloga. Prvo, zato sto mislim da mu treba vremena da stekne iskustvo i da se navikne(ipak mu je ovo prva sezona koju konstantno igra), a drugi razlog je taj sto mislim da mu jako fali Jack Wilshere.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Originally posted by Topdzija View Post
                  Tako ja sada branim Ramseya. I to iz 2 razloga. Prvo, zato sto mislim da mu treba vremena da stekne iskustvo i da se navikne(ipak mu je ovo prva sezona koju konstantno igra), a drugi razlog je taj sto mislim da mu jako fali Jack Wilshere.
                  Bas sad pricam sa ortakom kako je trebalo Rosicki da igra umesto Remzija Jbg Remzija je lepo krenuo prosle godine ali zadnjih nekoliko utakmica covek ne moze da pipne , sredina nam je bila mrtva da nije bilo Artete da proigra RvP nebi lopte dobio mozda je u nekoj krizi decko ali sa ovakvim partijama realno mu nije mesto u prvom timu
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Originally posted by Gangrena View Post
                    Bas sad pricam sa ortakom kako je trebalo Rosicki da igra umesto Remzija Jbg Remzija je lepo krenuo prosle godine ali zadnjih nekoliko utakmica covek ne moze da pipne , sredina nam je bila mrtva da nije bilo Artete da proigra RvP nebi lopte dobio mozda je u nekoj krizi decko ali sa ovakvim partijama realno mu nije mesto u prvom timu
                    Pa i Song u 2012 godini ne igra onako kako zna. Jedan zanimljiv podatak, sinoc smo osvojili prvi bod u PL u 2012 godini.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Samo da kazem da je velika steta sto Wilshere nece moci igrati jos dugo. Mnogo gotivan igrac meni. Nadam se da nece ovo uticati na njegov napredak i usporiti ga.

                      A to sto ste osvojili tek 1 bod u 2012. godini ne mora znaciti nista. Pa za 3 kola sve se moze okrenuti... Do zadnjeg kola ce biti rutavo!
                      Last edited by bracala; 02-02-12, 11:08.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Mislim da je vreme Volkotu da ide,previse losih pasova,mnogi promaseni ziceri iz utakmice u utakmicu...Uzas!
                        СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                        Comment


                        • Metesaker iz utakmice u utakmicu sve bolji. Zajedno sa Kosjelnim i Vermalenom mozemo reci da napokon imamo 3 kvalitetna stopera. Golmani i bekovi su pristojni igraci. Odbrana je napokon zavrsena stvar. Sto se veze tice, i tu je posao pri kraju. Song, Frimpong i Kokelan su i vise nego dovoljni da pokriju poziciju DM. Wilser i Arteta zajedno sa Lensburijem dovoljni su za rotaciju na CM. Problem je naravno u igracima koji razigravaju napad, odnosno AM poziciji. Benajun odlazi ( a i nije nesto ), Rosicki takodje, Remzi je zelen i moramo biti strpljivi sa njim. Bar jos 2 sezone prije nego postane Fabregas, a znam da hoce. Tu je neophodno pojacanje, necu spominjati imena. Krila, odnosno krilni napadaci, s obzirom na nasu formaciju su najbitniji dio tima. Zervinjo i AOC mogu odgovoriti zadatku. Mijaci ce biti solidna rezerva jos neko vrijeme. Arsavin odlazi. Volkot mora da ide, jer prima platu prvotimca, a ne zasluzuje da bude u prvih 11. Ne vjerujem da ce ikada biti na tom nivou. Takvi igraci samo slabe sto su stariji. Dakle, tu nam treba bar jedno veliko pojacanje. Ko ? Nemam pojma. I na kraju napadac, odnosno SS, s obzirom na ponasanje RvPa na terenu. Pitanje je da li ce neko doci. Ako ne dzaba, onda nece. Doci ce nam Dzoel Kembel sa pozajmice, dobiti dozvolu. Mozda i Velu vratimo. Samak ce otici, Bentner se nece vracati. Pojma nemam sta ce biti sa Parkom. Dugorocno gledano, ovako stoje stvari.
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • Nesto se spominjalo da ce Ox na AMC dok ce Teo i Zervinjo ostati ovako kako jesu (kad se zavrsi AKC ) sad problem jesu ugovori tojest Persi ,Song i Teo ulaze u zadnju godinu ugovora .RVP je jos prosle godine govorio kako produzetak ugovora zavisi od igraca koje Wenger bude doveo a kako je krenulo bogme crno nam se pise , Volkot je trazio povecanje plate na 85k sto mi je cist nonsence al ajde dok se za Song-a nista ne zna spominjao se neki prelazak u Barsu prosle godine ali on licno nista nije pricao medijima tako da ako je prosla sezona bila teska sto se tice igraca koji su nas napustili mogu tek zamisliti kako ce biti posle ove godine pogotovo ako se ne kvalifikujemo za LS ;)
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Nekoliko zanimljivih podataka sa twittera

                              Alex Oxlade-Chamberlain has created a chance every 31 minutes for Arsenal in the league, Gareth Bale creates a chance every 32 minutes...
                              If selected, Tomas Rosicky will be making his 150th Arsenal appearance. Johan Djourou awaits his 150th club career appearance.
                              za tebe Ves
                              Aaron Ramsey has created more chances in open play (43) than any other player in the Arsenal squad. RvP is 2nd with 32.
                              Andre Santos is 5th for tackles won (24 in 8 games) in the squad even though he's been injured for months. Extremely underrated.
                              Last edited by Lord Gangarić; 03-02-12, 12:54.
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Sto za mene ?
                                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                                Comment

                                Working...
                                X