Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Valjda ce ga povrede malo zaobici, i nadam se da je radio na ravnotezi.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Evo kaze engleska zuta stampa da Alegri zeli da zamijeni Vengera
      sigpic

      Comment


      • Moramo prvo Akija da pitamo da li po njemu i Alegri igra antifudbal , ako jeste tako onda ne može
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Alegri bi se lagano snasao i bio bi top izbor. Uostalom svi italijanski top treneri se lako snalaze u EPL-u zbog uzasnog kvaliteta odbrane. Ranijeri i Konte najbolji skorasnji primeri. Cak i Macariju solidno ide.
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Lako je Konteu dobio sampionski tim, ja mogu u zivot da se kladim da Konteu sad kad bi dao naprimer Liverpulov roster da ne bi bio ni u top5.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Sampionski tim Bio bi prvi i sa Liverpulom.
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Bio bi ja zadovoljan Alegrijem.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • To je to , pregovori mogu da počnu
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Ne zelim Talijana jer mi se ne gleda njihov antifudbal. Bio bi zadovoljan onim plavusanom iz Bournemoutha. Svidja mi se kako igraju.

                    Comment


                    • Jesu za tebe i Ranijeri, Konte i Anceloti anti-fudbal treneri?
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment




                      • Obavezno pogledati!

                        Comment


                        • Originally posted by bici View Post
                          Jesu za tebe i Ranijeri, Konte i Anceloti anti-fudbal treneri?
                          Konte jeste. Anceloti nije ali je los trener. Za Ranierija ne znam sta reci.

                          Comment


                          • Originally posted by Samuraj View Post
                            Konte jeste. Anceloti nije ali je los trener. Za Ranierija ne znam sta reci.


                            Deder prijatelju sedi odmori, mora da si nesto tesko radio na danasnji dan. I Wenger je anti-fudbal, kruzi mu ekipa oko 16m do iznemoglosti, konstatno se usere kad dodje februar, seratorski karakter usadjuje ekipi tj bezmudost... da ne duzim.

                            Comment


                            • Covjeku je upitna titula u Bundesligi sa Bayernom. Nista vise ne trebam reci.

                              Comment


                              • Cuj upitna, nikad lakse je nece osvojit

                                Comment

                                Working...
                                X