Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Ja opet kazem, kad je Arsenal izgubio ili igrao nerjeseno tekmu u kojoj je Mesut Ozil igra fenomenalno?


    Alexis igra 90% tekmi fenomenalno, ali Arsenal ne pobjedjuje 90% tekmi.
    A tih 10% kada ne igra dobro, svoju losu partiju nadomescuje trudom. Ozil i kada ga ne ide ne pokazuje ni zelju, a o trudu da ne govorimo, tako da Alexis uvek iznad Ozila.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Originally posted by Prince View Post
      Avatar u inat gajiteljima mrznje prema najboljoj desetki sveta


      Originally posted by maliajnstajn View Post
      Ozil>Sanchez u svako doba dana i svako doba noci.

      Comment


      • Sve u svemu je dokazana poenta da bez jakog spica i rezervnog plana nema titule. I prije nego su dosli losi rezultati igra je bila losa.

        Comment


        • Originally posted by goku View Post

          Oduvek si Gojko imao ukusa za lepe devojke

          Comment


          • Originally posted by Prince View Post
            Oduvek si Gojko imao ukusa za lepe devojke
            Slazem se. Samo nam ime fali.

            Prodat Ozila i dovest Payeta bi bio dobar posao.

            Comment


            • Jurgen Klopp (2015): "Nobody wants Mesut Özil when he plays, everybody needs him when he doesn't"

              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Ozil je vanserijski majstor, prođu i decenije da se takav igrač ne pojavi, ali ja bih njega prodao na ljeto za zahvalnu ponudu i kupio kakav ekvivalent Alexisu tipa Antoana za te pare i digao čileancu platu da potpiše taj novi ugovor. Gurnuti Džeka na Ozilovu poziciju, dovesti nekog povoljnog da mu bude konkurencija i igrati fudbal. Ovo bih uradio iz nekoliko razloga, a onaj najbitniji je taj što iznova taktika ekipe podilazi jednom igraču, a da taj igrač nije 100% posvećen klubu, kao što je to bio slučaj i sa Fabregasom.

                Otud mi nemamo ni plan B. Ne možete imati plan B kad vam dinamika zavisi od jednog igrača! Nije tačna ona teorija da kad ekipa igra loše i Mesut igra loše, već je obrnuto! Kad Mesut igra loše cijeli tim igra loše. Santi kad je tu, on to blago nadomjesti, ali ne uvijek. E sad, da mi imamo još jednog tipa Kazorla ( čitaj: kad Xhaka sazrije, Jack? dogodine ), onda ne samo da igra tima ne bi toliko trpila zbog neraspoloženog Ozila, već bi i sam Ozil igrao rasterećenije i samim tim bolje. Mustafi recimo nosi taj psihološki momenat, s tim da, naravno, on ne utiče u nekoj znatnoj mjeri na dinamiku igre.
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Inace ja bi prije igrao s Perom nego sa Gabrielom.

                  Gabriel na stoperu se pogubi.

                  Pera je smiren tip.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Inace ja bi prije igrao s Perom nego sa Gabrielom.

                    Gabriel na stoperu se pogubi.

                    Pera je smiren tip.
                    Slazem se za Gabriela,al mozda pre i Hodling,koji samo zbog godina mozda i ne dobija dovoljno minuta,Per je i onako previse spor bio,a kamoli sad posle pazue,plus eksplozivnosti bez,i takmi u nogama,da makar odradjuje neke minute za drugi tim,al nisam upoznat,verovatno sam Steve Bould moze komotno umesto njega
                    Gabriel bas previse pogubljen na CB cak na desnom beku je bio ok,,malo manje odgovornosti ima,pa bezopasni po Ceha ,koji takodje bi mogao malo na klupu,al naravno da nece..
                    Mustafi fali vise nego bilo ko,on i Koss bili pravi lideri,zjbte Mesutka,i Alexisa,Koselni je vodja
                    sigpic

                    Comment


                    • Treba nama jedna vrsta Gatuza. Kokelan kolje slicno kao on, ali nema tu drskost da jednostavno pokaze m.uda da prebije i protivnika i svoje kada vidi da se vuku po terenu.

                      Comment


                      • Originally posted by Prince View Post
                        Oduvek si Gojko imao ukusa za lepe devojke
                        Hvala Princoni, manji kompliment od tebe nisam ni očekivao.

                        Originally posted by Samuraj View Post
                        Slazem se. Samo nam ime fali.
                        Cheryl Cole, bivša supruga Ešli Kola, poznatijeg kao Juda.

                        Comment


                        • Originally posted by goku View Post
                          Cheryl Cole, bivša supruga Ešli Kola, poznatijeg kao Juda.
                          U mladjim danima je bas ekstra bila. Sada je malo pala ali i dalje je dobra.


                          Draxler izgleda prelazi u PSG. Dobra stvar jer nam ne trebaju polovnjaci u timu.

                          Comment


                          • "Moja karijera neće trajati zauvijek i cilj mi je da budem jedan od najboljih igrača u svijetu. Želim raditi najbolje što mogu i biti profesionalan do kraja moje karijere." - rekao je Alexis Sanchez.
                            "Dosta uživam u fudbalu, uvijek sam želio biti jedan od najboljih fudbalera u svijetu i govorim to otkako sam bio dječak. Usporit ću kada odem u mirovinu, ali do tada ću nastaviti ovako. Samo se trudim da treniram dobro, spavam dobro i budem profesionalan u mom poslu. Tu nema previše tajni."
                            Spavas li mirno Mesute Ozilu?
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Comment


                              • Danas samo pobeda dolazi u obzir, red je da Ozil proigra.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X