Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Suarez dao jebeni interviju da hoce da ide u Arsenal, ogroman hype.

    Vardy se predomislio u zadnjem trenutku, vidimo kako mu je ta odluka pomogla u zivotu.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Suarez dao jebeni interviju da hoce da ide u Arsenal, ogroman hype.

      Vardy se predomislio u zadnjem trenutku, vidimo kako mu je ta odluka pomogla u zivotu.
      Jeste, a sta je sa Ronaldom, Ibrahimovicem i hiljadu njih...ah sto volite da pricate bajke...

      Comment


      • Ako nas je nesto Trump naucio, a to je da su mediji postali najobicnije sranje.

        Meni je recimo zanimljivo taman kad je Arsenal usao ponovo u formu pojavljuju se ovi svi naslovi i dominiraju vjesti o dva najbolja igraca Arsenala.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Ako nas je nesto Trump naucio, a to je da su mediji postali najobicnije sranje.

          Meni je recimo zanimljivo taman kad je Arsenal usao ponovo u formu pojavljuju se ovi svi naslovi i dominiraju vjesti o dva najbolja igraca Arsenala.
          Slazem se tobom u potpunosti, ali samo si verovao medijima kad je trebalo za Arsenal, ali sad ne. Mislim da se razumemo ne treba verovati medijima u opste.

          Comment


          • Kad je povoljno za mene ja cu uvijek propagirati to sto oni seru, pa makar bilo i lazno, to je osnova brendiranja. Ne zali se na dobar publicitet, odgovaraj na los publicitet i kreiraj jos publiciteta, te ugusi onaj negativni sa pozitivnim.

            Covjek koji je predvidio Trumpa prije godinu dana, sigurno ne vjeruje medijima sta god oni pisali
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Dobra vest je da je Belerinova povreda prošlost i ima sanse vec protiv Stoka da se nadje u timu. Fali nam fles itekako po toj desnoj strani nemamo adekvatnu zamenu.

              Comment


              • Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Ako nas je nesto Trump naucio, a to je da su mediji postali najobicnije sranje.
                  Hvala Trampu na tome. Bili smo slijepi dok se nije Trump pojavio.

                  Comment


                  • Comment


                    • Pozdrav,odavno me nije bilo na forumu.Mislim da ce utakmice protiv Evertona i Sitija u gostima biti veoma zanimljive po pitanju mentaliteta same ekipe.U ovoj ekipi vidim dosta pozitivnih stvari,pocevsi od zajednistva,samog igrackog kvaliteta,raznovrsnosti u samom igrackom kadru,sto omogucava cesto rotiranje ekipe,i zbog toga nemamo toliko povreda kao proslih sezona,i jos jedna veoma bitna stvar razlika u kvalitetu izmedju klupe i prvih 11 nije prevelika,To jest povredi se Cazorla uleti Granit na primer.Mislim da nas indetitet u ovom trenutku predstavlja Aleksis Sancez,mislim da konacno u nasem timu imamo igraca koji se ne plasi nicega,od koga mnogo toga zavisi,on daje primer drugima na terenu a bogami i van njega,igrac je svetske klase a na terenu svaku utakmicu igra kao da mu je poslednja,nikada ne odustaje i tako se pruza primer i daje inspiracija ostalima,manje price vise delovanja na samom terenu,vidim njegov uticaj u ekipi posebno kod mladjih igraca,tipa Ox koji je do sada u ovoj sezoni dao 6 golova,koji je javno priznao da se ugleda na Aleksisa,to jest to je ono budi inspiracija primerom,Aleksis je mnogo vise od igraca svetske klase,i sta vam to govori kad vas najbolji igrac daje 110 procenata sebe u svakoj utakmici,da morate da ga pratte ili ispadate iz ekipe,morate da dajete sve od sebe u svakoj utakmici,naravno poruku ne ukapiraju svi ali vas klupa otrezni.Imam ja dosta toga da kazem ,pisacu o ekipi u narednim danima ima dosta materijala,i mislim da su ovakve analize vode u konverzacije koje su bolje od klinackih prepucavanja,koje cesto vidimo na ovom forumu.

                      Comment


                      • Ocekivan sastav liše Remzike

                        Comment


                        • Napokon lideri, makar jedan dan. Počinje ludnica sa duplim kolima, a ne zna se ko je raspucaniji sto svakako raduje. Očekujem da dobijemo i everton za 3 dana u losoj su formi a ona na etihadu sta bude...

                          Comment


                          • Everton ćete poderati samo tako.

                            Comment


                            • Petr Čech od 2011/2012 godine u Premier Ligi branio je 12 penala i ni jednom nije sačuvao mrežu.
                              Mustafi 3 nedelje van terena...
                              Last edited by krele90; 10-12-16, 18:52.

                              Comment


                              • Dobro je ako je samo 3 nedelje.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X