Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Akane de nam reci nesto o ovoj situaciji sa Alexisom.

    Wenger vristi da ako bude igrao da je to samoubistvo, a ova budala jos i trenira punim kapacitetom, a ima malk puknice zadnje loze.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Da se ja pitam nesto ovog momenta bi prodao Sanceza i doveo Grizmana kao zamenu.

      Comment


      • Sanchez ce igrati i rizikuje 6 mjeseci pauze. Kakav retard
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Sanchez ce igrati i rizikuje 6 mjeseci pauze. Kakav retard
          Sancez je to,nije neko staklo od igraca tipa Ramzi,Jack,Welbek,Ziru itd.itd znas i sam za zelju da igra za Cile,ne verujem da moze nesto dugomesecna povreda,samo nemojte me citirati za par dana ovo
          Naravno da sam protiv igranja,al iznenadjen nisam nimalo

          ....
          Last edited by Jack; 14-11-16, 18:28.
          sigpic

          Comment


          • Njemu platu isplacuje Arsenal, Wenger je trazio da se on vrati, ovi su to odbili. Cak nisu ni poslali snimke misica Arsenalovim doktorima.

            Ko god da je, ako pukne zadnja loza, to je 3 mjeseca rehabilitacije najmanje, a uvijek nastane komplikacija.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Wenger je sef i tim je veci od bilo kog pojedinca i ako je to tako kao sto ti kazes mora ga zestoko kazniti inace nije pravi trener...
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Meni je nejasno kako cuk ne shvata da ga to moze izbacit sa terena iha ha...

                Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Njemu platu isplacuje Arsenal, Wenger je trazio da se on vrati, ovi su to odbili. Cak nisu ni poslali snimke misica Arsenalovim doktorima.

                  Ko god da je, ako pukne zadnja loza, to je 3 mjeseca rehabilitacije najmanje, a uvijek nastane komplikacija.
                  Istina je da mu platu isplacuje Arsenal ali igrati za reprezentaciju je nesto posebno. Bas se vidi da covjek voli svoju zemlju. Ne cude one pobjede Cilea protiv Argentine ni najmanje kad vidis odnost prema drzavnom dresu.

                  A onda pogledas igrace sa nasih prostora i kako im dolazak na okupljanje reprezentacije dodje kao odmor od klupskih obaveza. Zato i nema rezultata.

                  Comment


                  • Sanchez katastrofa u najavi, pocinje za Chile
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Sančez je pokidao sinoć ali pokidao . Kako prenose mediji nije povređen uopšte , navodno je bilo malo istegnuće videćemo kad se vrati .
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Zivotinjski odigrao, pratio sam malo, nema neke naznake da je povrjedjen, ali opet nosio je steznik oko te noge.

                        Pitanje je sta ce oni nasi strucnjaci naci. Ja nesto sumnjam da ce igrati protiv Uniteda, posebno ako ima i malu povredu, ja bi ga ostavio da odmori. Bolje ga izgubit 2-3 tekme, nego 12.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Ako je malo istegnuće zadnje lože dosta mu je i nedelju dana pauze, ali sve zavisi šta je u pitanju videćemo kad dođe u London.

                          Sent from my HUAWEI Y625-U21 using Tapatalk
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • http://m.corrieredellosport.it/notiz...ri_su_paredes/
                            Nisam ga pratio ali cuo sam za njega...jeste da je rano za transfere mada CDS nije neozbiljan list

                            Comment




                            • ...
                              ....
                              ...
                              ....
                              Last edited by Jack; 16-11-16, 18:31.
                              sigpic

                              Comment


                              • Белерин аут 4 недели. Би сакал сега да го видам Дебуши,но знаејќи го стариот,Џенкинсон ќе игра.

                                Comment

                                Working...
                                X