Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moje licno misljenje je da je za sve lose sto se desava Arsenalu kako ove,tako i u ranijim sezonama tamo od 2007,kriv jedan odlazak iz kluba.Ne igraca,vec potpredsednika-Dejvida Dina.

    Od tog trenutka sve pada nizbrdo,i naravno da smo morali da dodjemo do ovoga,suocavanja sa gotovo izvesnim neucescem u Ligi sampiona naredne sezone.To bi bio(ce biti) uzasan udarac,ne samo zato sto bismo izgubili 20ak milki koje donosi ucesce u najelitnijem evropskom takmicenju,vec i zato sto bi neki ljudi poceli da nas porede sa Liverpulom(:S)

    Od Dinovog odlaska,ova uprava primorava Wengera na ovu suludu transfer politiku.Kupovati samo ako se proda ,i jos zaraditi na tome.Arsen je taj posao stvarno odlicno obavio,naravno da nisam zadovoljan sa rezultatima,ali sam siguran da bi sa Murinjom sad bili na nekom 15om mestu.

    Sto je jos ludje,imam utisak da bi se mi sada klali sa plavim i crvenim ljanosima za titulu,samo da on nije kupovao u poslednjim stotinkama avgusta,i da imamo bar jednog zdravog beka.Nedostatak istog je i rezultovao ovom velicanstvenom serijom od 3 poraza za redom.
    Last edited by dart gunner; 26-01-12, 15:47.

    Comment


    • Dobrodosao ti nama nazad
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Hvala,bolje vas nasao

        Comment


        • Paris Saint-Germain are very keen on Theo Walcott as are Juventus where coach Antonio Conte has been a long-term admirer. (Daily Mail)
          I Sagna danas odradio prvi trening sa ekipom mozda zaigra protiv Aston Vile
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • " Laurent Koscielny - read that he has highest tackle success rate in the league at 93%. Well done Laurent! "

            Wolkot; Arsenal - PSG
            Hazard; Lil - Arsenal ,
            pa da pijemo.....
            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

            Comment




            • Prepoznajete naseg klinca ?
              Last edited by Lord Gangarić; 26-01-12, 22:23.
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Originally posted by Gangrena View Post


                Prepoznajete naseg klinca ?
                Znaci uopste mi niko ne pada na pamet. Nemam pojma ko bi to mogao da bude.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Walcott?

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Walcott?
                    Walcott nije ponikao u Arsenalu... tako da ne verujem


                    Da nije Ashley Cole?
                    sigpic

                    Comment


                    • Ovaj dres je sa samog pocetka 21. veka, Toni Adams na samom kraju karijere. Tad je Esli imao 20 godina. Ovo je neko mladji ako se ne varam.

                      Comment


                      • Originally posted by Bogi View Post
                        Ovaj dres je sa samog pocetka 21. veka, Toni Adams na samom kraju karijere. Tad je Esli imao 20 godina. Ovo je neko mladji ako se ne varam.
                        Tako je i meni delovalo, ali sam se ponadao da je Tony Adams uvek bio star i da je dres s pocetka devedesetih...
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Tony_G View Post
                          Walcott nije ponikao u Arsenalu... tako da ne verujem


                          Da nije Ashley Cole?
                          Znam da nije ponikao,ali pretpostavljam da navija za Arsenal od malena...a i lici mi nekako

                          Comment


                          • Da i ja okusam srecu u ovom kvizu,meni ovaj decarac lici na K. Gibsa,a da se ogradim nemam pojma bubnuo sam onako na prvu
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Originally posted by manda View Post
                              Da i ja okusam srecu u ovom kvizu,meni ovaj decarac lici na K. Gibsa,a da se ogradim nemam pojma bubnuo sam onako na prvu
                              I meni najvise lici na K.Gibbsa, ali ovaj mali ima vecu glavu.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Onaj mali Yennaris mozda?

                                Comment

                                Working...
                                X