Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Slavilo se crveni Xhake, evo vam Coqelan i genijalnost kada treba napasti.
    Zasto bi defanzivni vezni bio kriv za to sto ekipa nije dala gol?

    Comment


    • Zato sto kad igras protiv bunkera moras imati covjeka pozadi koji ce da djeli prave pasove. Ne moze prvom do sebe, na 3 metra, pa on da povuce.

      Uzmes igraca od pozadi ti posalje loptu naprijed u opasniju zonu, a ne u stranu. Coqelan sve sto zna jest poslat pas u stranu, a nije ni Elneny nista bolji. Protiv napadacke ekipe, nema problema, protiv bunkera, isto ko da igraju za njih, daju im vremena da se namjeste i onda se mozes slikat da ces dat go.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Nema to veze sa zadatkom defanzivnog veznog. Ovde je pobeda ispustena zbog povrede Santija.

        Comment


        • Toliko sam siguran bio da ce biti sranja na ovoj tekmi, da sam kapitensku na fantaziju dao Lukaku-u

          Al nebitno, neporezeni smo, idemo dalje. Nadam se da se Olivije vraca, danas bi on mozda i promjenio nesto.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by Prince View Post
            Zasto bi defanzivni vezni bio kriv za to sto ekipa nije dala gol?
            Zbog tempa igre...

            Comment


            • Nije ovo nebitno. Prvo te pobedi Liverpul kod kuce, sada opet prospes bodove kod kuce, ne valja to.

              Comment


              • Ma samo da mi u derbija igramo dobro i da ne prosipamo bodove ovo se desi svakome. Ja nisam gledao tako da necu previse da komentarisem i pametujem ali pribojavao sam se, ne mozes sa Sancezom kroz takvu guzvu na sredini nista.

                Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Toliko sam siguran bio da ce biti sranja na ovoj tekmi, da sam kapitensku na fantaziju dao Lukaku-u

                  Al nebitno, neporezeni smo, idemo dalje. Nadam se da se Olivije vraca, danas bi on mozda i promjenio nesto.
                  Aki Brate kako je ovo nebitna utakmica? Pa na ovakvim utakmicama se uzima titula.

                  Comment


                  • Ne mozes jebiga svaku pobjedit.

                    Svako 3 dana se igra, ocekivano je da se negdje poklekne, nije ovo miki maus liga ko u ostatku svijeta.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment




                    • Zadnji vezni igra desetku i preklapa se sa svojim partnerom u sredini.

                      Kosenli igra zadnjeg veznog.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Znaš onaj fazon kad na silu hoće da okrivi Kokelana da je kriv ali ni sam više ne veruje u to
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Aki mesecima pokusava na forumu da objasni znacaj igranja Dzake i kontrolora tempa, ali ne upija ostatak foruma tu pricu

                          Salim se, u pravu je Aki, Kokelan jednostavno nema funkciju u napadu, doda najblizem do sebe i tera igrace da menjaju svoje pozicije da bi izneli loptu. U Pepovom sistemu, a vi igrate nesto slicno tome, pozicioniranje je najbitnije u prve 2/3 terena. Kokelan moze da igra protiv jacih ekipa kada se igra na kontre, ali u 4-2-3-1 on ne sme da igra. A problem je sto kada se vrati Dzaka posle suspenzije, mislim da ce Kokelan nastaviti da igra prvu postavu.

                          Comment


                          • Ja sam 100 puta rekao nista ja protiv Kokelana nemam. Ono sto on zna da radi, radi ekstra, ali ono sto on ne zna da radi je problem, a kada ga uporedis sa Xhakom koji ono sto Coq radi moze da radi priblizno dobro, ali ono sto Coq ne zna da radi, Xhaka to moze da radi na nivou svjetske klase.

                            Kreiranje tempa utakmice je nesto kljucno u 4-2-3-1, 4-3-3 formacijama, posebno kada igras sa loptom na zemlji i sa dominantnijim posjedom. Vidjeli smo prosle sezone, protiv jacih timova, kada prebaci Wenger na 4-1-4-1, gdje ima ovog cistaca u vidu Coqelana i 2 srednja vezna koji su motori kontre i krila koja otvaraju prostor, nije ti potreban fudbaler koji ce ti kontrolisati tempo, jer ces vjerovatno prepustiti posjed i onda ga upiti, pa krenuti u protudar. Za ovaj stil koji mi igramo protiv ovih buranija ekipa koje se brane dva defanzivna veznjaka koja nemaju kreativnosti da probiju pasom od pozadi, nemaju mjesta u ekipi. Tako je jednostavno.

                            Eh sada da igramo protiv Bayerna ili Barcelone, Coq uvijek u ekipi, ali protiv buranija, jok.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Kada ga uporedis sa Xhakom koji ono sto Coq radi moze da radi priblizno dobro, ali ono sto Coq ne zna da radi, Xhaka to moze da radi na nivou svjetske klase.
                              Poenta svega.

                              Comment


                              • Ja ću vama još jednom da kažem . Kokelanov zadatak kao DM jeste da doda najbližem kreativnom igraču nema on šta da iznosi lopte . Kada u ekipi imaš Santija i Ozila ti nemaš šta da tražiš da kreiraš i da izmišljaš toplu vodu . Prosto on je veze između odbrane i napada i tu je da pomogne štoperima i da bude tu kod iznošenja lopte do kreativaca i da obavlja defanzivne zadatke . Igramo formaciju gde imamo 2 centralna vezna i jednog AMC-a , tako da ne mogu ta dva centralna biti obadvojica kreatori i plejmejkeri . Vi to morate da razumete .

                                Evo vam primer Buskec u Barseloni , koliko on iznosi lopte i šta radi obratite malo pažnju . Drugi primer ti je famozni vezni red Liverpula gde je bio Maskerano i majstor Alonso . Vi ljudi morate da razumete da fudbal nije PES gde ćeš krljati samo kreativne igrače i da je ovu utakmicu Elneny bio taj plejmejker koji je trebao da iznosi lopte napred a ne Kokelan. Da je Xhaka mogao da igra igrao bi umesto Elnenija to sam siguran ali bili smo ograničeni nismo imali bolje i to je to . Možete vi dečka da mrzite koliko hoćete on je svoj posao odradio , zakazali su drugi faktori .
                                Last edited by Lord Gangarić; 22-10-16, 22:23.
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X