Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Arsenal View Post
    Meni je samo zao navijaca koji vole Arsenal koji dodju na utakmicu i gledaju kako njihov tim gubi ili igra nereseno.A pre nekoliko godina smo vazili za ekipu koja je sposobna da osvaja trofeje a sad u kojoj se situaciji Arsenal nalazi pa to je stvarno sramota.Ne kupuju se kvalitetni igraci vec neki otpadak a za kvalitetne klub nema para a niko od takvih fudbalera nece da dodje vise vole da odu u Siti,Junajted,Real,Barsu ili u timove koji osvajaju trofeje.Sto se mene tice moze i u paketu sa njim Wenger,Samak,Kosjelni itd.
    Koscielny je jedan od najboljih ove sezone.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Arsene Wenger lined up to become the next Real Madrid coach this summer

      Spoiler



      Real Madrid are said to be looking to find an appropriate replacement for current boss Jose Mourinho this summer and have pin pointed Arsene Wenger as the man to do it after failing to lure the Wenger in 2009

      The La Liga giants have two man short list and the Arsenal man would be the preferred option to Germany coach Joachim Low due to his lack of experience in club football.

      The German national coach Low has very little top level club experience, indeed other than a two year stint at Stuttgart in the late 90s and a season in Turkey with Fenerbache the former Freiburg midfielder has barely made an impact in the club game but has flourished as a national team coach.

      Arsene Wenger may well feel his time at Arsenal is up as things seem to get tougher each day and it could well become a seventh year without any silverware, the Gunners may be happy to let Wenger go and start afresh in thier search for silverware next season.

      Reports in the Daily Mail say Mourinho has reacted badly to recent abuse from his own fans after news of a row between him and vice-captain Sergio Ramos and also had a run in with Club Captain Iker Casillas.

      The former Inter boss is not liked in Spain and has come in for alot stick from the Spanish media with the way he has Real Madrid playing and this has led many to believe his days as Real Madrid boss are numbered.

      Arsene Wenger may be deemed the perfect man to take over at the Spanish side as they look to bring in an experienced boss who will come in and get the team playing good footall instead of counter attacking football in every game.

      Real Madrid sit top of La Liga but have lost to their arch rivals in both La Liga and Copa del Rey action this season and have had a number of refereeing decisions go their way this season.


      Ajde da je jedini sajt da pise nego je deseti od jutros , sta sve necu procitati
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Treba ove novinare na robiju slati zbog ovakvih vijesti!
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Najgore je sto jednoj budali sine tako fensi ideja pa njih 20 kopira i eto ti glavna vest dana ,nekad me sramota sto sam u istoj struci ....
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Originally posted by Gangrena View Post
            Najgore je sto jednoj budali sine tako fensi ideja pa njih 20 kopira i eto ti glavna vest dana ,nekad me sramota sto sam u istoj struci ....
            Nasmrcu se OHO ljepila i pisu clanke...

            Samo da znas ako ti o meni jednog dana, kada postanem slavan, budes sklapao slicna sranja, izderacu te.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Originally posted by Gangrena View Post
              Arsene Wenger lined up to become the next Real Madrid coach this summer

              Spoiler



              Real Madrid are said to be looking to find an appropriate replacement for current boss Jose Mourinho this summer and have pin pointed Arsene Wenger as the man to do it after failing to lure the Wenger in 2009

              The La Liga giants have two man short list and the Arsenal man would be the preferred option to Germany coach Joachim Low due to his lack of experience in club football.

              The German national coach Low has very little top level club experience, indeed other than a two year stint at Stuttgart in the late 90s and a season in Turkey with Fenerbache the former Freiburg midfielder has barely made an impact in the club game but has flourished as a national team coach.

              Arsene Wenger may well feel his time at Arsenal is up as things seem to get tougher each day and it could well become a seventh year without any silverware, the Gunners may be happy to let Wenger go and start afresh in thier search for silverware next season.

              Reports in the Daily Mail say Mourinho has reacted badly to recent abuse from his own fans after news of a row between him and vice-captain Sergio Ramos and also had a run in with Club Captain Iker Casillas.

              The former Inter boss is not liked in Spain and has come in for alot stick from the Spanish media with the way he has Real Madrid playing and this has led many to believe his days as Real Madrid boss are numbered.

              Arsene Wenger may be deemed the perfect man to take over at the Spanish side as they look to bring in an experienced boss who will come in and get the team playing good footall instead of counter attacking football in every game.

              Real Madrid sit top of La Liga but have lost to their arch rivals in both La Liga and Copa del Rey action this season and have had a number of refereeing decisions go their way this season.




              Ajde da je jedini sajt da pise nego je deseti od jutros , sta sve necu procitati
              Mi njima Wengera, oni nama Mourinha.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Originally posted by Topdzija View Post
                Mi njima Wengera, oni nama Mourinha.
                S konja na magarca .
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Dzabe se zanosimo ...

                  Nego Arteta ce biti spreman protiv Aston Vile da barem pokusamo taj kup da osvojimo ako nista
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Originally posted by Gangrena View Post
                    Dzabe se zanosimo ...

                    Nego Arteta ce biti spreman protiv Aston Vile da barem pokusamo taj kup da osvojimo ako nista
                    samo mi nije jasno sta se desilo posle ona 2 poraza,a tako smo prasili tur protivnicima i samo odjedno ka bumm nema nas nigde protiv fulama 2 poluvreme katastrofa,a protiv swonsija to je prica za sebe,pa pomislim da nije doslo do nekog zasicenja medju igracima kad 6 god nisi nista osvojio,a vec se uveliko prica da nam glavni igraci i ne razmisljaju da produze ugovor

                    Comment


                    • Originally posted by ledeni 80 View Post
                      samo mi nije jasno sta se desilo posle ona 2 poraza,a tako smo prasili tur protivnicima i samo odjedno ka bumm nema nas nigde protiv fulama 2 poluvreme katastrofa,a protiv swonsija to je prica za sebe,pa pomislim da nije doslo do nekog zasicenja medju igracima kad 6 god nisi nista osvojio,a vec se uveliko prica da nam glavni igraci i ne razmisljaju da produze ugovor
                      Dosli smo sebi malo protiv Mancestera jbg brate malo je nerealno ocekivati nesto ove sezone pogotovo posle prodaje Fabregasa,Nasrija i Klisija pa tek ovih debilskih povreda Kad bi se nekako dokopali LS pa da sledece godine uradimo neku rekonstrukciju tima :S
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Originally posted by Gangrena View Post
                        Dosli smo sebi malo protiv Mancestera jbg brate malo je nerealno ocekivati nesto ove sezone pogotovo posle prodaje Fabregasa,Nasrija i Klisija pa tek ovih debilskih povreda Kad bi se nekako dokopali LS pa da sledece godine uradimo neku rekonstrukciju tima :S
                        arsavina treba prodati on od prosle sezone nema blage veze sa igrom al napomenucu jos 1 ovo POVREDE SU NAS UNAKAZILE poslednjih sezona,a treba da ostavimo ovaj tim i sa tim da ga osveziti sa nekim igracima u napadu i sredini terena,jer od shamaka od ove sezone nema boze pomozi,a van persi ne moze sve sam,walcott u poslednje vreme ocajan nego dobar,a sto se tice odbrane zadnju su neki poedinci odigrali perfektno,a neki kao mertezaker uzas,al sto mi je najbitnije resili smo status golmana (nadam se)

                        Comment


                        • Najgora stvar sad sto Persiju,Volkotu i Songu istice ugovor za manje od godinu dana tako da bi mogli ladno da ostanemo bez njih Volkot i ajde nekako ali ako odu Song i Persi jeba*i smo jeza u ledja
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Originally posted by Gangrena View Post
                            Najgora stvar sad sto Persiju,Volkotu i Songu istice ugovor za manje od godinu dana tako da bi mogli ladno da ostanemo bez njih Volkota i ajde nekako ali ako odu Song i Persi jeba*i smo jeza u ledja
                            to ti ja i pricam jbt 7 god bez trofeja ja nzm o cemu ovi vlasnici razmisljaju,al kako sam svatio arsenal je obdaniste za djecu

                            Comment


                            • Ljudi uzimaju pare zabole ih polni organ za trofeje
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Originally posted by Gangrena View Post
                                Ljudi uzimaju pare zabole ih polni organ za trofeje
                                njih briga sto ce nama da izrastu rogovi

                                Comment

                                Working...
                                X