Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svaki od njih ima svoje prednosti i mane. Defanzivno je Coq bolji tu nema dileme ali ofanzivno je Xhaka mnogo kreativniji i opasniji, i ima odlican pas. Mada Coq prilicno napreduje u svojim odigravanjima ove sezone. Treba imati i jendog i drugog u timu. Neverovatno, ali izgleda su nam ovi bjelokapici mnogo toga dobrog doneli u tim pre svega Mustafa koji sa Kosom cini najstabilniji tandem u ligi.

    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

    Comment


    • Ja ne znam otkad to mi igrace u ovoj temi nazivamo bjelokapicima, cetnicima, ustasama, nacistima, gejevima, vegetarijancima il kako vec? Mislim da se to ranije kaznjavalo, al vidim da vise ne, jer vi to uveliko upraznjavate...
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Sto bi bio neko kaznjen, zbog reci "bjelokapic" !? Covece...

        Comment


        • Originally posted by goku View Post
          Jel se zezate ili ne shvatate? Džaka je šiptar, oni nose bele kape, znači Gang ga sasvim opravdano zove "belokapić".
          Zna on dobro Goxe šta znači belokapić nego vidiš da dečko hoće da me navuče na finjaka kako bi fasovao ban.

          Originally posted by Arsène Wenger lično View Post
          Ja ne znam otkad to mi igrace u ovoj temi nazivamo bjelokapicima, cetnicima, ustasama, nacistima, gejevima, vegetarijancima il kako vec? Mislim da se to ranije kaznjavalo, al vidim da vise ne, jer vi to uveliko upraznjavate...
          Belokapić nije nikakva uvreda niti ima ikakve veze sa boldovanim primerima i ne treba ići u krajnost samo da bi zadovoljio svoju netrpeljivost prema meni i želju da se banujem.
          Last edited by Lord Gangarić; 20-10-16, 20:09.
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Ne damo Gangaru

            Comment


            • Ne vejrujem da je Gangara mislio da vrijedja,ali eto treba izbjegavati takve stvari...
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Cuvaj se Gangaro. Navlace dusmani. Ja sam za slicnu stvar ban dobio.

                Comment


                • Joj jeboga vide ova prica.

                  Imal kakvog fudbala na dnevnom redu?
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Joj jeboga vide ova prica.

                    Imal kakvog fudbala na dnevnom redu?
                    Ima. Unitedova masina se zahuktava. Ostatak lige u strahu.

                    Comment


                    • Lepo je priznati superiornost velikana, lepo je

                      Comment


                      • Originally posted by Lord Aleksa View Post
                        Lepo je priznati superiornost velikana, lepo je
                        Priznajemo superiorni ste kada treba igrati antifudbal i 6-3-1 formaciju. Nista sramotno, superiorniji ste.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Priznajemo superiorni ste kada treba igrati antifudbal i 6-3-1 formaciju. Nista sramotno, superiorniji ste.
                          Antifudbal je fudbal koji ne daje rezultate, sto se ne moze reci za Mourinha.

                          Comment


                          • Nije bas dobra definicija. Antifudbal je kada zarad opsteg - veceg dobra (rezultata), svesno zrtvujes svoje kvalitete, znaci budzis destrukciju i opstrukciju na ustrb sopstvenih kvaliteta, da bi na taj nacin odredjenim tektickim zamislima sprecio protivnika da ostvari svoje prednosti tj prezentuje u najboljem svetlu svoju jacu stranu. I onda za vreme fudbalske utakmice doijemo jedno veliko nista.
                            Ali pitanje je koliko i da li antifudbal uopste potoji? - ili je to samo mit onih koji ne postuju timove (trenere) koji igraju suvise bojazljivo - zatvoreno?
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Antifudbal je kada zarad opsteg - veceg dobra (rezultata), svesno zrtvujes svoje kvalitete, znaci budzis destrukciju i opstrukciju na ustrb sopstvenih kvaliteta, da bi na taj nacin odredjenim tektickim zamislima sprecio protivnika da ostvari svoje prednosti tj prezentuje u najboljem svetlu svoju jacu stranu. I onda za vreme fudbalske utakmice doijemo jedno veliko nista.
                              Ne volim te price gde neutralni ljubitelju fudbala ostanu nezadovoljni posle meca. Poenta svakog vida takmicenja, tako i sportskih, je da pobedis, da budes bolji od ostalih koji se takmice. Nacin na koji ti dodjes do tog zeljenog rezultata je nebitan ako konstantno funkcionise. Moze tebi da se ne svidja sto on igra defanzivno, ne lepo za tvoj ukus, ali moras da postujes, jer je on uspeo s "antifudbalom" da uradi vise nego oni koji igraju lepo za oko, napadacki itd itd.

                              Mourinho je izvukao najvise sto je mogao u petak protiv Liverpoola, a moglo je da se desi da pokupi sva 3 boda na kraju. Da se otvorio, igrao ofanzivnije s visokom odbranom, kao sto bi to mozda uradili Pep i Wenger npr. primio bi 3 gola.
                              Uspeo je da neutralise u tom trenutku najbolji napad lige uz City, koji je na svom terenu dao 9 golova na 2 utakmice, od toga 4 sampionu. Neki to nazivaju antifudbalom i prozivaju takav nacin igre, ali za mene je to jedan od dokaza taktickog umeca nekog trenera.

                              Comment


                              • Zato sam i napisao drugi pasos ispod, koji nisi citirao
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X