Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Tobdzija View Post
    Kad smo vec kod Walcotta primetio sam da mu je ojacao sut.
    Navodno je celo leto trenirao sa sestrom koja je profesionalni fitnes model , kaže da je ishranu sredio do savršenstva i da ima puno više samostalnih treninga tako da se polako primećuje napredak. Inače brate šta misliš gde bi tvoj miljenik Remzika sad mogao da uleti tojest na koju poziciju ?
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Nadam se da jede samo biljke, jer su biljojedi mnogo jaci od mesozdera

      http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1560566
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Prince View Post
        Pa ko kaze da je Volkot za klupu?
        Koga bi ti onda izbacio na klupu? Ozila? Imas 4 ofanzivaca, malo pre reče ne bi Ivobija izbacivao?
        Po meni je ovo odlican sastav a Perez treba da ulazi sa klupe. Sta ce tek biti kada nam se Velbek i Giru vrate. A ne bude povreda.

        Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Nadam se da jede samo biljke, jer su biljojedi mnogo jaci od mesozdera

          http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1560566
          Kakvi bre ovaj tuče samo piletinu ima Lolkot da nam se pretvori u pticu trkačicu od silnog belog mesa
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Originally posted by Lord Gangara View Post
            Navodno je celo leto trenirao sa sestrom koja je profesionalni fitnes model , kaže da je ishranu sredio do savršenstva i da ima puno više samostalnih treninga tako da se polako primećuje napredak. Inače brate šta misliš gde bi tvoj miljenik Remzika sad mogao da uleti tojest na koju poziciju ?
            Zaista je fizicki dosta napredovao. Jos samo da nauci fudbala da igraca i bio bi odlican.

            Comment


            • Originally posted by krele90 View Post
              Koga bi ti onda izbacio na klupu? Ozila? Imas 4 ofanzivaca, malo pre reče ne bi Ivobija izbacivao?
              Po meni je ovo odlican sastav a Perez treba da ulazi sa klupe. Sta ce tek biti kada nam se Velbek i Giru vrate. A ne bude povreda.

              Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
              Ma ja bih Lolkota prodao, kakva klupa . Uvaliti ga nekome dok jos lici na fudbalera

              Comment


              • Sreca pa se ne pitas nista :P

                Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

                Comment


                • Princara prodaje Walcotta ima evo vec 5 godina.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Princara prodaje Walcotta ima evo vec 5 godina.
                    Da je tako bilo mozda bi sada imali Grizmana u timu i neki trofej vise

                    Comment


                    • Originally posted by Lord Gangara View Post
                      Navodno je celo leto trenirao sa sestrom koja je profesionalni fitnes model , kaže da je ishranu sredio do savršenstva i da ima puno više samostalnih treninga tako da se polako primećuje napredak. Inače brate šta misliš gde bi tvoj miljenik Remzika sad mogao da uleti tojest na koju poziciju ?
                      Remzika ce igrati, e sad verujes mi ni ja ne znam gde bi mogao da zaigra, eventualno umesto Cazorle(mada on je odlican ove sezone) ili na krilu umesto Iwobija, al' opet i njega je steta dirati.
                      Najrizicnije bi bilo da igra umesto Coqelana/Xhake sa Cazorlom u paru tada mislim da bi bas duvalo u odbrani jer Remzika cesto ide napred.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Cazorla ima povredu tako da verovatno propusta sledecu tekmu. Neverujem da ce Venger rizikovati. Ocekujem Elnenija i Coq od pocetka ili Ramsey ako se opravio.

                        Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

                        Comment


                        • Originally posted by Arsène Wenger lično View Post
                          Gang, sta ti je to " belokapić " ?
                          Originally posted by krele90 View Post
                          Tako oslovljava Xhaku. Neka interna fora izmedju Akija i njega koliko sam ja pohvatao
                          Jel se zezate ili ne shvatate? Džaka je šiptar, oni nose bele kape, znači Gang ga sasvim opravdano zove "belokapić".

                          Comment


                          • Tako je Gogo kompjuteru

                            Kaze Xhaka: Ja kog voljem-voljem, kog ne voljem ja zakoljem
                            DALE 1992-2020
                            NIKAD ZABORAVLJEN

                            Comment


                            • mhm mhm ...

                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Ma kakav Xhaka samo Coq.

                                Comment

                                Working...
                                X