Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Wengerica je u fazonu rotacije bez ja mislim, ipak je LS ,plus 3 tekme kuci igramo laganeze,samo Ospina in Ceh out,ostalo isto, pa da veceras nastavimo da haramo ,procitah negde u zadnjih 25 tekmi,17 pobeda,7 neresenih i 1 poraz(liver.)
    sigpic

    Comment


    • Gang, ne zna ti taj Koke loptu dodati, lose se pozicionira, tanak je sa tempom, a i nije isti tip igraca kao Dzaka

      Comment


      • Opet Verhejem opleo po Wengeru, sad sto ne da Remziju da se vrati na teren.

        Mislim, slazem se sa vecinom sto prica, al se sad malo glupira.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • #afc team: Ospina, Bellerin, Mustafi, Koscielny, Gibbs; Cazorla, Coquelin; Walcott, Ozil, Oxlade-Chamberlain; Sanchez.

          Belokapić klupa

          Last edited by Lord Gangarić; 19-10-16, 18:39.
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Evo Gibsu prilike da se nametne,dok Nacho stagnira malo,I Iwobi odmara ,valja,valja,Dobar izbor igraca za rotaciju od Wengerice,sad ovi na terenu lagano da rese ove Bugare ..
            sigpic

            Comment


            • Nije mi jasno sto je dovodio uopste Pereza ako nece da mu pruzi sansu ni protiv Ludogoreca. Isto je po meni i Elneni trebao da startuje, a Santi da odmori.

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Opet Verhejem opleo po Wengeru, sad sto ne da Remziju da se vrati na teren.

                Mislim, slazem se sa vecinom sto prica, al se sad malo glupira.
                Stavi taj citati molim te...
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Ja ne znam kad će taj Perez dobiti šansu ako ne protiv Ludogoreca kući. Žiru povređen, konačno ima više prostora da se pokaže dečko, a on ni na kašičicu ne dobija šansu.

                  Zar je toliko loš na treninzima?
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Ma jos taj Perez nije stigao da se prilagodi,sve je to brzo za njega,jos je mlad vreme radi za njega...

                    Comment


                    • Moguce Zola,al znam da onomad sa Notin.F bio bas zadovoljan Arsen sa njim,mozda jos traje proces prilagodjavanja,sta znam..Al dobice on sansu u kupovima,klasika
                      Vise sam se iznenadio sto nema Dzake koji je kaznjen za PL..izgleda da je kaznjen i od profe
                      sigpic

                      Comment


                      • Vi majke mi ko da prvi put u zivotu gledate Wengera.

                        Covjek kad ima pobjednicki tim, nece da ga mjenja i to je to.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Xhaka ce propustiti 3/4 utakmice lige i sad u LS jos ne igra jer ga je trener kaznio sto bi u prevodu znacilo da se slaze da je ono crveni,odnosno glupost
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Nemoj tako, rekao Mark Halsey da nije crveni, covek koji je davao crvene okrenut ledjima.
                            sigpic

                            Comment


                            • Je suis Džaka
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Konacno gledam kuci na miru utakmicu, idemo po pobedu!
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X