Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    A za manekene poseban tretman
    Daj vise vracajte se u postavu mozda i dva meni omiljena igraca

    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

    Comment


    • Ramsey nek se vrati, A kad se Giroud vrati prestaje nas niz pobeda. Koliko god mi njega gotivili sa takvim tipom napadaca se ne osvaja PL.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Danas očekujem malo miksovan sastav , ne znam kakav je Žiru sa povredom bilo bi lepo videti njega ili Pereza malo u napadu danas
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Giroud mozda za Midlzbro bude spreman. I ja bi veceras Pereza volio da vidim.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Ospina, Gibs, Elneny, Ox i Perez su igraci koji bi mogli dobiti sansu u startnih 11 veceras.
            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

            Comment


            • Kontam da ce i Xhaka igrati, jer nece za vikend zbog suspenzije. Mada ko zna. U svakom slucaju bilo bi lepo videti rezerviste, da se i oni malo razigraju.
              sigpic

              Comment


              • I ja mislim da će Belokapić igrati večeras iskreno i nemam ništa protiv za bolje od Ludogoreca i nije Ox'a definitivno treba videti , čovek se žalio novinarima kako nije srećan što mu se ne pruža prilika i da će šatro razmisliti o sledećoj destinaciji .

                Ospina sigurno igra za Gibsaru ne verujem ali ne bi bilo loše da odmori malo Monreal .
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Hajde Gangaro reci mi sto ne mirises Xhaku, jel zbog mene, priznaj, nisam castio vinjakom kad je presao?
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Ne brate nego što je umišljena glava , ima savršene fizikalije možda i najjače u ekipi a tripuje da je Mesut Ozil .Prosto on je čist primer kada ti bog da sve samo ne pamet a to je dokazao prošlu tekmu
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Meni je on odigrao savrseno sve tekme koje je igrao, osim one protiv Swansea.

                      Njega uparit sa Remzikom ce biti zlatna era Arsenala.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by Lord Gangara View Post
                        I ja mislim da će Belokapić igrati večeras iskreno i nemam ništa protiv za bolje od Ludogoreca i nije Ox'a definitivno treba videti , čovek se žalio novinarima kako nije srećan što mu se ne pruža prilika i da će šatro razmisliti o sledećoj destinaciji .

                        Ospina sigurno igra za Gibsaru ne verujem ali ne bi bilo loše da odmori malo Monreal .
                        Hahaha bas se pitam kako ce Arsenal bez njega

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Meni je on odigrao savrseno sve tekme koje je igrao, osim one protiv Swansea.

                          Njega uparit sa Remzikom ce biti zlatna era Arsenala.
                          Sve utakmice što je igrao igrao je protiv cipiripi timova , nije bačen u vatru ni jednom tako da ono . Prevelik je hajp oko njega prosto igrač nije ništa posebno i što se njegovog mesta u timu tiče ja njega nikada ne bih stavio pre Santija ili Remzija . A ako misliš da će igrati DM-a veruj mi neće , tojest teško prosto on nije tip igrača kome je primaran zadatak odbrana , forsiraju ga da to igra ali ne ide prosto nema mozga . Ja njega prosto gledam kao fizičkog pleja tojest jaču verziju Artete i mislim da mu je to vrhunac .
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Jebiga, brate ti i ja se nikad slozit necemo po tom pitanju Xhake i Coqa, al vrijeme ce pokazati ko je bio u pravu.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Meni je on odigrao savrseno sve tekme koje je igrao, osim one protiv Swansea.

                                Njega uparit sa Remzikom ce biti zlatna era Arsenala.
                                Aki ništa od toga, više je povređen nego što nije. Nema ovde igrača na koga se u budućnosti možeš osloniti osim Alexisa i možda ovog malog Ajvobija, mislim na vezu i napad. Vengerica sad treba da iskoristi momentum, uzme ligu i ode u legendu, da se skloni negde, nestane i da se svi pitaju godinama gde je taj čovek što je vodio nepobedive i uzeo ligu pored: Pepa, Klopa, Kontea, Moua i Poča u svom poslednjem pohodu.


                                Originally posted by Lord Gangara View Post

                                Evo šta je ljudina , kad ga vidim kako gine na terenu i kako se raduje golovima prosto mi je drago što ga imamo u timu. A ne ko tamo neki belokapić kokičar kao namešta frizuricu pomerila mu se šiška .
                                Gang ne voli belokapića ko ja nekad Mesuta. Kad je Mesut pravio neki njegov idealan tim i objašnjavao zašto je koga stavio, na kraju stavlja Gnabrija i kaže "zato što sedi ovde ispred mene", e tada sam ga prihvatio jer je to nekako šmekerski rekao.

                                Večeras treba oprezno sa ovim brazilcima, ipak su oni u kvalifikacijama prešli preko jedne moćne ekipe.
                                Last edited by goku; 19-10-16, 18:04.

                                Comment

                                Working...
                                X