Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sve ispod 4 utakmice suspenzije za ovaj prekrsaj i prije svega namjeru je sramota za sport...
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Dobice normalnu suspenziju za crveni karton, namjera je postojala, ali nije toliko bio ostar prekrsaj da bi dobio jacu suspenziju.

      Comment


      • Ahahh daj ba ne budite preludi, covjek ga malo potkacio po kostobranu, na pola terena nidje veze i dobije crveni karton

        Skinut ce mu suspenziju, kupio Arsen FA, smetale mu pare u banci
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Cak i da ga je promasio ovo je cist crveni jer je isao namjerno da ga udari bez lopte...sudija ovdje ispravno odlucio
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Ne brani belokapića Aki kriv je kraj diskusije , i treba da dobije suspenziju.
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Daj ba, Costa se lakta svake hefte, niko mi nista ne kaze, Xhaka malo zakaci covjeka s ledja i dobije crveni, covjek treba u zatvoru da zavrsi. Nemoj da se zajebajemo, budimo realni ljudi.

              Skinut ce mu suspenziju, u inat svima, mito i korupcija, dje onaj vinjak smajli
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Produzice njemu i Wenger suspenziju, klupa dok se Kokelan ne umori.

                Comment


                • Pomiri se s tim da ga ceka suspenzija.

                  Comment


                  • Jako glup start Dzake,pa cak Kokelan onako ne bi uradio a coveku je drugo ime klizeci ocigledno da je hteo po nogama da ga pokosi,lopta ni blizu..
                    Kolka god da je suspenzija,Kok se vratio na vreme a ocekujemo i Ramzija,pa da nastavimo gde smo stali al samo sa manje rupama u odbrani ko danas
                    sigpic

                    Comment


                    • Lopta ni blizu to je ok, ali nije ni igrac bio blizu, nego se dobro ispruzio da ga zakaci.

                      Comment


                      • Skidaju mu suspenziju, evo u flasu vinjaka.

                        Pa ove budale, maloprije iskljucise jadnog Kresvela, a slomise ga u 16. Prodali se za 2 flase Gangarinog vinjaka i jednu nocnu drugaricu Wengerica sredio.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • A sad je meni jasno zasto Arsenal nema za transfere ,ove sezone je resio drugom taktikom ,All IN na sudije

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • Pogledao sam golove, Theo se lepo nasao oba puta na mestu prilikom postizanja golova, ali je morao resiti i ono kada ga je Ozil proigrao, bio je sam pred golmanom, mogao je birati gde ce glavati, on glava u njega. Ali dobro, u formi je to je bitno.

                              Ozilov pogodak cista majstorija.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Volkot je mogao bar jos 2 da zabije. Ali dobro bitno da je nastavio niz i da je ekipa nastavila niz pobeda. Da smo izdrazi na kraju sa igracem manje. Treba sad nastaviti utakmicu po utakmicu i biti konkurentan na sva 3 fronta. Imamo dovoljno dugu klupu. Da se ja pitam promesao bi karte i ubacio Gibsa na beka. Ramsey sa klupe da udje. Mozda i Ox moze da dobije priliku malo ranije.Cech mi nije bio siguran. Ospina je takodje kvalitetan golman. Sta je Giruom? Coveka ni na mapi od kako je imao sitnu povredu...

                                Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
                                Last edited by krele90; 16-10-16, 13:24.

                                Comment

                                Working...
                                X