Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Niko se ne zanosi. Svi pricamo da se nadamo da ce ostati zdrav i da ce nastaviti ovako igrati.

    Mozda i prvi put da ne znam 10 tekmi unaprijed. Znam max. dvije, a i cijela fan baza generalno samo gleda tekmu naprijed, bas kao i ekipa. Ne racunaju se bodovi unaprijed, vec postepeno idemo tekmu po tekmu.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Koliko je maneken izvan terena? Znam da sinoc nije igrao zbog crvenog kartona, ali sam negdje procitao da je i ozljedjen. Ima li istine u tome?

      Comment


      • Ima.

        Ne vjerujem da ce ici na okupljanje repke iduce sedmice.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Oporavio se od povrede i konkurise redovno za sledecu tekmu. Ali neverujem da ce skoro startovati. Nije jos na dovoljnom nivou fizicki.

          Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

          Comment


          • Comment




            • Ovo je ono šta sad Wenger radi. Primjetio sam već protiv Čelzija da nam se igrači više drže svojih pozicija kad nisu u posjedu lopte i puno više vjeruju jedni drugima i sa loptom imaju puno više slobode, zna se tko šta radi i tko šta može.

              Meni se najviše sviđa način na koji ulazimo u utakmicu, visoko stojimo i odličan presing se radi. Igra se timski i disciplinovano, svi se brzo oslobađaju lopte u fazi napada i za nepovjerovati baš je puno trčanja bez lopte od strane svih igrača od faze obrane pa do napada. Pogotovo mi se sviđa kako nam štoperi i bekovi funkcioniraju, kad se oslobode lopte odma su u pokretu, izvlače se, raširuju, milina za gledati.

              Ako bude ovakva igra i protiv Burnleya, položio je Wengerica. (Mislim u smislu da će mi malo vratiti povjerenje :top: Konstantno guranje Girouda i patnja od igre su me dotukli skroz i bio sam jedno vrijeme totalno izgubio volju za praćenjem).
              Last edited by Mario14; 29-09-16, 13:45.

              Comment


              • Giroud nikada nije bio planiran da bude prvi napadac. On je doveden da bude komplementaran van Persiju i znamo sta se tada desilo.

                Nakon toga sljedi patnja od 3 ljeta gdje bezuspijesno dovodimo Higuaina, Suareza, Benzemu, Aubu i Lewu. Na kraju dovodimo Lucasa koji bi trebao biti prvi spic, ali Alexisova transformacija na spica je to sada pomjerila.

                Giroud je oduvijek trebao da bude taj faktor iznenadjenja, kada se treba da se promjeni tekma, da se promjeni nacin igre. Bit ce on koristan ove sezone, naravno, covjek koji uziva u takmicenju i rodjeni je pobjednik, jer se maksimalno uvijek trudi da se vrati u prvu postavu. Dat ce on solidan broj golova i ove sezone, za to se ne brinem, ali u ovom sistemu on nema sta da trazi.

                Kada bude bilo potrebno probiti neciji bunker ili promjeniti tempo tekme, kada se mogne igrati i na duze lopte, Giroud ce da odradi svoj posao.


                Mesut je u 5 dana zavrsio karijere Kanteu i ovom momku iz Bazela jednim potezom.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Giroud nije pozvan u repku, sto znaci da je jos uvijek povrijedjen.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Comment


                    • http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...turn-date.html

                      Covjek mjesec dana nije lopte dotakao ili ozbiljnog treninga, dje onaj holandez da nam objasni ovo i ko je za ovo kriv.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Happy 20 years Arsene!

                        Comment


                        • sigpic

                          #WengerOut

                          “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                          Come on you Gunners!

                          Comment


                          • http://www.mozzartsport.com/vesti/ar...24-sata/147365

                            Comment




                            • #Wenger20
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Legenda...

                                Comment

                                Working...
                                X