Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Iceman View Post
    Siguran ?
    Itekako.. cekao sam pravi trenutak da ti odgovorim.. Vidim da nisi nikada cuo za zajebanciju tako da...

    Gangrena: jbg, bit ce bolje valjda

    Comment


    • Originally posted by Fanta View Post
      Itekako.. cekao sam pravi trenutak da ti odgovorim.. Vidim da nisi nikada cuo za zajebanciju tako da...

      neka sad ti....ali jbg sta da se radi....a za zajebanciju sam cuo...
      www.balkansimracing.com/forum

      Real cars. Real racing. Dobrodosli

      Comment


      • Originally posted by Iceman View Post
        neka sad ti....ali jbg sta da se radi....a za zajebanciju sam cuo...
        Jbg, preozbiljno si odgovorio na moj post koji sam stavio iz zajebancije

        Comment


        • Jer ste skontali da mi nemamo nijedan bod u 2012 u Premier ligi ? Sve sami porazi(jedino ona "mrsava" pobeda protiv Leedsa u FA Cupu).
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Originally posted by Fanta View Post
            Jbg, preozbiljno si odgovorio na moj post koji sam stavio iz zajebancije
            sta da radim....
            www.balkansimracing.com/forum

            Real cars. Real racing. Dobrodosli

            Comment


            • In :
              Attached Files
              Last edited by Ves; 23-01-12, 12:13.
              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

              Comment


              • podolski nista prelazi u lokomotivu napoisao sam vec to mislim dao sam link
                www.balkansimracing.com/forum

                Real cars. Real racing. Dobrodosli

                Comment


                • Out:
                  Attached Files
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • wenger je rekeoa da chamakh ostaje..sad nzm sta je zadnje bilo..ali ovo je rekao pre 10-tak dana
                    www.balkansimracing.com/forum

                    Real cars. Real racing. Dobrodosli

                    Comment


                    • Originally posted by Iceman View Post
                      wenger je rekeoa da chamakh ostaje..sad nzm sta je zadnje bilo..ali ovo je rekao pre 10-tak dana
                      Ma ok. Ovo su vise moja mastanja, nego li moguci transferi. Ipak, svasta je Profa rekao, pa slagao. Da jedan od navedenih dodje ili ode, bilo bi dobro.
                      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                      Comment


                      • sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • E ovo sam morao postaviti. Nemojte misliti da je provokacija, jer vas nikada nisam provocirao ali ovo je prejako, oplak'o sam.

                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Hajde da iz ugla tolerancije sagledamo situaciju u Arsenalu i probleme svedemo na banalno. Bez pretpostavki. Bez uvreda na račun Wengera ili bilo kog pojedinca. Arsenal ne troši. Nikad nije. Na to smo navikli. Ok je što nas iznova svaki put iritira, ali ne treba da nas iznenađuje. Sve ovo sam uradio. Šta dobijem ? Pitanje. Kako je moguće da su igrači poput Almunije i Skilačija još uvijek u klubu. Dakle, neka i postoji određen razlog za štednju. Može da postoji. Ne bih o tome. Međutim. Pomenuta dvojica nisu volonteri. Oni dobijaju platu za ono što (ne)rade. Tu platu bi mogli dobijati umjesto njih igrači od kojih bi klub imao koristi. Niko nije naivan da misli kako ne postoje golman i štoper bolji od ovih mulaca, a koji u Arsenal mogu doći za 0$! A, ne vjerujem ni kako su čelnici kluba naivni, pa pokušavaju izvući neku kintu za mulce. Jok. Nego. Nešto tu ne štima. Debelo. Siguran sam da nije Profesor. Mislim da je vrijeme da se navijačima otvoreno kaže šta i kako. Pa onda ili u nove pobjede, ili brate da prekrste tim u FC Red Cross, pa da znamo ko smo, šta smo i na čemu smo. ( Vertongen i Hazard sada, a napadač na ljeto ) !
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Brate ajde gledaj ovako ko je lud da kupi Skilacija i Almuniju ? Mozda neki malo losiji klub ako ovi budu pristali na smanjenu platu. Od Hazarda nema nista to garantujem Vertongen mozda i dodje, a to da necemo da trosimo pare iole sam se navikao nekako ali ne mogu da skontam koji k***c covek konstantno forsira igrace poput Arsavina kad mu je ovo pa mogu reci druga sezona koju ne moze da opepeli (Svaka cast za ono protiv Barselone) dok mu wonderkid kojeg je platio 10 miliona greje klupu i izvodi ga sa terena u momentu kad ovaj najbolje igra uz obrazlozenje "da se umara".
                              Dovescemo nekog to ne sumljam mada treba dobro razmisliti koga natrpani smo nesmalo na svim pozicijama kada nam se oporave prvotimci (Jack,Arteta,Sagna,Santos ) ja mislim da bi mogli lagano da se borimo za top 3 mozda cak i nesto vise (sledece sezone naravno).
                              Inace evo jedan podatak da smo ove sezone pruzili sansu cak 14. igraca da debituju za prvi tim .
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Pa jeste. Ja , budala, polazim od toga da svaki fudbaler zeli igrati. A, u sustini, boli mulce k!t# za fudbal, lade testise i dobijaju kintu. S druge strane, ti si i sebi dao odgovor na nedoumice vezane za Arsavina. Ne moze ga prodati za dobru lovu, a nikako nece da dobije jos jednog pasivnog mulca, pa ga forsira ne bi li ovaj proradio. Istina, predugo. Sad je samo pitanje da li je Mijaci dovoljno dobra rezerva da ovaj moze pakovati kofere. Cinjenica je da Venger ne dobija lovu koja se spominje u medijima, tako da mora da crpi iz svakog pojedinca maksimum. A, mozes zamisliti kakva je frustracija kad ti je najveca investicija u trenerskoj karijeri Arsavin. Tim vise sto je broj fudbalskih velikana koje je Profa doveo u Arsenal za dz! prilican.
                                Last edited by Ves; 23-01-12, 18:40.
                                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                                Comment

                                Working...
                                X