Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kaze razbio bi mu facu, a ovaj mu se nasmija onako bas slatko.

    Ludi Jose, ludi. Sad cekamo njegovu presicu, pa da kaze da bi upucao Wengericu, pa taman da pokrenemo novi pokret #WengerLifeMatters
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Remzika jos 3 sedmice out.

      Dje sad onaj majstor da nam kaze sto je igrac povrijedjen jos uvijek, a ima kategoriju 1 povrede zadnje loze, te nije ozbiljno trenirao vec sedmicama.

      Problem je nekad i u igracu, ne moze se sve svaliti na trening metode. Ocito je da ima neki problem sa tim misicem, koji ne moze da se rijesi vec godinama, al neka trening metode su problem, a covjek na posebnom rezimu vec 2 godine.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Pas koji laje ne ujeda , a mučeni translejter mora negde da ispoljava svoje frustracije

        Nego da se vratimo na temu , Remzika je probio rok do kada je trebalo da se vrati . Navodno je obnavljao povredu tako da ga nećemo skoro gledati .

        The Arsenal boss told a pre-match news conference on Friday: "Aaron Ramsey is still struggling with his hamstring and I don't think that he will be available for our next game, against Basel or at Burnley [next weekend], so before the break he will not be available.
        Što se manekena tiče trebalo bi da zaigra protiv Čelsija ako odradi današnji trening kako treba tojest bez povrede

        "Olivier Giroud has a test to see if he can be involved," he added. "He had a good training session yesterday so he is really the only one who could come back.

        "I thought that he would be short for tomorrow. But we will see how he comes out of today’s training session."
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • D'i će motkom na Rusiju
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Sutra bih volio da pocnemo tekmu sa Cehara, Hektor, Mustafa, Boss, Nacho, Xhaka, Elneny, Walcott, Ozil, Sanchez, Perez.

              Ali Wengerica ce izvesti ovo vjerovatno, Cehara, Hektor, Mustafa, Boss, Nacho, Coq, Xhaka, Walcott, Ozil, Iwobi, Sanchez.

              Ako sutra pobjedimo to bilo ogromno, jer bi onda samopouzdanje bilo vrhunsko, a sljedi nam laksi raspored. Uzmes napravis fino niz, stignes Peparu i onda molis boga da ti se ne povrijede igraci na pauzi za repke. Ono sto se nadam da ce se desiti, jeste da ce Giroud uci u onu svoju prepoznatljivu formu u novembru/decembru i taman tad bi neko od trenutnih napadaca bi usao u neki losiji period, pa da se ne brinemo za golove.

              Inace ona gore formacija sto sam je napisao, volio bih da tako pocnemo, jer protiv Celzija smo predvidljivi, daj da im nesto nepredvidivo priredimo
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Ma kakav Elneny protiv Čelsija nema šanse , ovo ostalo može i ja sam više za Sančeza i Volkota na krilima a Perez u napadu
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Meni je Elneny spektakl. Trci covjek, nikad ne hoda, uvijek se otvara, uvijek se krece. Bas bas zahvalan igrac.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Remzika jos 3 sedmice out.

                    Dje sad onaj majstor da nam kaze sto je igrac povrijedjen jos uvijek, a ima kategoriju 1 povrede zadnje loze, te nije ozbiljno trenirao vec sedmicama.

                    Problem je nekad i u igracu, ne moze se sve svaliti na trening metode. Ocito je da ima neki problem sa tim misicem, koji ne moze da se rijesi vec godinama, al neka trening metode su problem, a covjek na posebnom rezimu vec 2 godine.
                    Rekao je on za Ramba(znaju se iz repke) da je barem 50% odgovoran za svoje povrede jer se nikad do kraja ne zeli oporaviti vec forsira povratak...tamo negdje u julu,augustu je pisao o tome
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Rekao je on za Ramba(znaju se iz repke) da je barem 50% odgovoran za svoje povrede jer se nikad do kraja ne zeli oporaviti vec forsira povratak...tamo negdje u julu,augustu je pisao o tome
                      Ako je to rekao onda ok. Jer ja samo znam da je pljuvao trening metode.

                      Evo sad mu ne daju da trenira punim kapacitetom i bas su oprezni s njim.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Covjek govori istinu u svakom slucaju nema nikakve pristrasnosti...on za svakog trenera kaze veliki strucnjak za fudbal,ali katastrofalan za periodizaciju

                        Evo ja sam primijetio da hvali Franka De Boera i vidi slucaja svi igraci mu zdravi stalno

                        Vidis i sam da Wenger(malo kasnije,ali nikad nije kasno) pocinje da usvaja te neke detalje oko spreme igraca...vidio si i sam kad je dosao Alexis sa reprezentativne da nije igrao onu tekmu sa Svecima kuci skoro nikako i "posljedica" toga je da ga imas danas spremnog za svaku tekmu,a da je tada igrao pitanje je sta bi bilo.Sjetimo se proteklih sezona i da li bi u ovom primjeru igrao i da li bi se Ramsey ranije vratio
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Kupio Arsenal neku firmu oko toga, i onda je dosao onaj Shad, sto radi sa Njemcima. Od tad Wenger fakat ima manje povreda i bas vise pazi igrace, al ove sezone je ocito skontao da mora malo vise da rotira.

                          Vidjet cemo kakva ce situacija u novembru i februaru biti, ako bude ok, naucio je, a imao je i malo srece, ako bude katastrofa, e jebiga.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Sutra bih volio da pocnemo tekmu sa Cehara, Hektor, Mustafa, Boss, Nacho, Xhaka, Elneny, Walcott, Ozil, Sanchez, Perez.

                            Ali Wengerica ce izvesti ovo vjerovatno, Cehara, Hektor, Mustafa, Boss, Nacho, Coq, Xhaka, Walcott, Ozil, Iwobi, Sanchez.

                            Ako sutra pobjedimo to bilo ogromno, jer bi onda samopouzdanje bilo vrhunsko, a sljedi nam laksi raspored. Uzmes napravis fino niz, stignes Peparu i onda molis boga da ti se ne povrijede igraci na pauzi za repke. Ono sto se nadam da ce se desiti, jeste da ce Giroud uci u onu svoju prepoznatljivu formu u novembru/decembru i taman tad bi neko od trenutnih napadaca bi usao u neki losiji period, pa da se ne brinemo za golove.

                            Inace ona gore formacija sto sam je napisao, volio bih da tako pocnemo, jer protiv Celzija smo predvidljivi, daj da im nesto nepredvidivo priredimo
                            Ma pocinje Santi,ista postava kao protiv Hula,jos je odmarao Santi celu nedelju,Dzaka i Perez ulaze u drugom,brine me ta nasa leva strana kao da nislu kliknuli jos Iwobi i Naco,tj vise Iwobi da vodi racuna,pogotovu bese Wilam njima igra po desnoj...
                            Inace nesto sam skeptik sto se tice rez.sa njima i junajtedom stegnu nam se damu uvek ,valjda gresim
                            sigpic

                            Comment


                            • sigpic

                              #WengerOut

                              “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                              Come on you Gunners!

                              Comment


                              • Sve ce reci danasnja utakmica. Naravno, ako Xhaka bude igrao.
                                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                                Comment

                                Working...
                                X