Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Arsenal je gospodski klub. Ne ide da nas peksin Joakim bruka sa svojim ponasanjem na klupi.

    Comment


    • Originally posted by seskfabregas View Post
      Neka ste obratili paznju na trenera Sasuola...izgleda da ovdje treba napadati nekoga i pisati neku naucnu fantastiku da bi neko obratio paznju na tebe...
      Di Francesko je odlican, sve samo ne tipican italijanski trener. Cim se otvori mesto ide u neki veci klub u Italiji.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Moje misljenje, mogu ja i pogrijesiti.

        Evo recimo za Pirla i Xavia mislim da nece biti vrhunski strucnjaci.
        Pa sad nece svi otici u trenere kada zavrse fudbalske karijere.

        Samo Cholo Simeone, nikakvi plavusani i ostali.

        Nego, Aki, koga ocekujemo danas? Xhaku ili Coqelana? Jel ce Giroud igrati? Na fantaziju stoji 75% sanse da zaigra, jel neka blaza povreda u pitanju?
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Uopšte ne znam što je problem da se dovede trener sa drastično različitim pristuom fudbalu od Vengera, Grejem je bio veoma uspešan sa Arsenalom i posle njega je došao Venger sa drugačijom filozofijom i napravi odlične rezultate u prvih 10

          godina, tako da nisam gadlijiv ni na Simeonea, a iako ga ne volim ni malo, ne bi mi mnogo smetao ni prevodilac Bobija Robsona u nekom suludom scenariju.
          sigpic

          #WengerOut

          “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

          Come on you Gunners!

          Comment


          • Nece maneken igrat danas.

            Nadam se da ce Granit biti u ekipi, ako ne bude ide patnja ponovo sa izgradnjok igre
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Zasto Simeone ili prevodilac ili bilo ko ko igra taj dosadni destruktivan za oci fudbal nije za Arsenal?

              Wenger je ovdje 20 godina, cijeli klub dise njegovom aurom. Od akademije do prvog tima. Sve je protkano tom njegovom filozofijom fudbala i tako je vec 20 godina.

              Graham kada je bio trener to je bio najgori Arsenal ikada za gledati. Apsolutna katastrofa, boring boring Arsenal.

              I sada nakon 20 godina, ljudi bi da dovedu trenera koji ima apsolutno drugaciju filozofiju. Prvo trebalo bi mu 3 sezone samo da nametne svoju filozofiju, onda od igraca iz akademije nema nista, jer su nauceni na jednu filozofiju.

              Postoji nesot sto svaka firma ima, pa tako i fudbalski klubovi, a to su VRIJEDNOSTI.

              Vrijednosti predstavljaju ono sto klub reprezentuje u svijetu i na koji nacin radi svoj posao, odnosno igra fudbal. Sve se moze mjenjati u klubu, ali samo vrijednosti ne. Wenger je uspijesan sa Arsenalom bio jer je bio savrsen match za te vrijednosti i da ih ispunjava i digne na novi nivo. A sada kada bi dosao neko ko potpuno suprotne vrijednosti gaji, to bi prije svega bila velika greska, a bojim se i veliki fijasko.

              Potrebno je dovesti trenera koji ce da ocuva trenutne vrijednosti kluba i nastavi sa slicnom filozofijom fudbala, a ne neko ko ce mijenjati sve iz korijena. Nismo mi neuspijesan klub, mi smo veoma uspijesan klub, jedan od najboljih na svijetu i nije potrebno mijenjati nesto u korijenu, vec nadograditi ovo sto vec imas. I zbog toga bi Pep bio najbolji izbor.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Arsenal igra jako dosadan fudbal vecinom tolikom zadnjih par sezona,Cholo ne igra dosadan fudbal...igra jako organizovan fudbal i on je itekako gledljiv

                Klub odise aurom,ali nazalost gubitnickom tako da lako je to promijeniti u slucaju dolaska vrhunskog trenera kao sto je Simeone
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Poslednju sezonu kada je Arsenal igrao lep fudbal to je bilo sa RVP i Gervinhom, potom je leprsava i efikasna igra prerasla u mucenje.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Sto ste napali sa tom filozofijom, kao lijepe igre? Pa jedna Barsa sa ovakvim igracima igra cesto dosadan fudbal a ne Arsenal. Ako se do sad nismo ugusili u ljepoti onda stvarno ne znam...Nemojte mijenjati Vengera dok ne umre pa cemo lako za trofeje...sad bih potpisao da nas uzme Simeone i da ga istrpimo sezonu-dvije bez uspjeha pa da krene sa osvajanjem...

                    Comment


                    • ---------------Cech
                      Bellerin-Mustafi-Koscielny-Monreal
                      ------------Elneny-Xhaka
                      Iwobi----------Özil-----------Alexis
                      ----------------Lucas

                      Nesto ovako nadam se,al tvrdoglavi Arsen ima opet da pocne sa Alexisom napred
                      sigpic

                      Comment


                      • Wenger na drogama.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • Daš 35 miliona za igrača i držiš ga na klupi.
                            sigpic

                            #WengerOut

                            “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                            Come on you Gunners!

                            Comment


                            • Bese su ga pitali ,ne znam dal je neko okacio juce,sto Dzaka ne igra,rece da nece da remeti partnerstvo Santija i Kokelana,ja pomislih mozda se ne zalaze na treningu itd.al izgleda moramo da cekamo kiks ove dvojice,da bi ovaj zaigrao,al po Akiju,Kokelanis ima kikseva na izvoz
                              sigpic

                              Comment




                              • Ovako Arsenal gradi igru i pitamo se zasto smo karina...
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X